logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید دای Dai ، فروش دای DAI - خرید و فروش دای

Dai (DAI)

خرید دای Dai و فروش دای DAI در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

57,019.49

تومان
0.09%

Dai

DAI
Dai( DAI)57,019.49
0.09%

چگونه از رابکس دای بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید دای بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

دای در یک نگاه:

Dai

(DAI)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x6b1754...95271d0f
0x1af3f3...58b1dbc3
0x44fA8E...62444217
0x8D11eC...ef8Abf3E
0x8f3Cf7...39c6A063
0xd586E7...279D8d70
0xda1000...c9000da1
0x020006...00000000
0xDA1000...c9000da1
0xef977d...cb0d0339
0x80a160...9ff0f844
0xf74195...a402be35
EjmyN6qE...qxWV4J6o
terra1zm...05z7xq95
0x765277...99b39c61
0xe35203...498a291b
0x5c7407...aafbe32b
0x4651b3...2466bd0a
0xf2001b...805f677d
6b175474...dge.near
0:eb2cca...ae22b2b9
0xfA9343...29f8A40f
0x0ee589...9c0eb503
ibc/0CD3...1D866DF7
EQDo_ZJy...aFscxi7B
0xefd766...9239f305
0xda1142...d20e6eb3

خرید دای (Dai)

لازمه ورود به خرید و فروش هر رمز ارز در بازار رمز ارزهای دیجیتال ساخت یک کیف پول برای نگهداری رمز ارز های خود است ، اما کیف پول ها به دو دسته نرم افزاری خارجی(متاماسک،تراست ولت،….) و نرم افزاری داخلی که توسط صرافی های داخلی ساخته می شوند تقسیم میشوند ،از مزیت های استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما می‌توانید به شکل مستقیم هم واریز تومان به حساب خود داشته باشید و ارز دای خود را به تومان تبدیل کنید و هم امکان برداشت تومان به وسیله کارت های بانکی خود را داشته باشید. برای خرید دای (Dai) ابتدا صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن اقدام به خرید ،فروش ،تبدیل رمز ارز دای (Dai) خود کنید.خرید دای

نحوه خرید و فروش دای

برای خرید و فروش هر رمز ارز دیجیتالی به خصوص خرید دای (Dai) درپلتفرم های ارائه کننده رمز ارز دیجیتال ایرانی ،ابتدا باید اقدام به احراز هویت خود کنید بدون احراز هویت شما قادر به معامله نخواهید بود این امر برای جلوگیری از مواردی همچون پولشویی و سوء استفاده‌های برخی از سودجویان است. پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس این امکان را برای شما با ارائه کارت های شناسی معتبر فراهم میکند تا بتوانید رمز ارز دای (Dai) را در سریع ترین زمان خریداری کنید.

آموزش خرید و فروش دای

برای خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) در پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس پس از انجام احراز هویت به حساب کاربری خود وارد شوید و کیف پول خود را شارژ کنید و پس آن در تب معامله رمز ارز دای (Dai) را خریداری کرده و در بهترین قیمت آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید ضمنا می‌توانید رمز ارز مورد نظر خود را به بیش از300رمز ارز دیگر تبدیل کنید

خرید دای (Dai) با تومان

اگر قصد خرید دای (Dai) در پلتفرم های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی را دارید ،ابتدا حساب کاربری خود را بسازید پس از انجام احراز هویت خود کیف پول خود را با واریز تومان شارژ کرده و پس از آن وارد قسمت خرید رمز ارز شوید و رمز ارز دای (Dai) را انتخاب کنید

خرید و فروش دای

خرید دای (Dai) در صرافی ارز های دیجیتال ایرانی چند سالی است که خوشبختانه برای کاربران ایرانی مهیا شده است شما می‌توانید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرده و با تومان یا ریال به خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) بپردازید و همچنین به رمز ارز دیگر هم آن را تبدیل کنید.ضمنا با معرفی دوستان خود 0.01 سود از هر خرید و فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

خرید دای (Dai) با کمترین کارمزد

خرید یا فروش ارزهای دیجیتال مانند پرداخت‌های الکترونیکی بانکی دارای کارمزد تراکنش ارز دیجیتال هستند.علاوه بر خرید امن و راحت در هر معامله یکی از مهمترین ویژگی های خرید دای (Dai) انتخاب کارمزد در معامله است . با انتخاب صرافی رابکس خیال شما راحت است که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی برای خرید دای (Dai) پرداخت نمی کنید. بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت و شما باید هزینه اضافه تری بپردازید.

خرید دای (Dai)ارزان

برای مشاهده قیمت رمز های دیجیتال در سایت های خرید و فروش رمز ارز می‌توانید به مقایسه لحظه ای قیمت رمز ارز دای (Dai) بپردازید و پس از آن در لحظه ارز دای (Dai) را بفروشید و سود کنید برای این کار کافی است وارد کیف پول خارجی و یا داخلی خود بشوید و رمز ارز دای را انتخاب کرده به خرید دای بپردازید و در آن واحد آن را به رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.

فروش دای (Dai)

فروش دای (Dai) و تبدیل دای به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی انجام می‌شود. معادل ریالی دای (Dai) فروش رفته از طریق سیکل های پایا برای کاربران ارسال خواهد شد. علاوه بر امکان فروش دای (Dai) و تبدیل آن به تومان، امکان تبدلکا به تتر نیز وجود دارد. کافی است پس از ثبت نام، کیف پول دای (Dai) خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش دای (Dai) و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید ضمن اینکه خرید دای به آسانی فروش آن است.

نحوه فروش دای (Dai)

فروش رمز ارز دای (Dai) در نرم افزار های داخلی امری آسان است وارد کیف پول مورد نظر خود شوید و رمز ارزدای (Dai) خود را بفروشید و تبدیل به رمز های دیگر کنید و یا با واریز به کیف پول ایرانی خود همانند رابکس رمز ارز دای خود را تبدیل به تومان کنید.

قیمت آنلاین دای (Dai)

هم اکنون هر یک واحد رمز ارز دای (Dai) با قیمت 33,611 تومان در صرافی رمز ارز دیجیتال رابکس خرید و فروش می شود.شما می‌توانید با ثبت نام در رابکس رمز ارز دای (Dai) خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید و یا رمز ارز خود را به کیف پول های نرم افزاری خود انتقال دهید برای خرید دای به مبدل بالا مراجعه کنید و معامله خود را اغاز کنید.

قیمت لحظه ای دای (Dai)

با مشاهده قیمت لحظه ای دای (Dai) در وب سایت رسمی دای و یا سایت های خرید وفروش رمز ارز دیجیتال می‌توانید به خرید دای بپردازید ویا در لحظه آن را به تومان تبدیل کنید .کافی است در اولین قدم کیف پول شخصی خود را بسازید شما می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز دای هم از کیف پول نرم افزاری خارجی مثل (متاماسک،اتومیک……)ویا کیف پولهای داخلی مثل رابکس اقدام به فروش رمز ارزدای (Dai) کنید.

بهترین قیمت دای

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز دای را پشتیبانی میکنند می‌توانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها به خرید دای پرداخته ،بفروشید ویا تبدیل به رمز ارز های دیگر کنید .همچنین امکان تبدیل دای (Dai) به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول دای (Dai) خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز دای (Dai) را به ریال و یا تتر تبدیل کنید.

نرخ ارز دیجیتال دای (Dai)

در پلتفرم های معاملاتی رمز ارزهای دیجیتال امکان مشاهده قیمت به روز رمز ارز دای را برای شما کاربران فراهم کرده اند همچنین با اقدام به احراز هویت در این سایت ها شما می‌توانید در سریع ترین زمان رمزارزدای (Dai) را بخرید ویا در آن واحد ارز دیجیتال دای (Dai) را تبدیل به تومان کنید

قیمت دای (Dai) به تومان

قیمت رمز ارز دای در صرافی های خرید و فروش رمز ارز قابل مشاهده است در حال حاضر قیمت هر واحد رمز ارزدای (Dai) برابر با 33,607 تومان است . کیف پول خود را بسازید و پس از آن در بهترین قیمت اقدام به خرید دای (Dai) کنید ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال دای (Dai)به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

صرافی آنلاین دای (Dai)

هم اکنون صرافی های متنوعی ارائه دهنده رمز ارز دای (Dai)هستند ،اما انتخاب صرافی و انجام معامله به شما بستگی دارد، در صرافی های خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال شما قادر به ساخت کیف پول گرم هستید به عبارت دیگر می‌توانید دارایی های خود را در محلی امن نگهداری کنید و در سریعترین زمان ارز دیجیتال دای خود را بفروشید و یا تبدیل به رمز ارز ‌های دیگر کنید و به شکل همزمان آن را به کیف پول های دیگر انتقال دهید.

بهترین سایت خرید دای

در سال های اخیر سایت‌های متفاوتی امکان خرید دای (Dai) را برای خریداران این رمز فراهم کرده اند اما برای خرید وفروش رمز ارز دای صرافی ‌‌‌‌‌های داخلی در اولین قدم باید احراز هویت خود رو انجام دهید ،صرافی رابکس علاوه بر خرید و فروش رمز ارز دای از بیش از 300 رمز ارز دیجیتال پشتیبانی میکند و امکان خرید و فروش تبدیل آنها در آن واحد را برای کاربران فراهم میکند ،علاوه بر آن شما می‌توانید رمز ارز‌ها را تبدیل به تومان با شماره شبا معتبر خود کنید. برای احراز هویت کافی است بر روی لینک زیر بزنید تا در سریع ترین زمان اقدام به خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش دای

اپلیکیشن ها این امکان را برای شما فراهم میکنند تا در سریع ترین زمان با انجام چند مرحله اقدام به خرید و فروش رمز ارز دای (Dai)کنید.ویا رمز ارز دای خود رادر کوتاه ترین زمان به تترتبدیل کنید و یا رمز ارز دای (Dai) خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید ،اپلیکیشن رابکس به زودی در اختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت تا معامله را برای شما راحت تر کند.

سایت خرید و فروش دای (Dai)

سایت های متنوعی امکان خرید دای وهمچنین فروش رمز ارز دای (Dai) را فراهم میکنند ،اما خرید و فروش هر رمز ارزی در سایت های داخلی بدون احراز هویت ممکن نیست ،پس از انجام احراز هویت این امکان برای شما فراهم می شود تا قادر به خرید و فروش دای کنید ،با انتخاب سایت معتبر میتواند در بهترین قیمت اقدام به فروش رمز ارز دای (Dai) کنید و آن را در آن واحد تبدیل به 300 رمز ارز دیگر و یا اقدام به فروش با استفاده از کارت های خود کنید

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز دای، به صفحه قیمت دای بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

دای

نماد اختصاری

DAI

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

1.0021

بالاترین قیمت روز
USDT

1.0018

قیمت به تومان

57,019.49

مارکت کپ
USDT

4,859,668,305

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش DAI در ایران

خرید و فروش DAI در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید دای در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.