صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید ایپ کوین (ApeCoin) ، فروش ایپ کوین - بهترین قیمت APE

روز
APECOIN (APE)
USDT

فروش و خرید ایپ کوین با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید ایپ کوین

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید ایپ کوین بپردازید.

APE
ایپ کوین (APE) :

خرید ایپ کوین ApeCoin و فروش ارز دیجیتال ایپ کوین با بهترین قیمت APE در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید ایپ کوین: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز ایپ کوین با ریال یا تتر.

 

ایپ کوین در یک نگاه :

ایپ کوین (APECOIN)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تاثیر پروژه‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین در زندگی نوین بشر برای همه‌ی ما به وضوح مشهود است. پروژه‌های مختلف ارزهای دیجیتال در بخش‌های مختلف زندگی امروزی، از جمله فرهنگ و صنعت و اقتصاد و … وارد شده و در اکثر زمینه‌ها تاثیرگذار شده‌اند. یکی از بخش‌هایی که در چند سال گذشته رشد‌ فراوانی داشته است، NFTها (Non-fungible token)  توکن‌های غیر قابل تعویضی هستند که در دنیای ارزهای دیجیتال سروصدای زیادی بپا کرده‌اند.

 

سرمایه‌گذاران توجه خاصی به این توکن‌ها دارند و در این میان، Bored Ape Yacht Club و مجموعه‌های مرتبط با آن، احتمالاً برجسته‌ترین آن‌ها هستند.

 

 این پروژه‌یNFT، میمون‌هایی با ظاهر خسته‌ دارند که می‌توان آن‌ها را سفارشی‌سازی کرد.  ارز دیجیتال اِیپ کوین (Apecoin)، یک توکن غیر قابل تعویض و ابزاری است که به جامعه Bored Ape Yacht Club و جوامع مرتبط خدمات می‌دهد. این NFT برای پشتیبانی از فناوری و تکنولوژی‌هایی که در آینده فراگیر می‌شوند (مانند تکنولوژی متاورس) طراحی شده و توسط جامعه کنترل می‌شود.

 

این آثار هنری، توجه چندین سرمایه گذار مهم از جمله جاستین بیبر(Justin Drew Biebe)، امینم (Eminem) و غیره را جلب کرده و توسط آن‌ها به قیمت به صدها هزار دلار خریداری شده است. 

تاریخچه ایپ کوین

بنیاد ایپ (APE Foundation) در تاریخ 25 اسفند 1400 (16 مارس 2022) این رمز ارز را ارائه داده و هم اکنون ایپ کوین، توسط ایپ‌ کوین دائو (ApeCoin DAO) اداره می‌شود.  ارز دیجیتال APE بر بستر اتریوم بوده و برای انجام فعالیت‌های اجتماعی، آموزشی و … ایجاد شده است.

 

آشنایی پروژه ارز دیجیتال ایپ کوین (APE) 

ازایپ کوین می‌توان برای خرید محصولات و بازی‌‌های مختلفی که توسط BAYC و nWay ساخته شده است، استفاده کرد (BAYC مجموعه ای از 10000 NFT منحصر به فرد از میمون های تولید شده توسط کامپیوتر است که توسط یوگا لبز تولید شده است) (nWay در سال 2011 با هدف ایجاد بازی های سرگرم کننده چند نفره با کیفیت کنسول برای هر دو پلتفرم وب و موبایل تاسیس شد). در این پروژه هر هولدر نقش مهمی ایفا می‌کند و شورای ویژه‌ی ایپ دائو متشکل از رهبران متفکر صنعت بازی است که به کاربران خدمت می‌کنند.

 

این شورا متشکل از الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian)، بنیانگذاران پلتفرم ردیت و شریک و مؤسس شرکت سرمایه‌گذاری و ریسک‌  Seven Seven Six، ‌امی وو (Amy Wu)، رئیس بخش سرمایه‌گذاری و بازی در صرافی FTX، ماریا باجوا (Maaria Bajwa)، مدیر شرکت سرمایه‌گذاری Sound Ventures، یات سیو (Yat Siu)، مؤسس و مدیر شرکت فناوری آنیموکا برندز و دین اشتاین‌بک (Dean Steinbeck)، رئیس و مشاور عمومی هوریزن لب هستند.

 

الکسیس اوهانیان، در خصوص معرفی این پروژه چنین بیان می‌کند،

«هم اکنون ما از ایپ کوین برای گسترش کلاب Bored Ape Yacht استفاده می‌کنیم. فناوری وب ۳.۰ هر روز بیشتر و بیشتر در هنر، موسیقی و فرهنگ ما ادغام می‌شود. من معتقدم این پروژه ساخته شده و گسترش خواهد یافت و با جوامع دیگر همکاری خواهد کرد و در نهایت تغییری اساسی ایجاد می‌کند.»

خرید ایپ کوین

خرید ایپ کوین از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید ایپ کوین به صورت آنلاین است. برای خرید ایپ کوین به کیف پول ایپ کوین نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی ایپ کوین به شما اختصاص داده می‌شود و ایپ کوین خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید ایپ کوین

.

...

خرید ایپ کوین در ایران با ریال

مشتاقان خرید ایپ کوین در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید ایپ کوین اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید ایپ کوین است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید ایپ کوین با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید ایپ کوین با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری ایپ کوین خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال ایپ کوین به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش ایپ کوین

فروش ایپ کوین و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، ایپ کوین خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش ایپ کوین و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید ایپ کوین بدون احراز هویت

خرید و فروش ایپ کوین همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید ایپ کوین از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید ایپ کوین را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید ایپ کوین در ایران

بهترین سایت خرید ایپ کوین در ایران کجاست؟ خرید ایپ کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش ایپ کوین معرفی نشده‌اند. قیمت خرید ایپ کوین در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید ایپ کوین با ریال، نگهداری ایپ کوین و فروش ایپ کوین را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت ایپ کوین

قیمت ایپ کوین را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت ایپ کوین و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید ایپ کوین

قیمت خرید ایپ کوین در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید ایپ کوین، قیمت جهانی ایپ کوین و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی ایپ کوین و قیمت خرید ایپ کوین را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید ایپ کوین از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید کاردانو

خرید سولانا

ویژگی ایپ توکن

ارزش هر ایپ توکن برابر با یک ان اف تی  Bored Ape Yacht Club  است  و این ان اف تی تمام حقوق و امتیاز مالکیت معنوی  مرتبط به لوگو را به ایپ کوین دائو منتقل می‌کند تا اعضای آن بتوانند در مورد مالکیت معنوی آن رای دهند.

 

نیکول مونز(Nicole Maines)، مدیرعامل یوگا لبز(Yuga Labs) بر این باور است که جامعه مدت‌هاست، خواهان رمز ارز ApeCoin بوده است. یوگا لبز، سازنده محصولاتی است که ایده‌های جدیدی را وارد این صنعت می‌کنند.

 

از جمله سایر کاربردهای ارز دیجیتال ایپ توکن شامل ویژگی‌های زیر است:

حاکمیت: از رمز ارزApeCoin برای رای دادن به تصمیمات شبکه استفاده می‌شود.

پرداخت هزینه‌ها: خرید محصولات و خدماتی مانند بازی‌ها و پرداخت هزینه‌های آن از جمله کاربردهای دیگر آن است.

دسترسی: کاربران با استفاده  ارز دیجیتال ApeCoin می‌توانند به قسمت‌هایی از شبکه مانند بازی‌های منحصر به فرد و … دسترسی پیدا کنند.

ایپ کوین به کاربران امکان می‌دهد به مناطق خاصی از اکوسیستم مانند رویداد‌ها و بازی‌های منحصر به فرد دسترسی پیدا کنند.

پاداش: ایپ‌کوین پلتفرمی است که به توسعه‌دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد تا با گنجاندن این رمز ارز در خدمات، بازی‌ها و سایر پروژه‌های خود به اکوسیستم بپیوندند.

 

عرضه رمز ارز APE یک میلیارد توکن ثابت است که این تعداد به هیچ عنوان بیشتر یا کمتر نمی‌شود؛ چون قابلیت سوزاندن آن وجود ندارد. حدود ۱۵۰ میلیون توکن به دارندگان NFTهای مرتبط با BSYC ارسال شده که توزیع آن‌ها به شکل زیر انجام شده است:

  1. 150 میلیون به اعضای BAYC / MAYC
  2. 150 میلیون به Yuga Labs
  3. 80 میلیون به بنیانگذاران یوگا لبز
  4. 140 میلیون برای "راه‌اندازی مشارکت‌کنندگان"، مانند آندریسن هوروویتز(Andreessen Horowitz Wikipedia) و انیموکا (Animoca)
  5. 10 میلیون برای امور خیریه

کیف پول ارز دیجیتال ایپ کوین (APE COIN)

کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری ارزهای دیجیتال قابل استفاده هستند؛ اما آنچه مهم است امنیت و سهولت کاربری و پشتیبانی از رمز ارز مورد شماست. همچنین نوع والت‌‌ها از نظر آنلاین بودن یا نرم‌افزاری بودن یا سخت‌افزاری بودن نیز با یکدیگر متفاوت است.

کیف پول های آنلاین: والت‌‌هایی که به صورت آنلاین  کار می‌کنند مانند؛ متاماسک (MetaMask)

کیف پول‌‌های نرم‌افزاری: والت‌هایی که بصورت نرم‌افزاری بر روی گوشی موبایل و یا کامپیوتر اجرا می‌شوند؛ مانند: فری والت (Freewallet)، توکن پاکت (TokenPocket)، تراست والت (Trust Wallet)  

کیف‌پول‌های سخت‌افزاری: والت‌هایی که بسیار قطعات فیزیکی قابل خریداری هستند؛ مانند: لجر (Ledger)

جمع‌بندی

رمز ارزApecoin هنوز طرفداران زیادی ندارد، اما توسط برخی از افراد و مجموعه‌های بزرگ حمایت می‌شود. شرکت اولیه‌ای که به Apecoin متصل است Yuga Labs است که یکی از نام های شناخته شده در دنیای NFT محسوب می‌شود. با وجود اینکه از پشتیبانی گسترده‌ای برخوردار نیست، با توجه به محبوبیت برندی که آن را نمایندگی می کند، آینده برای Apecoin بسیار روشن به نظر می رسد.

برخی از سوالات متدوال درباره ایپ کوین

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله ایپ کوین با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت ایپ کوین را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش ایپ کوین در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

حداقل خرید ایپ کوین در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید ایپ کوین ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید ایپ کوین

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید ایپ کوین، رابکس را انتخاب کنید.