logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید تتر Tether ، فروش تتر USDT ، خرید و فروش تتر

Tether (USDT)

خرید تتر Tether و فروش تتر USDT در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

59,000

تومان
0%

Tether

USDT
Tether( USDT)59,000
0%

چگونه از رابکس تتر بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید تتر بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

تتر در یک نگاه:

Tether

(USDT)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xdac17f...3d831ec7
0x55d398...b3197955
Es9vMFrz...8BenwNYB
0xc2132d...04b58e8f

خرید تتر

«تتر» (Tether) با نماد **** اصلی‌ترین استیبل کوین بازار ارز دیجیتال است که توسط شرکت تتر و در شبکه‌های بلاک چینی معروف مثل بیت کوین، اتریوم، ترون، بایننس و پلیگون راه‌اندازی شده است. برای خرید تتر می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر مثل صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید برای فروش تتر و تبدیل آن به ریال یا تومان از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنید. خرید و فروش تتر یکی از متداول‌ترین تراکنش‌های کاربران در دنیای رمز ارزها است. دلیل این امر این است که تتر همواره ارزش معادل یک دلار آمریکا دارد و با پشتوانه‌های مالی مختلف توسط شرکت تتر در بانک‌های آمریکایی پشتیبانی شده است. بنابراین خرید تتر مثل خرید دلار است و نگهداری از آن کاربر را در معرض نوسان‌های متداول بازار ارز دیجیتال قرار نمی‌دهد. در ابتدای فعالیت بازار ارز دیجیتال، کاربران برای ذخیره سود مجبور بودن که ارزهای خود را فروخته و آن‌ها را به دلار یا سایر ارزهای فیات تبدیل کنند و در هنگام نیاز دوباره آن‌ها را وارد باز کنند. این مساله باعث کاهش کارایی تریدرها می‌شد. با ایجاد تتر کاربران می‌توانند در مواقع لزوم ارزهای دیجیتال خود را در داخل شبکه بلاک چین به تتر تبدیل کنند و دوباره از آن برای خرید ارز دیجیتال استفاده کنند. خرید تتر در ایران

خرید تتر بدون احراز هویت

خرید تتر بدون احراز هویت در ایران امکان‌پذیر نیست. طبق پروتکل‌های تعریف شده برای فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران و به منظور جلوگیری از کلاهبرداری‌های مالی، فرار مالیاتی، پولشویی و تامین مالی تروریسم خرید تتر همانند خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال از صرافی‌های ایرانی تنها برای کاربرانی که در صرافی احراز هویت شده‌اند امکان‌پذیر است.

خرید سریع تتر بدون احراز هویت

اگرچه خرید سریع تتر بدون احراز هویت در ایران امکان‌پذیر نیست اما صرافی ارز دیجیتال رابکس با استفاده از فرآیند احراز هویت سریع خود امکان خرید سریع تتر را برای کاربران خود فراهم کرده است. شما می‌توانید در عرض چند دقیقه اطلاعات مورد نیاز برای احراز هویت را به صورت کاملا آنلاین به صرافی ارسال کنید تا به سرعت حساب کاربری شما تایید شود و بتوانید به خرید تتر با ریال در کمترین زمان ممکن بپردازید.

خرید تتر در ایران

فعالیت ایرانی‌ها در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی مثل بایننس و کوین بیس با مشکل مواجه است. دلیل این امر این است که در حال حاضر بیشتر صرافی‌های معتبر بین‌المللی فعالیت خود را فقط برای کاربرانی که احراز هویت کرده‌اند ارائه می‌کنند و طبق قوانین مربوط به تحریم‌های بین‌المللی ایرانی‌ها امکان احراز هویت و فعالیت در آن‌ها را ندارند. از طرف دیگر صرافی‌های بین‌المللی دیگری که احراز هویت ندارند نیز از واریز و برداشت تومان برای خرید تتر و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی نمی‌کنند. بنابراین، خرید تتر در ایران یک راه ساده برای کاربران ارزهای دیجیتال است که با استفاده از آن بتوانند ریال خود را به ارز دیجیتال استیبل تبدیل کنند و سپس با داشتن تتر امکان فعالیت در پروژه‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال را به دست آورند. خرید تتر در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود که در این میان صرافی ارز دیجیتال رابکس با سابقه دیرینه و خدمات متوعی که دارد یکی از بهترین گزینه‌های خرید تتر در ایران به شمار می‌رود.

خرید تتر حضوری تهران

برخی از کاربران ارز دیجیتال به دنبال خرید تتر حضوری تهران و سایر شهرهای کشور هستند. عمده این درخواست به این دلیل است که بیشتر کاربران به صرافی‌های ارز دیجیتال اعتماد ندارند و البته در این عدم اعتماد هم تا حدودی حق دارند زیرا تا به امروز فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال به صورت قانونی تایید یا رد نشده است. اما کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که صرافی‌های رسمی ارز دیجیتال که در انجمن‌های مثل انجمن فین تک و بلاک چین عضو هستند همگی ملزم به اجرای پروتکل‌های قانونی فعالیت کاربران هستند و از این منظر می‌توان به آن‌ها اعتماد داشت. در حال حاضر فعالیت تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی به صورت آنلاین است و کاربران به راحتی می‌توانند تمامی مراحل خرید تتر حضوری تهران را به صورت آنلاین انجام داده و در کمترین زمان ممکن به خرید تتر بپردازند. صرافی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده و امکان خرید تتر را به صورت آنلاین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه فراهم می‌کند. رابکس از انتقال تتر در شبکه بلاک چینی اصلی پشتیبانی می‌کند که از این حیث رکورددار صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است.

خرید آنلاین تتر

در حال حاضر خرید آنلاین تتر از تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی با پرداخت ریال امکان‌پذیر است اما خرید آنلانی تتر در صرافی رابکس به دلیل قیمت مناسب، هزینه کارمزد پایین و سرعت در انجام معامله و واریز و برداشت بهترین گزینه خرید آنلاین تتر است. برای خرید آنلاین تتر از رابکس کافی است پس از ساخت حساب کاربری خود به کیف پول رابکس خود با استفاده از حساب بانکی ریال واریز کنید و از یکی از پلتفرم‌های معامله حرفه‌ای یا معامله سریع به خرید آنلاین تتر بپردازید.

خرید عمده تتر

بسیاری از سرمایه‌گذاران تتر را به عنوان یک جایگزین مناسب برای دلار استفاده می‌کنند و به همین دلیل به دنبال خرید عمده تتر هستند. در حال حاضر خرید عمده تتر از صرافی ارز دیجیتال رابکس  با بهترین قیمت انجام می‌شود و محدودیتی از جهت خرید عمده تتر برای کاربران ایرانی وجود ندارد. در صورت خرید عمده تتر حتما از یک صرافی مطمئن مثل رابکس استفاده کنید زیرا ممکن است به جای تتر واقعی تتر کلاهبرداری به حساب شما واریز شود که جبران آن ممکن نخواهد بود.

خرید آنی تتر

در صورتی که حساب کاربری خود را در صرافی رابکس ایجاد کرده باشید می‌توانید به خرید آنی تتر در این صرافی بپردازید. برای خرید آنی تتر در صرافی رابکس کافی است که از حساب بانکی خود مقدار مورد نظر ریال خود را به حساب کاربری خود واریز کنید و سپس با مراجعه به پلتفرم معامله حرفه‌ای یا سریع رابکس با استفاده از ریال واریز شده به خرید آنی تتر بپردازید.

خرید فوری تتر

خرید فوری تتر در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی تنها زمانی امکان‌پذیر است که شما حساب کاربری خود را در صرافی ایجاد کرده و احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید. توجه داشته باشید که بسیاری از افراد غیرقابل اطمینان ممکن است از عبارت خرید فوری تتر بدون احراز هویت برای کلاهبرداری استفاده کنند. در صورتی که حساب کاربری خود را در رابکس ثبت کرده باشید خرید فوری تتر در این صرافی در زمانی کمتر از دو دقیقه قابل انجام است.

خرید تتر ارزان

قیمت خرید تتر معمولا نزدیک به نرخ دلار در بازار آزاد است و حدود یک الی دو هزار تومان با آن اختلاف دارد. صرافی‌های ارز دیجیتال علاوه بر قیمت خرید تتر کارمزد خرید تتر را نیز به مبلغ هزینته شما اضافه می‌کنند و این کل هزینه خرید تتر برای شما است. بنابراین، وقتی صحبت از خرید تتر ارزان می‌شود می‌توان قیمت خرید تتر ارزان و کارمزد خرید تتر ارزان را در میان صرافی‌های ارز دیجیتال بررسی کرد که این مقدار نیز نمی‌تواند اختلاف زیادی داشته باشد. ممکن است در جاهای مختلف عنوان خرید تتر ارزان را ببینید و قیمت‌هایی برای خرید تتر عنوان شود که با نرخ تتر بازار بسیار تفاوت دارد. در این شرایط احتمال کلاهبرداری خیلی بالا است و به شدت توصیه می‌شود که مراقبت لازم انجام می‌شود. در صرافی ارز دیجیتال رابکس خرید تتر ارزان با توجه به قیمت مناسب و کارمزد پایین امکان‌پذیر است و در عرض چند دقیقه انجام می‌شود. بهترین صرافی خرید تتر در ایران

خرید مستقیم تتر

برای خرید مستقیم تتر بهترین گزینه استفاده از صرافی ارز دیجیتال رابکس است. خرید مستقیم تتر از رابکس علاوه بر این که با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود، قابلیت انتقال در 10 شبکه بلاک چینی معروف را دارد. این مساله باعث می‌شود که شما به راحتی بتوانید ارزهای خود را در شبکه‌های مختلف انتقال داده و در پروژه‌های آن‌ها فعالیت کنید.

خرید ارز دیجیتال تتر

ارز دیجیتال تتر یک استیبل کوین متمرکز است که توسط شرکت تتر و با استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه‌های بلاک چینی مختلف ایجاد شده است. خرید ارز دیجیتال تتر با استفاده از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمزکز قابل انجام است اما باتوجه به اینکه امکان خرید ارز دیجیتال تتر با ریال در صرافی‌های غیرمتمرکز وجود ندارد کاربران ایرانی برای خرید ارز دیجیتال تتر باید از صرافی‌های معتبر ایرانی مثل رابکس استفاده کنند.

خرید دلار دیجیتال

اگرچه منظور از دلار دیجیتال در واقع دلار موجود در سیستم بانکی است اما امروزه بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال به استیبل کوین‌ها نیز دلار دیجیتال می‌گویند. در حال حاضر بسیاری ترجیح می‌دهعند به جای خرید دلار فیزیکی به خرید دلار دیجیتال بپردازند. دلیل این امر راحتی خرید دلار دیجیتال و نگهداری از آن است. برای خرید دلار دیجیتال به شکل تتر یا سایر استیبل کوین‌ها بهترین گزینه استفاده از صرافی ارز دیجیتال رابکس است.

آیا خرید تتر خوب است؟

سوالی که این روزها بسیاری از کاربران تازه وارد به دنبال جواب آن‌ هستند این است که آیا خرید تتر خوب است یا نه. اگر به دنبال خرید دلار هستید و با مقدمات بازار ارزهای دیجیتال آشنا هستید خرید تتر به عنوان جایگزین دلار خوب است اما به دلیل ریسک‌هایی که ممکن است متمرکز بودن تتر داشته باشد توصیه می‌شود از استیبل کوین‌های متنوع استفاده شود. در هر صورت برای فعالیت در دنیای ارزهای دیجیتال نیاز است که ششما هر ازگاهی ارزهای دیجیتال خود را به یک استیبل کوین که از نوسانات بازار در امان است تبدیل کنید یا برای فعالیت در بسیاری از پروژه‌های دیفای ممکن است به تتر یا دیگر استیبل کوین‌ها نیاز داشته باشید. برای فعالیت در این اپلیکیشن‌ها به دلیل عدم پشتیبانی از واریز و برداشت ریال شما نیاز دارید که ابتدا ریال را به تتر تبدیل کنید.

قیمت خرید تتر

قیمت خرید تتر در ایران براساس عرضه و تقاضا و معاملات انجام شده توسط کاربران تعیین می‌شود. از آنجایی که تتر معادل دلار دیجیتال است قیمت خرید تتر همواره به قیمت دلار در بازار آزاد نزدیک است. با این حال نوسانات در طرف عرضه و تقاضا باعث می‌شود که گاهی اوقات قیمت خرید تتر به نسبت قیمت خرید دلار کمی تفاوت داشته باشد. به هر حال همین اتفاق در سمت فروش تتر نیز اتفاق می‌افتد و ضرری از این بابت متوجه کاربران نیست.

قیمت خرید تتر امروز

برای مشاهده قیمت خرید تتر امروز می‌توانید به صفحه قیمت تتر در صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید. در این صفحه قیمت تتر به دلار و تومان به صورت لحظه‌ای برای کاربران نمایش داده می‌شود و کاربران می‌توانند با استفاده از نمودار قیت خرید تتر به تحلیل وضعیت آینده خرید و فروش تتر بپردازند.

نرخ خرید تتر

معمولا نرخ خرید تتر به دلار کمتری نوسان را در بازار ارزهای دیجیتال دارد و نرخ دلاری تتر حول یک دلار نوسان می‌کند. با این حال نرخ خرید تتر به ریال یا تومان با تغییر نرخ دلار در بازار و همچنین تغییرات عرضه و تقاضا برای تتر دستخوش تغییر می‌شود. بررسی تاریخجه نرخ تتر در ایران نشان می‌دهد که معمولا نرخ خرید تتر حدود یک تا دو هزارتومان بالاتر از نرخ دلار است و این مساله در سمت نرخ فروش تتر نیز صادق است.

برای خرید تتر چه باید کرد؟

بسیاری از کاربران تازه وارد ارز دیجیتال به دنبال خرید تتر هستند اما نمی‌دانند که برای خرید تتر چه باید کرد. مرحله اول در خرید تتر تانتخاب یک صرافی ارز دیجیتال مناسب است که بتوان از آن مقدار مورد نیاز تتر را با قیمت مناسب، هزینه کم و در سریعترین زمان ممکن خرید. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که سریعترین و منصفانه‌ترین روش خرید تتر را برای کاربران خود ارائه می‌کند. در خرید تتر علاوه بر موارد بالا نیاز است که کاربران به شبکه‌هایی که امکان انتقال تتر در آن‌ها از طریق صرافی وجود دارد توجه داشته باشند. صرافی رابکس از انتقال تتر در 10 شبکه بلاک چینی اصلی بازار شامل اتریوم، ترون، زنجیره هوشمند بایننس، آربیتروم، پلیگون، سولانا، آواکس، آپتیمیزم، بیت کوین و ایاس پشتیبانی می‌کند و از این حسث رکورد دار صرافی‌های ایرانی است.

چگونگی خرید تتر

اگر به دنبال چگونگی خرید تتر هستید باید بدانید که خرید تتر در صرافی‌های ایرانی تفاوتی با خرید سایر ارزهای دیجیتال مثل خرید بیت کوین یا خرید اتریوم ندارد. شما کافی است صرافی مورد نطر خود را انتخاب کرده و حساب کاربری خود را در آن ایجاد کنید. سپس با انجام احراز هویت و واریز ریال از طریق حساب بانکی خود می‌توانید به خرید تتر بپردازید.

آموزش خرید تتر

خرید تتر در صرافی ارز دیجیتال رابکس بسیار ساده است. شما ابتدا باید از قسمت ثبت نام موجود در وبسایت ‌Rabex.ir حساب کاربری خود را ایجاد و با ارئه مدارک مورد نیاز احراز هویت خود را تکمیل کنید. با این کار یک حساب کاربری مجزا با کیف پول اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما می‌توانید ارزهای خود را با استفاده از آن خریداری یا نگهداری کنید. برای آموزش خرید تتر ابتدا از قسمت ورود وارد حساب کاربری خود شوید و از طریق تب واریز تومان مبلغ ریالی مورد نظر خود را از طریق کارت بانکی ثبت شده به حساب کاربری خود واریز نمایید. با تایید واریز تومانی شما می‌توانید به قسمت معامله سریع (معامله مستقیم با صرافی) یا معامله حرفه‌ای (معامله همتا به همتا با کاربران) رابکس مراجعه کنید و به خرید تتر مورد نیاز خود بپردازید. برای خرید تتر از ایران چه باید کرد

روش خرید تتر در ایران

سه روش خرید تتر که عمده کاربران از آن استفاده می‌کنند شامل خرید تتر از صرافی‌های بین‌المللی، خرید تتر از صرافی‌های غیرمتمرکز و خرید تتر از صرافی‌های ایرانی است. روش خرید تتر در ایران بیشتر به مورد آخر مربوط است زیرا تنها حالتی که در آن امکان خرید تتر با استفاده از تومان ریا ریال وجود دارد همین مورد است. برای خرید تتر از صرافی‌های بین‌المللی نیاز به کارت‌های بانکی و اعتباری بین‌المللی و پرداخت دلار است. در صرافی‌های غیرمتمرکز نیز تنها در حالتی شما می‌توانید به خرید USDT بپردازید که از قبل رمز ارز در کیف پول خود داشته باشید.

نحوه خرید تتر

در سال‌های ابتدایی فعالیت تتر در بازار ارزهای دیجیتال کاربران ایرانی معمولا به صورت همتا به همتا و حضوری به خرید و فروش تتر می‌پرداختند اما امروزه نحوه خرید تتر به کل تغییر کرده و کاربران می‌توانند به راحتی و با استفاده از سیستم‌های آنلاین به خرید تتر بپردازند. نحوه خرید تتر در صرافی ارز دیجیتال رابکس بسیار ساده است و شما به محض ساخت حساب کاربری و احراز هویت آن می‌توانید تا مبالغ دلخواه تتر خرید کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال تتر

نحوه خرید ارز دیجیتال تتر در ایران مشابه سایر ارزهای دیجیتال است. شما می‌توانید با ایجاد حساب کاربری خود در صرافی رابکس و تکمیل احراز هویت خود با راحتی تتر خریداری کرده و در کیف پول رابکس نگهداری کنید. در صورت نیاز شما می‌توانید پس از خرید ارز دیجیتال تتر، تترهای خود را در 10 شبکه بلاک چینی پشتیبانی شده به کیف پول شخصی خود انتقال دهید که در این حالت تنها هزینه فی شبکه از شما دریافت می‌شود و هیچ هزینه‌ای بابت آن دریافت نمی‌شود.

نحوه خرید تتر و انتقال به کیف پول

در بخش‌های قبلی نحوه خرید تتر را در صرافی ارز دیجیتال رابکس بررسی کردیم. شما می‌توانید پس از خرید تتر در رابکس آن را به کیف پول خود یا دیگران انتقال دهید. برای انجام این کار ابتدا باید آدرس کیف پول خود یا دیگران را به همراه شبکه‌ای که می‌خواهید انتقال در آن انجام شود را مشخص کنید. پس از این مرحله شما به حساب کاربری خود در رابکس رجوع کرده و گزینه برداشت را برای تتر انتخاب کنید. در این حالت یک پنجره جدید باز می‌شود که شما در آن باید مقدار تتر، شبکه انتقال و آدرس گیرنده را مشخص کنید. با تایید این اطلاعات تتر به آدرس مورد نظر شما انتقال داده می‌شود. توجه داشته باشید که هزینه و زمان انتقال تتر در شبکه‌های مختلف متفاوت است و ممکن است براساس شبکه انتخابی انتقال تتر به کیف پول هزینه و زمان متفاوتی نیاز داشته باشد.

کارمزد خرید تتر

صرافی‌های ارز دیجیتال با توجه به زیرساختی که برای معامله تتر و سایر ارزهای دیجیتال برای کاربران فراهم می‌کنند مقداری را به عنوان کارمزد خرید تتر در نظر می‌گیرند که در واقع هزینه زیرساخت‌های ارائه شده به کاربران است. کارمزد خرید تتر به صورت پایه در صرافی ارز دیجیتال رابکس 0.3 درصد ارزش هر معامله است و به قیمت ارز دیجیتال کاربر اضافه می‌شود. کاربرانی که حجم فعالیت ماهانه زیادی در صرافی اشته باشند می‌توانند سطح کاربری خود را تا 5 مرحله افزایش دهند که خروجی آن کاهش هزینه کارمزد تا یک سوم مقدار پایه برای کاربران است.

خرید تتر با کمترین کارمزد

برای خرید تتر با کمترین کارمزد می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال رابکس به عنوان یکی از مطمئن‌ترین صرافی های ایرانی استفاده کنید. کارمزد خرید و فروش تتر در صرافی رابکس برابر با 0.3 درصد ارزش هر معامله است که در صورت افزایش سطح کاربری این عدد به یک سوم مقدار اصلی نیز قابل کاهش است. توجه داشته باشید که در کنار خرید تتر با کمترین کارمزد باید به قیمت مناسب خرید و فروش تتر نیز به عنوان عامل دیگر تعیین قیمت نهایی خرید تتر توجه داشته باشید.

خرید تتر بدون کارمزد

از آنجایی که درآمد صرافی‌های ارز دیجیتال به صورت عمده از کارمزد معاملات کاربران است هیچ صرافی ارز دیجیتال به صورت دائمی خرید تتر بدون کارمزد را به کاربران خود ارائه نمی‌کند. معمولا ممکن است صرافی‌ها برای کمپین‌های تبلیغاتی خود خرید تتر بدون کارمزد برای مدت زمان کوتاهی به کاربران ارائه کنند. برخی نیز از گزینه خرید تتر بدون کارمزد استفاده می‌کنند اما در عمل ممکن است کارمزد خرید تتر را به صورت غیرمستقیم به قیمت خرید و فروش تتر اضافه کنند.

خرید تتر trc20

منظور از خرید تتر trc20 خرید تتر در شبکه ترون است. استاندارد ‌trc20 در واقع استاندارد ساخت توکن‌های قابل معاوضه در شبکه ترون است. شما اگر به دنبال برداشت یا واریز تتر در شبکه ترون هستید باید مطمئن شوید که خرید تتر trc20 در صرافی مورد نظر شما پشتیبانی می‌شود. صرافی رابکس به صورت فول نود در شبکه ترون فعال بوده و از خرید تتر trc20 و واریز و برداشت آن پشتیبانی می‌کند. خرید تتر ترون به واسطه ارزان بودن هزینه انتقال و همچنین قابلیت استفاده از در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مختلف مورد توجه کاربران ایرانی است.

خرید تتر پالیگان

پالیگان یکی دیگر از شبکه‌های بلاک چینی معتبر است که هزینه انتقال تتر و سایر ارزهای دیجیتال در آن بسیار پایین است. رابکس از خرید تتر پالیگان و همچین واریز و برداشت تتر در این شبکه پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌تواند با انتقال تتر پالیگان خود به رابکس آن را به فروش برسانند. از آن‌جایی که پالیگان بزرگترین زنجیره جانبی اتریوم محسوب می‌شود و بسیاری از Dapp‌های اتریوم در آن راه‌اندازی شده است خرید تتر پالیگان و استفاده از آن رواج بسیار زیادی دارد.

خرید تتر bep20 و bep2

استاندارد bep20 برای شبکه زنجیره هوشمند بایننس و استاندارد bep2 برای شبکه بایننس مورد استفاده قرار می‌گیرد. رابکس از خرید تتر bep20 و خرید تتر bep2 پشتیبانی می‌شکند و کاربران می‌توانند به راحتی با خرید تتر در این شبکه‌ها آن‌ها را به مقصد مورد نظر خود انتقال دهند. توجه داشته باشید که خرید تتر bep20 به دلیل هزینه‌های پایین انتقال آن مورد توجه است.

خرید تتر با ریال

کاربران براری خرید تتر با ریال باید ابتدا حساب کاربری خود را در یکی از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال ایرانی مثل رابکس ایجاد کنند و سپس با پرداخت ریال از حساب بانکی خود به خرید تتر بپردازند. به دلیل عدم پشتیبانی صرافی‌های خارجی از سیستم بانکی ایران امکان استفاده ار صرافی‌های بین‌المللی برای خرید تتر وجود ندارد و برای خرید تتر از صرافی‌های غیرمتمرکز نیز کاربران باید از قبل رمز ارز در کیف پول ارز دیجیتال خود داشته باشند. خرید تتر با کمترین کارمزد در ایران

خرید تتر با دلار

برای خرید تتر با دلار کاربران باید به حساب بانکی بین‌المللی یا کارت‌های اعتباری دسترسی داشته باشند. در صورت دسترسی به این کارت‌ها می‌توان از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال و دیگر سایت‌های واسطه بین‌المللی به خرید تتر با دلار پرداخت. در ایران به دلیل تححریم‌های اقتصادی دسترسی به سیستم بانکی بین‌المللی و کارت‌های اعتباری امکان‌پذیر نیست بنابراین خرید تتر با دلار در عمل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

خرید تتر با ویزا کارت

ویزا کارت یک کارت اعتباری بین‌المللی است که کاربران با داشتن آن می‌توانند به خرید تتر از صرافی‌های بین‌المللی بپردازند. در حال حاضر امکان دسترسی رسمی به ویزا کارت برای ایرانی‌ها وجود ندارد و استفاده از واسطه‌ها نیز علاوه بر ریسک‌های احتمال یهزینه زیادی را برای کاربران دارد. بنابراین خرید تتر با ویزا کارت برای ایرانی‌ها صرفه اقتصادی ندارد و ریسک‌های مالی نیز به آن‌ها تحمیل می‌کند.

خرید تتر با پی پال

پی پال یکی دیگر از کارت‌ها یبن‌المللی برای پرداخت و خرید و فروش است. کاربران می‌‌توانند از طریق برخی از صرافی‌های بین‌المللی به خرید تتر با پی پال بپردازند. همانند خرید تتر با ویزا کارت خرید تتر با پی پال در ایران با مشکلات تحریم مواجه است و دسترسی رسمی به آن امکان‌پذیر نیست و دسترسی از طریق واسطه‌ها نیز هزینه بالایی دارد.

خرید تتر با مستر کارت

مستر کارت یکی دیگر از کارت‌های اعتبار یبین‌المللی است که از طریق برخی از واسطه‌ها در ایران در دسترس است. کاربران می‌توانند از طریق صرافی‌های بین‌المللی به خرید تتر با مستر کارت بپردازند اما از آن‌جایی که هزینه‌های این کار بسیار بالاتر از خرید تتر به صورت مستقیم از صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است، انجام این کار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

خرید تتر به جای دلار

از آنجایی که قیمت خرید هر تتر برابر با یک دلار است عملا می‌توان گفت خرید تتر مشابه با خرید دلار است. در این میان سوال این است که آیا خرید تتر به جای دلار کار درستی است یا نه. در پاسخ به این سوال باید گفت که خرید تتر به جای دلار در صورتی که کاربر از نحوه نگهداری، انتقال و تامین امنیت رمز ارزها مطلع باشد مناسب است. هر چند انجام این کار برای مبالغ بالا نیز به دلیل ریسک تحریم‌های بین‌المللی توصیه نمی‌شود و انتظار می‌رود از سبدی از استیبل کوین‌ها به این منظور استفاده شود.

بهترین زمان خرید تتر

اگر در فضای کریپتوکارنسی و دنیای ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنید بهترین زمان خرید تتر برای سرمایه‌گذاری دوره‌های نزدیک به هاوینگ بیت کوین است. در این دوره شما می‌توانید پس از خرید تتر به خرید سایر ارزهای دیجیتال بپردازید تا از روند صعودی احتمالی سود کسب کنید. در روندهای نزولی بازار خرید تتر با استفاده از ارزهای دیجیتال به کاربران توصیه می‌شود تا از این طریق جلوی کاهش دارایی‌های آن‌ها گرفته می‌شوند. کاربرانی که به دنبال خرید تتر به جای دلار هستند می‌توان هر ماه مقداری از سرمایه خود را به تتر تبدیل کنن و برای انجام این کار همواره زمان مناسب است.

فروش تتر

کاربرانی که در دنیای ارزهای دیجیتال و فارکس فعالیت می‌کنند بسیاری از واریز و برداشت‌های خود را با تتر انجام می‌دهند و در بسیاری از مواقع نیاز دارند که بخشی از تتر خود را به ریال تبدیل کنند. فروش تتر برای تبدیل آن به ریال از طریق بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی از جمله رابکس انجام می‌شود. در این میان توجه به برخی از متغیرها در فروش تتر با بهترین خروجی اهمیت زیادی دارد. از جمله متغیرهای مهم برای اینتخاب صرافی مناسب فروش تتر می‌توان به قیمت فروش تتر، کارمزد فروش تتر، امکان انتقال تتر در شبکه‌های مختلف و برداشت آنی و سریع مبلغ ریالی تترهای فروخته شده اشاره کرد. صرافی ارز دیجیتال رابکس با پشتیبانی از واریر و برداشت تتر در 10 شبکه بلاک چینی، کمترین کارمزد فروش تتر و بهترین قیمت فروش تتر بهترین صرافی ارز دیجیتال برای فروش تتر است که برداشت مبلغ ریالی را به صورت آنی پردازش می‌کند.

فروش تتر بدون احراز هویت

در حال حاضر در ایران فروش تتر بدون احراز هویت امکان پذیر نیست و کاربران برای فروش تتر حتما باید احراز هویت خود را در یکی از صرافی‌های معتبر تکمیل کنند. صرافی رابکس برای اینکه فروش تتر کاربران در کمترین زمان ممکن انجام شود از فرایند احراز هویت آنلاین و چند مرحله‌ای استفاده می‌کند که کاربران می‌توانند به سادگی احراز هویت خود را تکمیل کرده و به فروش تتر بدون احراز هویت بپردازند.

فروش تتر در ایران

فروش تتر در ایران در حال حاضر به صورت آنلاین و توسط صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود. برای فروش تتر در ایران می‌توانید تترهای خود را به حساب کاربری خود در صرافی رابکس انتقال داده و با بهترین قیمت بازار به فروش تتر در ایران بپردازید. صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان برداشت مبلغ فروش تتر در ایران را به صورت آنی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

قیمت فروش تتر

برای مشاهده قیمت فروش تتر در صرافی رابکس می‌توانید به صفحه قیمت تتر مراجعه کرده و قیمت فروش لحظه ای آن را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که همواره میان قیمت فروش تتر و قیمت خرید آن در بازار اندکی تفاوت قیمت وجود دارد. این تفاوت قیمت در واقع هزینه ورود به بازار تتر است که در تمام صرافی های ارز دیجیتال وجود دارد. در پلتفرم معامله حرفه‌ای رابکس قیمت فروش تتر بسیار به قیمت خرید آن نزدیک است و به همین دلیل بهترین گزینه فروش تتر در ایران استفاده از این پنل است.

قیمت فروش تتر امروز

برای مشاهده قیمت فروش تتر امروز می‌توانید به یکی از پننل‌های معامله سریع و معامله حرفه‌ای رابکس مراجعه کنید. قیمت خرید و فروش تتر در صفحه قیمت تتر رابکس نیز به همراه نمودار تحلیل تکنیکال آن موجود است که از آن می‌توانید برای بررسی شرایط قیمت فروش تتر امروز استفاده کنید. توجه داشته باشید که قیمت فروش تتر امروز می‌تواند در اثر نوسانات به وجود آمده تغییر کند. فروش تتر با بهترین قیمت

فروش ارز تتر

فروش ارز تتر به دلار با استفاده از صرافی‌های بین‌المللی قابل انجام است که دسترسی به این صرافی‌ها برای ایرانی‌ها مشکل است. برای فروش ارز تتر و تبدیل آن به سایر ارزهای دیجیتال امکان استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال غیرمتمرکز وجود دارد که برای اینجام این کار باید به نقدینگی موجود در صرافی و نوسان قیمت توجه داشت. در نهایت برای فروش ارز تتر و تبدیل آن به ریال می‌توان از صرافی‌های ایرانی استفاده کرد. صرافی رابکس امکان فروش ارز تتر و تبدیل آن به ریال و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت آنی فراهم می‌کند و بهترین قیمت را در میان صرافی‌های ایرانی دارد.

فروش تتر trc20

در صرافی ارز دیجیتال رابکس از فروش تتر در بیشتر بلاک چین‌های مطرح بازار مانند بیت کوین، اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس، پالیگان و ترون قابل انجام است. منظور از فروش تتر trc20 در واقع فروش تتر در شبکه ترون است که صرافی ارز دیجیتال رابکس از آن پشتیبانی می‌کندو. شما برای فروش تتر trc20 ابتدا باید تترهای خود را در شبکه ترون به حساب کاربری خود در رابکس انتقال دهید و سپس آن را در یکی از پنل‌های رابکس به فروش برسانید. توجه داشته باشید که عدم انتخاب شبکه درست ممکن است منجر به از دست رفتن کل دارایی شما شود.

نرخ فروش تتر

نرخ فروش تتر در ایران از قیمت دلار به علاوه عرضه و تقاضای موجود برای تتر در بازار مشخص می‌شود. بررسی تاریخچه نرخ فروش تتر نشان می‌دهد که معمولا نرخ فروش تتر بیشتر از نرخ فروش دلار و همواره مقداری کمتر از نخر خرید تتر در بازار است. شما می‌توانید نرخ فروش تتر را در یکی از پنل‌های مهعامله سریع و حرفه‌ای رابکس مشاهده کرده و آن را به فروش برسانید.

خرید و فروش تتر

خرید و فروش تتر در ایران به نوعی معادل خرید و فروش دلار است که این بار با استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال و به صورت آنلاین انجام می‌شود. در حالی که برخی خرید و فروش ارز تتر را به عنوان یک روش سرمایه‌گذاری بر روی دلار عنوان می‌کنند اما در اصل خرید و فروش تتر به عنوان یک روش واسطه در دنیای بلاک چین کاربرد دارد تا از این طریق امکان تبدیل ارزهای دیجیتال پرنوسان به یک استیبل کوین ممکن شود. توجه داشته باشید که خرید و فروش تتر به خودی خود به عنوان یک روش سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال به شمار نمی‌رود زیرا تتر یک استیبل کوین است که ارزش آن همواره برابر با یک دلار است و نوسانات بیت کوین و دیگر رمز ارزها تاثیری در قیمت خرید و فروش تتر ندارد. بنابراین شما باید خرید و فروش تتر را به عنوان یک واسطه جهت ورود و خروج آسان به دنیا رمزارزها ببینید.

خرید و فروش تتر در ایران

امروزه خرید و فروش تتر در ایران به یک فعالیت سرمایه‌گذاری مطرح تبدیل شده است. برخی از افراد با خرید و فروش تتر در ایران به دنبال فعالیت در پروژه‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال هستند. برخی خرید و فروش تتر در ایران را برای وصل شدن به بازار فارکس استفاده می‌کنند و در نهایت برخی از افراد خرید و فروش تتر در ایران را به عنوان جایگزین مناسب برای خرید و فروش دلار مورد استفاد قرار می‌دهند. توجه داشته باشید که خرید و فروش تتر در ایران توسط صرافی‌های ارز دیجیتال نه قانونی و نه غیرقانونی است. در حال حاضر برخی از نهادهای مالی و امنیتی با تعیین برخی از پروتکل‌ها سعی کرده‌اند فعالیت‌های کلاهبرداری ارز دیجیتال را محدود کنند اما هنوز هیچ مجوز قانونی نیز برای فعالیت صرافی‌ها به منظو رخرید و فروش تتر در ایران طراحی نشده است.

قیمت خرید و فروش تتر

قیمت خرید و فروش تتر در ایران با توجه به قیمت دلار بازار آزاد و همچنین عرضه و تقاضای ایجاد شده برای تتر در صرافی‌های ارز دیجیتال تعیین می‌شود. قیمت خرید و فروش تتر به صورت دلاری نیز براساس تقاضای بین‌المللی دچار نوسانات کوچک می‌شود اما معمولا این عدد به مقدار یک دلار بسیار نزدیک است.

خرید و فروش تتر چیست؟

در حال حاضر خرید و فروش تتر به عنوان یک روش تبدیل دارایی‌ها به دلار در ایران مطرح است. در پاسخ به سوال خرید و فروش تتر چیست باید گفت که خرید و فروش تتر یک روش برای دسترسی به دلار دیچیتال است که خود می‌تواند دروازه ورود به دنیای ارزهای دیجیتال یا فارکس برای سرمایه‌گذاری و ترید باشد.

نحوه خرید و فروش تتر

نحوه خرید و فروش تتر در ایران بسیار ساده است. شما می‌توانید با داشتن حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال رابکس و با واریز ریال به خرید تتر بپردازید. همچنین شما می‌توانید با انتقال ارز دیجیتال به کیف پول خود در صرافی رابکس به فروش تتر بپردازید و به سرعت مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی خود برداشت کنید.

خرید و فروش تتر چگونه است؟

اگر به دنبال این پاسخ به سوال خرید و فروش تتر چگونه است هستید باید به این نکته اشاره کنیم که در حال حاضر و در صرافی ارز دیجیتال رابکس برای خرید و فروش تتر شما نیازی به آشنایی عمیق با دنیای رمزارزها و ابزارهایی مثل کیف پول ارز دیجیتال ندارید. رابکس از کیف پول امن برای نگهداری از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند که کاربران را از پیچیدگی‌های انتقال ارزهای دیجیتال و هزینه‌های آن بی‌نیاز می‌کند. شما کافی است با حساب بانکی خود ریال واریز کرده و تتر یا دیگر ارزهای مورد نظر خود را خرید اری کنید و هر زمان که نیاز بود با فروش آن‌ها در پلتفرم رابکس سرمایه خود را برداشت کنید.

آموزش خرید و فروش تتر

آموزش خرید و فروش تتر بسیار ساده است. شما باید یک حساب کارری در یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی مثل صرافی رابکس داشته باشید تا بتوانید با استفاده از آن ریال واریز کرده و آن را تبدیل به تتر کنید و یا در صورت نیاز با واریز تتر به حساب کاربری خود آن را تبدیل به ریال کرده و برداشت بزنید. توجه داشته باشید که امکان خرید و فروش تتر در صرافی‌های بین‌المللی برای ایرانی‌ها وجود ندارد. دلیل اصلی این امر این است که این صرافی‌ها از واریز و برداشت ریال پشتیبانی نمی‌کنند. علاوه بر این بسیاری از این صرافی‌ها از فعالیت کاربران ایرانی را به دلیل تحریم‌ها ممانعت می‌کنند. خرید و فروش تتر در ایران

بهترین سایت خرید و فروش تتر

برای انتخاب بهترین سایت خرید و فروش تتر می‌توان از معیارهایی مانند ثبت نام و احراز هویت آسان، قیمت مناسب، کارمزد پایین، سرعت بالا، امکان واریز و برداشت در شبکه‌های مختلف، رابط کاربری آسان و کیف پول امن استفاده کرد. صرافی رابکس به دلیل فرایند ساده احراز هویت، کمترین کارمزد خرید و فروش تتر، بهترین قیمت خرید و فروش تتر، سرعت بالا در برداشت و واریزها، پشتیبانی از ** شبکه برای انتقال تتر، کیف پول سرد امن و رابط کاربری کاربرپسند بهترین سایت خرید و فروش تتر در ایران است.

خرید و فروش تتر بدون احراز هویت

چند سال پیش امکان خرید و فروش تتر بدون احراز هویت در صرافی‌های ایرانی و بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی وجود داشت و کاربران با ارائه یک ایمیل یا شماره تماس می‌توانستند به خرید و فروش تتر بدون احراز هویت بپردازند. اما با گسترش بازار ارزهای دیجیتال و به وجود آمدن مشکلاتی چون فرار از مالیات، پولشویی و تامین مالی تروریسم بسیاری از دولت‌ها صرافی‌ها را مجبور به احراز هویت کاربران کردند. در ایران نیز از چند سال پیش خرید و فروش تتر بدون احراز هویت دیگر امکان‌پذیر نیست و کاربران برای خرید و فروش تتر نیاز به انجام احراز هویت دارند. صرافی رابکس از یک فرایند چند مرحله‌ای برای احراز هویت خود استفاده می‌کند تا از این طریق سرعت فعالیت کاربران را افزایش دهد. دقت داشته باشید که ممکن است برخی از سایت‌ها از خرید و فروش تتر بدون احراز هویت نیز پشتیبانی کنند که فعالیت آن‌ها قانونی نیست و ممکن است منجر به کلاهبرداری از شما شود.

آیا خرید و فروش تتر جرم است؟

سوالی که بسیاری از کاربران ایرانی به دنبال جواب آن هستند این است که آیا خرید و فروش تتر جرم است یا نه. در حال حاضر اگر چه خرید و فروش تتر قانونی نیست و صرفا براساس برخی از پروتکل‌های امنیتی و مالی انجام می‌شود اما این به معنی غیرقانونی بودن خرید و فروش تتر نیست. در واقع در ایران هنوز قانون مشخصی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود ندارد اما نهادهای قانونی هیچ مشکلی با خرید و فروش تتر از صرافی‌های فانونی با احراز هویت ندارند.

حکم شرعی خرید و فروش تتر

نظر علما در مورد خرید و فروش و استفاده از ارزهای دیجیتال با یکدیگر متفاوت است در حالی که برخی از علما مثل آیت‌الله خامنه‌ای خرید و فروش ارز دیجیتال را تابع قوانین می‌دانند برخی دیگر مثل آیت‌الله مکارم شیرازی معامله این ارزها را دارای اشکال می‌دهند. با این حال تتر به دلیل داشتن پشتوانه دلار وضعیت متفاوتی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد و در عمل نقش دلار دیجیتال را بازی می‌کند. بنابراین حکم شرعی خرید و فروش تتر همانند دلار است و اصولا مشکلی ندارد. به هر حال برای احتیاط لازم است کاربران نظر اجتهادی مرجع تقلید خود را در این زمینه مطالعه کنند.

کانال خرید و فروش تتر

کانال تلگرام صرافی ارز دیجیتال رابکس قیمت تتر و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت مستمر در اختیار کاربران قرار می‌دهد با این حال خرید و فروش تتر در وبسایت یا اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس انجام می‌شود. برخی از افرادا کانال‌هایی با عنوان کانال خرید و فروش تتر راه‌اندازی کرده‌اند تا به صورت غیرقانونی و بدون احراز هویت کار خرید و فروش تتر را انجام دهند اما باید توجه داشته باشید که اکثر این کانال‌ها کلاهبرداری هستند و ممکن است سرمایه شما را به روش‌های مختلف از بین ببرند.

خرید و فروش آنلاین تتر

به جای استفاده از روش‌های غیرمطمئن مثل کانال خرید و فروش تتر شما می‌توانید خرید و فروش آنلاین تتر را با استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال انجام دهید. صرافی رابکس یکی از امن‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که امکان خرید و فروش آنلاین تتر را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در سریعترین زمان ممکن فراهم می‌کند. تمامی مراحل فعالیت در رابکس از احراز هویت تا خرید و فروش به صورت کاملا آنلاین و در 24 ساعت شبانه رو زانجام می‌شود.

خرید رمز ارز تتر

از آنجایی که تتر در بستر بلاک چین‌ها و به وسیله قراردادهای هوشمند ایجاد می‌شود، می‌توان آن را به عنوان یک رمز ارز معرفی کرد که با استفاده از تکنولوژی‌های رمزنگاری ایجاد شده است. با این حال برخلاف رمز ارزهای غیرمتمرکز مثل بیت کوین که مدیریت آن‌ها توسط کاربران از سراسر دنیا و به صورت غیرمتمرکز انجام می‌شود، تتر توسط یک شرکت ساخته شده و کاملا متمرکز است و دارایی‌های پشتوانه آن توسط نهادهای مالی آمریکایی مورد بررسی قرار می گیرد. به هر حال خرید رمز ارز تتر هیج تفاوتی با سایر ارزهای دیجیتال ندارد و شما با استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال می‌توانید به خرید رمز ارز تتر بپردازید.

بهترین سایت خرید تتر

صرافی ارز دیجیتال رابکس بهترین سایت خرید تتر در ایران است. برای اثبات این ادعا کافی است توجه داشته باشید که صرافی رابکس کمترین کارمزد خرید تتر و بهترین قیمت خرید تتر را در میان صرافی‌های ایرانی ارائه می‌کند و واریز و برداشت تومان و ارز دیجیتال د رآن به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود. علاوه بر این رابکس بهترین سایت خرید تتر در ایران است که از 10 شبکه بلاک چینی معتبر برای واریز و برداشت تتر پشتیبانی می‌کند و از امکان خرید و فروش عمده تتر پشتیبانی می‌کند.

خرید تتر از سایت تتر

امکان خرید تتر از سایت تتر که ارائه دهنده اصلی این رمز ارز است با استفاده از برخی از پول‌های فیات مثل دلار، یورو و پوند وجود دارد. البته شرایط خاصی برای خرید تتر از سایت تتر وجود دارد و در عمل انجام این کار برای ایرانی‌ها وجود ندارد. به جای خرید تتر از سایت تتر که مشکلات زیادی دارد کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از سایت صرافی ارز دیجیتال رابکس به خرید تتر بپردازند. بهترین سایت خرید تتر و فروش تتر در ایران

بهترین صرافی خرید تتر

در بین صرافی‌های ایرانی رابکس یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که به دلیل هزینه‌های پایین و سرعت بالا به عنوان بهترین صرافی خرید تتر در ایران شناخته می‌شود. رابکس از نظر پشتییبانی از شبکه‌های مختلف برای انتقال تتر نیز به عنوان بهترین صرافی خرید تتر شناخته می‌شود و از این منظر در رتبه اول صرافی‌های ایرانی قرار می‌گیرد.

خرید تتر از صرافی

خرید تتر از صرافی به اندازه خرید آنلاین هر کالای دیگری اسان است. شما برای خرید تتر از صرافی رابکس کافی است حساب کاربری خود را در این صرافی ایجاد کرده و با واریز ریال از حساب بانکی خود به خرید تتر از صرافی بپردازید. توجه داشته باشید که در حال حاضر خرید تتر از صرافی نیازمند حساب کاربری احراز هویت شده و استفاده از شماره تلفن و حساب بانکی به نام خود کاربر دارد.

خرید تتر از صرافی ایرانی

خرید تتر از صرافی ایرانی تنها راه خرید تتر برای کاربران ایرانی است که به حساب بانکی بین‌المللی یا کارت‌های اعتباری بین‌المللی دسترسی ندارند. قیمت تتر در صرافی‌های ایرانی معمولا اندکی بالاتر از قیمت دلار است و با عرضه و تقاضای شکل گرفته برای تتر و قیمت دلار تغییر می‌کند. برای خرید تتز از صرافی ایرانی نیاز است که کاربران در رابکس ثبت نام کرده و احراز هویت خود را تکمیل کنند. سپس با واریز ریال به صورت لحظه ای به خرید تتر از صرافی ایرانی بپردازند.

خرید تتر از صرافی خارجی

برای خرید تتر از صرافی خارجی کاربران باید علاوه بر ایجاد حسبا کاربری و احراز هویت به کارت‌های اعتباری و بانکی بین‌المللی نیز دسترسی داشته باشند تا با استفاده از ارزهای فیات بین‌المللی مثل دلار و یور به خرید تتر از صرافی خارجی بپردازند. در حال حاضر برخی از سایت‌های واسطه خدمات ایجاد حساب کاربری، احراز هویت و دسترسی به کارت‌های بانکی و اعتباری بین‌المللی را برای کاربران ایرانی ارائه می‌کنند اما هزینه این فعالیت‌ها به قدری بالا است که خرید تتز از صرافی خارجی برای ایرانی‌ها را غیربهینه می‌کند.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز تتر، به صفحه قیمت تتر بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

تتر

نماد اختصاری

USDT

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار

1

بالاترین قیمت روز

1

قیمت به تومان

59,000

مارکت کپ

-

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش USDT در ایران

خرید و فروش USDT در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید تتر در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

خرید تتر TRC20 تفاوتی با خرید سایر تتر ها ندارد. تنها تفاوت شبکه ای است که شما تتر خود را در آن انتقال می‌دهید. برای مثال اگر قصد خرید تتر TRC20 در رابکس را دارید، ابتدا تومان خود را در بخش مبدل به تتر تبدیل کنید. سپس زمانی که می‌خواستید تتر را به کیف پولتان متنقل کنید، به هنگام برداشت، شبکه TRC20 را انتخاب کنید.

حداقل خرید تتر در پلتفرم های مختلف متفاوت است. حداقل خرید تتر در رابکس تنها ۱۰۰ هزار تومان است.

قیمت خرید تتر در هر پلتفرمی متفاوت است. رابکس همواره بهترین و ارزان ترین قیمت خرید تتر را ارائه می‌کند.

قیمت تتر نسبت به دلار ثابت است و تغییر نمی‌کند. بنابراین ریسک خرید یا نگهداری آن بسیار پایین است. علاوه بر این با داشتن کیف پول و بدون واسطه بودن، در تچارت و می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. معمولا افراد با تبدیل ارز دیجیتال خود به این ارز سعی می‌کنند تا از ریسک نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال دور بمانند. اما شاید بیشترین مزیت این رمز ارز نسبت به دلار آن باشد که می‌توانیم آن را به جای بانک در والت خودمان نگه‌داری کنیم و ارزش پولمان را حفظ کنیم.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله تتر با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت تتر را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش تتر در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.