صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید و فروش ویوز با بهترین قیمت

روز
Waves (WAVES)
USDT

نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال

1

ثبت نام در رابکس

به سادگی با استفاده از شماره همراه خود در رابکس ثبت نام کنید.

2

احراز هویت

به حساب کاربریتان بروید و در چند قدم کوتاه احراز هویتتان را انجام دهید.

3

خرید و فروش بیت کوین

پس از تایید احراز هویت،‌ ابتدا کیف پول خود را شارژ کنید و سپس به خرید و فروش رمز ارزها و حتی تبدیل مستقیم آن‌ها به یکدیگر بپردازيد.

Waves

ویوز (Waves) :

ماموریت پلتفرم ویوز در خلق اکوسیستمی برای شتاب‌دهی شیفت سیستم‌های متمرکز به غیرمتمرکز و تاکید بر کنترل فرد سرمایه‌ها، وجوهات، اطلاعات شخصی و حریم خصوصی‌شان است.

لایه‌های بلاک چین ویوز

لایه پروتکل:‌ اثبات سهم استیجاری، waves-ng، قیمت‌های فیکس، شروع آسان ماینینگ، مدل‌های معاملات متنوع

لایه زیرساخت: نگهدارنده keeper برای مدیریت کلید خصوصی، IDE برای توسعه سندباکس، زبان برنامه‌نویسی قراردادهای هوشمند RIDE و ابزارهای دیگری برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، API‌ها، کتابخانه‌ها، ابزارها و فریم‌ورک‌ها.

لایه اپلیکیشن: اپلیکیشن‌های منبع‌باز basic core (صرافی غیرمتمرکز، اپلیکیشن‌های موبایل و نظرسنجی) و راه‌اندازی شبکه‌های غیرمتمرکز متنوع بر شبکه.

ویژگی های ویوز

متن باز

استفاده از تمام ویژگی‌های پروتکل‌های پیشرفته ویوز به‌طور مجانی و حمایت توسعه نسل بعدی اینترنت

امنیت

ویوز از اشتباهات برنامه‌نویسی که می‌توانند موجب خطاهای جدی در ارتباط با بلاکچین ایجاد شوند، جلوگیری می‌کند.

فوری

دسترسی لحظه‌ای به ابزارهای توکن‌سازی انعطاف‌پذیر، شامل ابزارهای هوشمند با شرایط قابل برنامه‌سازی پیوست شده

سوالات متدوال درباره ویوز

خیر. خرید و فروش ارز‌دیجیتال ویوز، مانند خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال در حوزه سرویس‌های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت‌های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ صرافی‌های دیجیتال معتبری که در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله تتر با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت تتر را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.