صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید آگر (AUGUR) ، فروش آگر ، بهترین قیمت REP

روز
AUGUR (REP)
USDT
Augur
آگر (Augur) :

خرید  آگر(Augur) و فروش ارز دیجیتال آگر با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید آگر: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز آگر با ریال یا تتر.

فروش و خرید آگر با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید آگر

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش آگر و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

آگر

آگر (Augur) توکن غیرمتمرکز و منبع بازی است که این قابلیت را به کاربران می دهد تا بازار خود را ایجاد کنند و از طریق بازار خود، اجازه استیکینگ به کاربران را می‌دهد.  آگر(REP) مجموعه ای از قرارداد های هوشمند (Smart contract) است که برای استفاده در بلاک چین اتریوم توسعه یافته است. ارز دیجیتال آگر(Augur) شرایطی را ایجاد کرده است که این قابلیت را به کاربران می‌دهد تا نتایج وقایع را پیش بینی کنند. کاربران با شرکت در بازارهای پلتفرم آگر(Augur) با داشتن REP و شرکت در گزارش دهی دقیق در مورد نتایج هر رویداد به ارزش پی می برند، کاربران حق دریافت بخشی از هزینه‌های بازار دارند.

ویژگی‌های اساسی آگر

 

ویژگی‌های اساسی آگر(Augur) چیست؟

رمز ارز دیجیتال آگر(Auger) یک پلتفرم بازار غیرمتمرکز اوراکل و پیش‌بینی  P2P است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

آگر(Auger) دارای یک فرآیند اجرایی چهار لایه است:

ایجاد بازار: هر کسی می تواند یک بازار شرط بندی جدید برای رویدادهای دنیای واقعی معرفی کند.

معاملات بازار: کاربران در نتیجه یک رویداد سهام می خرند.

گزارش: اوراکل(Augur) نتایج رویدادها را با آوردن اطلاعات دنیای واقعی به بلاک چین تعیین می کند.(اوراکل ها  بخش کلیدی زیرساخت بلاک چین هستند که داده های ارزشمند خارج از زنجیره را به روز میکنند و آن را برای قرارداد هوشمند درون زنجیره ای آماده میکنند).

تسویه حساب: معامله گران موقعیت ها را می بندند و پرداخت ها را جمع آوری می کنند.

</p

خرید آگر(Augur)

خرید آگر یا خرید رمز ارز (Augur) در پلتفرم های معامله ایرانی انجام می‌شود .امروزه بسیاری از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در حال حاضر به خرید و فروش رمز ارز دیجیتال آگر (Augur) می‌پردازند ،رابکس یکی از پلتفرم های رمز ارز دیجیتال است که از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است با ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس شما میتوانید رمز ارز (Augur) را خریداری کرده در کیف پول خود نگهداری کرده و آن را به رمز ارز های دیگر مانند تتر تبدیل کنید ضمنا رابکس از بیش از 300 رمز ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می کند شما میتوانید در آن واحد رمز ارز های مورد نظر خود مانند آگر (Augur) را به هم تبدیل کرده و یا به تومان تبدیل کنید. خرید آگر

.

...

فروش آگر

فروش و تبدیل آگر(REP) به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس در سه مرحله انجام خواهد شد. ثبت نام و احراز هویت، شارژ کیف پول آگر(Augur) و سپس تبدیل آگر به تومان در مبدل. شما علاوه بر تبدیل آگر به تومان، می توانید آگر(REP) را به تتر تبدیل کنید. تسویه های ریالی معادل آگر (Augur) تبدیل شده به تومان نیز به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه همگام با سیکل های پایا به حساب بانکی کاربران ارسال می‌شود. برای مشاهده قیمت فروش آگر نرخ تبدیل آگر(REP) به تومان، در بالای همین صفحه با مبدل کار کنید.

.

آموزش خرید و فروش آگر (Augur)

برای خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) در پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس پس از انجام احراز هویت به حساب کاربری خود وارد شوید و کیف پول خود را شارژ کنید و پس آن در تب معامله رمز ارز دای (Dai) را خریداری کرده و در بهترین قیمت آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید ضمنا می‌توانید رمز ارز مورد نظر خود را به بیش از300رمز ارز دیگر تبدیل کنید

.

خرید آگر (Augur) با تومان

برای خرید رمز ارز آگر(Augur) با تومان می توانید کیف پول داخلی خود را بسازید پس از آن کیف پول را به تومان شارژ کنید، پس از شارژ کیف پول در تب معامله خرید بروید و رمز ارز آگر(Augur) را انتخاب کنید حال شما صاحب رمز ارز آگر در کیف پول شخصی خودتان هستید و می توانید این رمز ارز را به رمز های دیگر تبدیل کرده و یا در بهترین زمان بازه قیمتی آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید.

.

خرید و فروش اگر (Augur)

خرید آگر (Augur) با نماد اختصاری (REP) با استفاده از ریال و تتر هر دو در پلتفرم معامله رابکس ممکن است. کافی است کیف پول ریالی یا تتری خود را شارژ کنید و سپس با استفاده از مبدل به خرید آگر (Augur) بپردازید.علاوه بر خرید و فروش رمز ارز آگر امکان تبدیل رمز ارز آگر(Augur) به تومان نیز ممکن است.

.

خرید آگر (Augur) با کمترین کارمزد

یکی از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری درباره انتخاب پلتفرم های خرید و فروش رمز ارزدیجیتال به خصوص خرید آگر(Augur) پرداخت کمترین کارمزد در معاملات ارزی دیجیتال است ،رابکس به شما اطمینان می‌دهد که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت ها است و شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید ،برخلاف برخی پلتفرم های دیگر که قیمت های نهایی آنها با قیمت اولیه نشان داده شد فرق میکند شما می‌توانید قیمت های رابکس را با پلتفرم های دیگر مقایسه کنید.

.

خرید آگر (Augur) بدون احراز هویت

هم اکنون خرید رمز ارز آگر(REP) در بسیاری از پلتفرم های رمز ارزی دیجیتال از جمله رابکس ممکن است،خریدوفروش رمز ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست ،‌در رابکس،‌خرید آگر با احراز هویت انجام می‌شود. این امر برای جلوگیری از اتفاق‌های احتمالی مانند پولشویی و یا سوء استفاده از حساب کاربری شما است. بنابراین بیشتر پلتفرم ها برای جلوگیری از این اتفاق‌، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید آگر(REP) از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرایند احراز هویت، امکان احراز هویت در سریع ترین زمان را برای شما ممکن میسازد و شما می‌توانید در سریع ترین زمان به مبادله رمز ارز آگر(REP) بپردازید.

.

نحوه فروش آگر(Augur)

اگر رمز ارز آگر(Augur) در کیف پول نرم افزاری خودتان دارید و می‌خواهید آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید ، به وسیله یک کیف پول مطمئن می‌توانید این کار را انجام دهید و پس از آن می‌توانید تومان خود را برداشت کنید. شما در پلتفرم های داخلی خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال می‌توانید کیف پول شخصی خود را بسازید و همچنین رمز ارز های خود مثل آگر(Augur) را تبدیل به تومان کنید.

.

خرید آگر

قیمت آنلاین آگر(Augur)

قیمت آنلاین رمز ارز آگر(Augur) در سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap) قابل مشاهده است ،ضمن اینکه شما می‌توانید در صرافی های رمز ارز دیجیتال خارجی و داخلی قیمت رمز ارز آگر(Augur) را مي توانيد مشاهده کنید در صرافی های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال داخلی امکان خرید آگر(Augur) به تومان نیز برای شما ممکن است.

.

قیمت آنلاین آگر

قیمت آنلاین رمز ارز آگر(Augur) در سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap) قابل مشاهده است ،ضمن اینکه شما می‌توانید در صرافی های رمز ارز دیجیتال خارجی و داخلی قیمت رمز ارز آگر(Augur) را مي توانيد مشاهده کنید در صرافی های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال داخلی امکان خرید آگر(Augur) به تومان نیز برای شما ممکن است.

.

قیمت لحظه ای آگر

قیمت لحظه ای رمز ارز آگر(Augur) در چه سایت هایی نمایش داده می شود؟ شما می‌توانید قیمت لحظه ای رمز ارز آگر را در سایت رابکس مشاهده بفرمایید و در همان زمان اقدام به خرید آگر(Augur) خود کنید.

.

بهترین قیمت آگر

بهترین قیمت رمز ارز آگر(Augur) و البته تمامی رمز ارز های دیجیتال با دنبال کردن لحظه ای اخبار رمز ارز ها و همچنین مشاهده نمودار قیمت ها در لحظه های متفاوت ممکن است.اگر تصمیم به خرید رمز ارز آگر(Augur) دارید با بررسی لحظه ای قیمت ها در صرافی های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در بهترین قیمت رمز ارز آگر(Augur) را خریداری کرده آن را انتقال داده و یا به تتر تبدیل کنید.

.

نرخ ارز دیجیتال آگر

نرخ ارز دیجیتال آگر(Augur)در حال حاضر برابر با 217,491 تومان می باشد .شما می‌توانید با دنبال کردن در سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مانند رابکس دنبال کنید واقدام به خرید و فروش رمز ارز آگر(Augur) کنید در مبدل بالای صفحه می توانید نرخ رمز ارز آگر(Augur) و برابر آن با تومان را مشاهده بفرمایید.

.

قیمت اگر (Augur) به تومان

قیمت رمز ارز دای در صرافی های خرید و فروش رمز ارز قابل مشاهده است در حال حاضر قیمت هر واحد رمز ارزدای (Dai) برابر با 33,607 تومان است . کیف پول خود را بسازید و پس از آن در بهترین قیمت اقدام به خرید دای (Dai) کنید ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال دای (Dai)به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

صرافی آنلاین آگر

بهترین سایت خرید رمز ارز آگر(Augur) چه سایتی است؟هم اکنون در بسیاری از صرافی های ایرانی خرید و فروش رمز ارز آگر(Augur) انجام می شود اما هیچ یک از صرافی های داخل ایران و بسیاری از صرافی ها معتبر در خارج از کشور ،به عنوان مرجع رسمی خرید و آگر(Augur) معرفی نشده اند.با انتخاب صرافی مورد نظر می توانید اقدام به خرید و فروش رمز ارز آگر(Augur) کنید ،ابتدا ثبت نام و احراز هویت خود را انجام داده پس از آن در کیف پول خود معاملات خود را انجام دهید.

.

اپلیکیشن خرید و فروش آگر

اپلیکیشن های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که در لحظه به خرید و فروش و ترید رمز ارز ها، خصوصا خرید آگر(Augur) بپردازید .اپلیکیشن ،رابکس این امکان را برای شما فراهم کرده است که دسترسی شما به کیف پول شخص خودتان راحت تر باشد تا در آن واحد هم رمز ارز آگر خود را خریداری کرده آن را به تتر تبدیل کرده و در همان زمان آگر(Augur) را به تومان تبدیل کرده برداشت ها ی تومان در رابکس همگام با سیکل پایا انجام می‌شود.

.

پلیکیشن خرید و فروش آگر(Augur)

اپلیکیشن های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که در لحظه به خرید و فروش و ترید رمز ارز ها، خصوصا خرید آگر(Augur) بپردازید .اپلیکیشن ،رابکس این امکان را برای شما فراهم کرده است که دسترسی شما به کیف پول شخص خودتان راحت تر باشد تا در آن واحد هم رمز ارز آگر خود را خریداری کرده آن را به تتر تبدیل کرده و در همان زمان آگر(Augur) را به تومان تبدیل کرده برداشت ها ی تومان در رابکس همگام با سیکل پایا انجام می‌شود.

.

سایت خرید و فروش آگر

هم اکنون سایت های گوناگونی فروش و خرید اگر را برای خریداران فراهم می کنند ،تصمیم بر ساخت کیف پول و اعتماد به سایت ها به نحوه پشتیبانی،رمز ارز های ارائه شده و امنیت آن بستگی دارد .رابکس یکی از صرافی های فروش و خرید آگر(Augur) و بیش از 300 رمز ارز دیگر است که سابقه فعالیت از سال 96 در زمینه خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال دارد .شما با ساخت کیف پول شخصی خود در رابکس می‌توانید رمز ارز آگر(Augur) خود را خریداری کرده در همان لحظه به تتر تبدیل کنید .برای خرید رمز ارز آگر(Augur) می‌توانید در مبدل بالا قیمت آگر(Augur) را از قسمت مبدل رابکس مشاهده کنید.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره آگر

علاوه بر رمز ارز آگر (Augur) یا 300 رمز ارز موجود در سایت رابکس باید ابتدا اقدام به احراز هویت کنید تا بتوانید معاملات رمز ارزی خود را انجام دهید.

دنیای رمز ارز های دیجیتال غیر قابل پیشبینی است و نمی‌توان به شکل مطمئن راجع به آینده رمز ارز ها پیشبینی کرد،با پیگیری لحظه ای قیمت ها می‌توانید آگر (Augur) خود را در بالا ترین قیمت بازار خریداری کنید.در بالا صفحه می‌توانید نمودار قیمتی رمز ارز آگر را مشاهده کرده و در مبدل قیمت خرید به تومان را نیز مشاهده کنید.

استفاده از سایتی ایرانی که امکان خرید و فروش و تبدیل رمز آگر (Augur) را برای کاربران فراهم می‌کند و داری ولت است و کارمزد کمی دارد .ارز دیجیتال آگر (Augur) را می‌توانید در صرافی‌هایی مانند بایننس، صرافی کوکیین، اف تی ایکس، ،و از همه مهم‌تر صرافی غیر متمرکز آگر خریداری کنید. ضمن اینکه صرافی ارز دیجیتال ایرنی رابکس هم امکان خرید آگر را برای شما فراهم کرده است.

خرید و فروش آگر

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش آگر، رابکس را انتخاب کنید.