صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید هارمونی (Harmony) ، فروش هارمونی - بهترین قیمت ONE

روز
Harmony (ONE)
USDT

فروش و خرید هارمونی با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید هارمونی

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید هارمونی بپردازید.

ONE
هارمونی (ONE) :

خرید هارمونی Harmony و فروش ارز دیجیتال هارمونی با بهترین قیمت ONE در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید هارمونی: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز هارمونی با ریال یا تتر.

 

اتریوم در یک نگاه :

ارز دیجیتال هارمونی

ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) یک لایه‌ی دوم است که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا شده تا برنامه‌نویسان بتوانند به آسانی برنامه‌‌های خود را پیاده‌سازی کنند. این پروژه با هدف رفع مقیاس‌پذیری و با تاکید بر غیر متمرکز بودن سعی داشته تا بتواند با بهبود چالش‌های اتریوم، خدمات بهتری را به کاربران ارائه دهد. هارمونی برای تحقق اهداف خود و کاهش هزینه‌ی کارمزد تراکنش‌ها از فناوری شاردینگ استفاده می‌کند. شاردینگ به معنی تقسیم‌بندی بلاک چین به چند زنجیره‌ی موازی و کوچک است. شاردینگ به هارمونی کمک کرده تا انجام تراکنش‌‌ها در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری (حدودا سه ثانیه) انجام شود و کارمزد هزینه‌ی تراکنش‌ها نیز کاهش یابد (حدودا ۱۰۰ برابر سایر پلتفرم‌ها کاهش می‌یابد).

 

رمز ارز بومی این شبکه، ONE است که از آن برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها، حاکمیت و سهام استفاده می‌شود. نام این رمز ارز به چشم‌‌انداز آینده‌ی این پروژه اشاره دارد که منظور، همان یکی کردن مردم بوسیله‌ی تکنولوژی بلاک چین است. شعار این پلتفرم "غیرمتمرکز در مقیاس" با تمرکز بر به اشتراک گذاری داده‌ها و ایجاد بازارهای توکن‌های قابل تعویض و دارایی‌های غیرقابل تعویض است. 

پروژه هارمونی

هارمونی پروژه‌ی بلاک چینی است که بر اساس الگوی اثبات سهام فعالیت می‌کند. در سال 1397 (2018) توسط استفان تسه (Stephen Tse) تاسیس شد و شبکه‌ی اصلی خود را در سال 1398 (2019) ایجاد کرد.

 

یکی از ویژگی‌‌های مهم این پلتفرم، مدل تامین مالی متقابل این شبکه است. این بلاک چین سعی دارد تا یک پل ارتباطی عالی بین شبکه‌‌های (BNB Smart Chain (BNB، اتریوم (ETH)، بیت کوین (BTC) و سایر شبکه‌ها ایجاد کند. هارمونی به سرمایه گذاران وعده دسترسی به سیستمی را می‌دهد که از پذیرش آن در بازارهای مختلف با تمرکز بر اشتراک‌گذاری داده‌ها، بازارهای غیرمتمرکز، ردیابی زنجیره تامین، مبادلات تبلیغاتی، سیستم‌های رتبه‌بندی اعتباری و بازی پشتیبانی می‌کند.

 

 موفقیت پروژه هارمونی

راه‌‌اندازی یک صندوق سپرده‌گذاری سیصد میلیون دلاری یکی از اقداماتی بود که باعث رشد بسیار زیاد این پروژه است. عملکرد این صندوق به جامعه‌ی کاربران با اعطای ۱۰ کمک هزینه مالی در جریان کنفرانس وان ورد لیسبون به مردم ثابت شد.

 

آینده هارمونی

هارمونی معتقد است که هنوز هیچ یک از پروژه‌ّای ارزهای دیجیتال در بازار کریپتوکارنسی نتوانسته است تا به درجه‌ی رضایت بسیار بالایی از داشتن همزمان ویژگی‌‌های غیرمتمرکز بودن، مقیاس‌پذیری برسد بنابراین هارمونی سعی دارد تا بتواند با پیاده کردن مجموعه‌ای از جدیدترین تکنولوژی‌ها و الگوها، به بهترین درجه برسد.

شبکه‌ی هارمونی

هارمونی در حال تلاش برای ساختن یک توکن دیفای است که سالانه نرخ ثابت سود بیست درصد را به سرمایه‌گذاران استیبل کوین‌ها پرداخت کند.

 

 شبکه‌ی هارمونی قصد دارد تا یک پلتفرم را به عنوان بریج (bridge) طراحی کند تا  سیستم‌های مختلف بتوانند در مدت زمان بسیار کمی با یکدیگر  مشارکت و تبادلات داده‌ای داشته باشند. تور چین (THORChain) یکی از شبکه‌هایی است که تا به امروز توانسته این هدف را پیاده کند.

 

مفهوم Deep Sharding در پروژه هارمونی

همانطور که بیان شد، سیستم شاردینگ به توسعه‌دهندگان این املات مبتنی بر بلاک چین را تا حد بسیار زیادی افزایش  دهند. رد بعضی از شبکه‌‌ها هر کدام از شاردها (بخش‌های کوچک در بلاک چین) توانایی پردازش اطلاعات کل معاملات در بلاک چین را دارند اما  هارمونی معتقد است که این کار خطر single-shard را افزایش می‌‌ دهد و باید منابع اطلاعاتی بین اعتبارسنجان تقسیم‌بندی و محدود شوند. برای همین هارمونی از فناوری Deep Sharding

استفاده می‌کند. در این روش عملیات شاردینگ و بخش‌بندی هم در سطح معامله انجام می‌شود و هم در سطح اجماع صورت می‌گیرد. با این شیوه نودها می‌توانند در معاملات  نودها یدیگر را شناسایی کنند و دیتاهای خاصی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

 

ویژگی‌های بلاک چین هارمونی

در بستر هارمونی شما می‌توانید رمز ارزهای خود را استیک کرده و وام دهید و از شبکه سود دریافت کنید.یکی دیگر از ویژگی‌های این شبکه، کارمزد بسیار پایین آن است. کارمزد کم این شبکه که به لطف بهره‌گیری از سیستم شاردینگ حاصل شد است به کاربران این امکان را می‌دهد تا NFTهای مورد نظر خود را با پرداخت هزینه‌های کمتری خریداری کنند. سرعت بالای این شبکه نسبت به سایر پلتفرم‌های بلاک چین نیز یکی از ویژگی‌های مثبت این شبکه است که باعث روشن‌ترشدن چشم‌اندازهای این سیستم خواهد شد.

خرید هارمونی

خرید هارمونی از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید هارمونی به صورت آنلاین است. برای خرید هارمونی به کیف پول هارمونی نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی هارمونی به شما اختصاص داده می‌شود و هارمونی خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید هارمونی

.

...

خرید هارمونی در ایران با ریال

مشتاقان خرید هارمونی در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید هارمونی اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید هارمونی است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید هارمونی با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید هارمونی با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری هارمونی خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال هارمونی به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش هارمونی

فروش هارمونی و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، هارمونی خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش هارمونی و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید هارمونی بدون احراز هویت

خرید و فروش هارمونی همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید هارمونی از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید هارمونی را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید هارمونی در ایران

بهترین سایت خرید هارمونی در ایران کجاست؟ خرید هارمونی در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش هارمونی معرفی نشده‌اند. قیمت خرید هارمونی در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید هارمونی با ریال، نگهداری هارمونی و فروش هارمونی را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت هارمونی

قیمت هارمونی را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت هارمونی و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید هارمونی

قیمت خرید هارمونی در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید هارمونی، قیمت جهانی هارمونی و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی هارمونی و قیمت خرید هارمونی را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید هارمونی از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید ترون

خرید اتریوم

برخی از سوالات متدوال درباره هارمونی

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله هارمونی با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت هارمونی را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش هارمونی در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

حداقل خرید هارمونی در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید هارمونی ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید هارمونی

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید هارمونی، رابکس را انتخاب کنید.