صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید میکر (maker) ، فروش میکر، بهترین قیمت mkr

روز
maker (MKR)
USDT

فروش و خرید میکر با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید میکر

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش میکر و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

maker
میکر (maker) :

خرید میکر (maker) و فروش ارز دیجیتال میکر با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید میکر : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز میکر با ریال یا تتر.

خرید ارز دیجیتال میکر

ارز دیجیتال میکر (maker) یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز است که هدف آن ایجاد یک توکن با قیمت ثابت است.  از طریق این پلتفرم، کاربران می‌توانند توکن‌هایی را که در اختیار دارند وثیقه کنند تا آنها را با DAI در پلتفرم Maker مبادله کنند.

قیمت ارز دیجیتال میکر

ویژگی‌های اساسی میکر

یکی از ویژگی‌های مهم میکر(maker) این است با سیاست دو توکنی است که این دو توکن شامل MKR و DAI است . هر دو توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 می باشد .  ویژگی بعدی این است که پلتفرم میکر به دلیل غیرمتمرکز بودن بر روی صرافی های غیر متمرکز تمرکز دارد و توسط بسیاری از صرافی ها پشتیبانی می شود . به جرات می توان گفت پلتفرم میکر از اولین سازمانهای غیرمتمرکز به شمار می رود که ساخته شده است. خرید میکر    

خرید میکر (maker)

خرید میکر هم از صرافی‌های داخلی هم از صرافی‌های خارجی امکان پذیر است. صرافی‌های داخلی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند تا با واریز تومان بتوانید به خرید میکر بپردازید. در صرافی رابکس این امکان برای کاربران فراهم است تا با واریز تومان به خرید میکر و یا بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیگر بپردارند. ضمن اینکه فروش میکر هم به همان راحتی خرید آن است کافی است در رابکس ثبت نام خود را کامل کنید و پس از انجام احراز هویت به خرید فروش رمز ارز‌های دیجیتال بپردازید

.

...

نحوه خرید میکر (maker)

نحوه خرید میکر در رابکس تنها با طی کردن چند قدم امکان پذیر است ابتدا ثبت نام خود را کامل کنید و پس از تکمیل کردن احراز هویت با مدارک شناسایی خود در کوتاه مدت به خرید ارز میکر بپردازید. پس از تکمیل احراز هویت در سایت رابکس در کیف پول خود را به تومان شارژ کنید حداقل واریز تومانی به سایت رابکس ۱۰۰ هزار تومان است، پس از شارژ حساب خود به تومان به هر اندازه که مایل بودید ارز دیجیتال میکر را خریداری کنید و در کیف پول خود نگهداری کنید.

.

خرید و فروش میکر (maker)

آموزش خرید میکر و سایر ارز‌های دیجیتال را می‌توانید از صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید. آموزش فروش میکر و سایر ارز های دیجیتال را نیز می‌توانید از صفحه راهنمای فروش ارز دیجیتال مشاهده کنید. اما به صورت کلی آموزش خرید و فروش میکر به این شکل است که باید ابتدا کیف پول خود (تومانی یا میکر) را شارژ کرده و سپس در مبدل به تب خرید یا فروش بروید. پس از مراجعه به تب خرید و فروش ارز میکر را انتخاب کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید و ارز میکر را در کیف پول خود نگهداری کنید.

.

آموزش خرید و فروش میکر (maker)

برای خرید میکر(mkr) با تومان در رابکس، پس از ثبت نام و احراز هویت، باید کیف پول تومانی خود را شارژ کرده و سپس به مبدل و تب خرید بروید. در مبدل و در تب خرید، ارز دیجتیال میکر را انتخاب کنید. نرخ خرید میکر را می‌توانید در بالای همین صفحه هم مشاهده کنید. اگر این نرخ و قیمت مد نظر شما بود، مقدار تومانی که می‌خواهید برای خرید میکر استفاده کنید را وارد کنید. در این لحظه مقدار میکر دریافتی را نیز می‌توانید مشاهده کنید. در صورت تایید، تومان شما به میکر تبدیل می‌شود و خرید میکر با تومان شما نهایی می‌شود. دقت داشته باشید که در رابکس حداقل واریز به تومان ۱۰۰ هزارتومان است.

.

خرید میکر (maker) با تومان

برای خرید میکر با تومان در رابکس، پس از ثبت نام و احراز هویت، باید کیف پول تومانی خود را شارژ کرده و سپس به مبدل و تب خرید بروید. در مبدل و در تب خرید، ارز دیجتیال میکر(mkr) را انتخاب کنید. نرخ خرید میکر را می‌توانید در بالای همین صفحه هم مشاهده کنید. اگر این نرخ و قیمت مد نظر شما بود، مقدار تومانی که می‌خواهید برای خرید میکر استفاده کنید را وارد کنید. در این لحظه مقدار میکر دریافتی را نیز می‌توانید مشاهده کنید. در صورت تایید، تومان شما به میکر تبدیل می‌شود و خرید میکر با تومان شما نهایی می‌شود. دقت داشته باشید که در رابکس حداقل واریز به تومان ۱۰۰ هزارتومان است.

.

خرید میکر (maker) با کمترین کارمزد

خرید میکر با پرداخت کم‌ترین کارمزد قطعا یکی از مهم ترین معیار در انتخاب صرافی است. صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس با ارائه بهترین قیمت و کم‌ترین کارمزد این امکان را برای شما کاربران فراهم کرده است تا به راحتی به خرید میکر بپردازید. در رابکس کلیه قیمت‌ها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌هاست و شما کاربران محترم هزینه‌ای جدای قیمتی که به شما نشان داده شده است پرداخت نمی‌کنید.

.

خرید میکر (maker) بدون احراز هویت

خرید میکر(mkr) بدون احراز هویت در ایران و با تومان، در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد. فروش و خرید میکر در حوزه مالی و تکنولوژی قرار می‌گیرد. با توجه به سوء استفاده‌های احتمالی که ممکن است از این بازارها شود، همواره صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی کاربران خود را احراز هویت می‌کنند. توجه کنید که برای خرید میکر بدون احراز هویت به افراد کاملا اعتماد نکنید و حتما به هنگام سرمایه‌گذاری ملاحظات لازم را انجام دهید.

.

خرید میکر>

فروش میکر (maker)

فروش میکر و تبدیل میکر(mkr) به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی انجام می‌شود. معادل ریالی میکر فروش رفته از طریق سیکل های پایا برای کاربران ارسال خواهد شد. علاوه بر امکان فروش میکر و تبدیل آن به تومان، امکان تبدیل میکر به تتر نیز وجود دارد. کافی است پس از ثبت نام، کیف پول میکر خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش میکر و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید ضمن اینکه خرید میکر به آسانی فروش آن است. حداقل برداشت تومانی در سایت رابکس ۱۰۰ هزار تومان است.

.

نحوه فروش میکر (maker)

فروش رمز ارز میکر در نرم افزار های داخلی امری آسان است وارد کیف پول مورد نظر خود شوید و رمز ارزمیکر خود را بفروشید و تبدیل به رمز های دیگر کنید و یا با واریز به کیف پول ایرانی خود همانند رابکس رمز ارز میکر خود را تبدیل به تومان کنید. این ترتیب در رابکس هم در سریع‌ترین زمان ممکن است، پس از ثبت نام و تکمیل کردن احراز هویت خود در قسمت کیف پول ارز میکر را انتخاب کرده و گزینه فروش را انتخاب کنید و در همان زمان تومان خود را برداشت کنید.

.

قیمت آنلاین میکر (maker)

قیمت آنلاین میکر در صرافی‌های ارز دیجیتال و یا سایت‌های معتبری همچون «کوین مارکت کپ» (coinmarketcap) قابل مشاهده است. در بلای همین صفحه هم قیمت فروش و خرید میکر نیز برای شما مشاهده است. پس از تصمیم گیری می‌توانید در بهترین قیمت به خرید میکر بپردازید. .

.

قیمت لحظه ای میکر (maker)

قیمت رمز ارز میکر در صرافی های خرید و فروش رمز ارز قابل مشاهده است در حال حاضر قیمت هر واحد رمز ارز میکر در بالای همین صفحه قابل مشاهده است . کیف پول خود را بسازید و پس از آن در بهترین قیمت اقدام به خرید میکر کنید ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال میکر(mkr) به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید. .

.

بهترین قیمت میکر (maker)

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز میکر را پشتیبانی می‌کنند می‌توانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها به خرید میکر پرداخته، بفروشید ویا تبدیل به رمز ارزهای دیگر کنید .همچنین امکان تبدیل میکر به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول میکر خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز میکر را به ریال و یا تتر تبدیل کنید.

.

نرخ ارز دیجیتال میکر (maker)

نرخ ارز دیجیتال میکر را در مبدل رابکس و در تب خرید و فروش می‌توانید مشاهده کنید. برای خرید، به تب خرید بروید و با انتخاب میکر نرخ ارز دیجیتال میکر برای خرید را مشاهده کنید. به طور مشابه نرخ ارز دیجیتال میکر برای فروش در تب فروش مشخص است. برای مشاهده نرخ ارز دیجیتال میکر به تتر به تب تبدیل رفته و جفت ارز میکر(mkr) و تتر را انتخاب کنید.

.

قیمت میکر (maker) به تومان

قیمت رمز ارز میکر در صرافی های خرید و فروش رمز ارز قابل مشاهده است در حال حاضر قیمت هر واحد رمز ارز میکر به تومان در بالای همین صفحه برای خرید یا فروش قابل مشاهده است. کیف پول خود را بسازید و پس از آن در بهترین قیمت اقدام به خرید میکر کنید ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال میکر به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید همچنین در رابکس قیمتی که مشاهده می‌کنید قیمت نهایی است، برخلاف پلتفرم‌های دیگر که مبلغ نمایش داده شده با مبلغ نهایی متفاوت است.

.

صرافی آنلاین میکر (maker)

هم اکنون صرافی های متنوعی ارائه دهنده رمز ارز میکرهستند ،اما انتخاب صرافی و انجام معامله به شما بستگی دارد، در صرافی های خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال شما قادر به ساخت کیف پول گرم هستید به عبارت دیگر می‌توانید دارایی های خود را در محلی امن نگهداری کنید و در سریعترین زمان ارز دیجیتال میکر خود را بفروشید و یا تبدیل به رمز ارز ‌های دیگر کنید و به شکل همزمان آن را به کیف پول های دیگر انتقال دهید. رابکس با فراهم کردن محیطی امن این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به راحتی به خرید میکر بپردازید. .

.

بهترین سایت خرید میکر (maker)

بهترین سایت خرید میکر در جهان بایننس، کوینکس و کوکوین هستند. در ایران نیز رابکس یکی از بهترین سایت های خرید میکر به شمار می‌رود که با سرعت و امنیتی بالا امکان معامله میکر را فراهم می‌کند. در سایت رابکس پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانید به راحتی به فروش و خرید میکر با تومان یا ریال بپردازید میکر خرید شده را در همان رابکس و در کیف پولتان نگهداری کنید. هرچند پس از خرید میکر می‌توانید ارز خریداری شده را به کیف پول شخصی خودتان نیز منتقل کنید.

.

اپلیکیشن خرید و فروش میکر (maker)

اپلیکیشن رابکس هم اکنون در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است. با اپلیکیشن رابکس می‌توانید با سرعت بالاتر به خرید و فروش ارز دیجیتال خود بپردازید و ترید راحت‌تری داشته باشید. فروش وخرید میکرهم در اپلیکیشن رابکس برای شما امکان پذیر است

.

سایت خرید و فروش میکر (maker)

سایت های متنوعی امکان خرید میکر وهمچنین فروش رمز ارز را فراهم می‌کنند ،اما خرید و فروش هر رمز ارزی در سایت های داخلی بدون احراز هویت ممکن نیست، پس از انجام احراز هویت این امکان برای شما فراهم می شود تا قادر به خرید و فروش میکر کنید، با انتخاب سایت معتبر می‌تواند در بهترین قیمت اقدام به فروش رمز ارز میکر کنید و آن را در آن واحد تبدیل به 300 رمز ارز دیگر و یا اقدام به فروش با استفاده از کارت های خود کنید.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره میکر(maker)

با دنبال کردن اخبار ارز دیجیتال میکر می‌توانید در بهترین قیمت به خرید میکر بپردازید و سود کنید.همچنین این امکان برای شما فراهم می‌شود تا رمز ارز خود را بفروشید و به تومان تبدیل کنید. 

در تمام پلتفرم های ایرانی برای فروش و خرید میکر احتیاج به احراز هویت است و بدون احراز هویت امکان انجام معامله رمز ارز میکر وجود ندارد.

برای خرید و فروش رمز ارز میکر روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین روش می‌تواند استفاده از صرافی‌های متمرکز داخلی دانست زیرا رمز ارز مستقیما به تومان تبدیل خواهد شد و مراحل کمتری جهت خرید و فروش رمز ارز سپری خواهد شد.شما می‌توانید ارز دیحیتال میکر خود را به تومان تبدیل کنید و تومان خود را برداشت کنید.

خرید و فروش میکر

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش میکر، رابکس را انتخاب کنید.