صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید اینجکتیو پروتکل (Injective) ، فروش اینجکتیو پروتکل ، بهترین قیمت INJ

روز
Injective (INJ)
USDT

فروش و خرید اینجکتیو پروتکل با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید اینجکتیو پروتکل

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش اینجکتیو پروتکل و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

injective
اینجکتیو پروتکل (injective) :

خریداینجکتیو پروتکل (injective) و فروش ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید اینجکتیو پروتکل : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز اینجکتیو پروتکل با ریال یا تتر.

اینجکتیو پروتکل

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل در دسته توکن‌های چند منظوره دسته بندی می‌شود و در جهت ساده سازی فرایند خرید و فروش دارایی‌های مختلف و بدون محدودیت مرزی قرار می‌گیرد. این ارز توسط بایننس (Binance)،  پانترا (Pantera) و هاشد (Hashed) ساخته شده است.

اینجکتیو پروتکل اولین رمز ارز لایه دوم صرافی غیر متمرکز( DEX) است که قابلیت استفاده کامل از مشتقات قوانین بدون مرز تراکنش و واسطه را دارد. به علت استفاده از ساختار اتریوم، از توکن های لایه نیز پشتیبانی میکند. همچنین این رمزارز از سیستم VDF برای جلوگیری از تغییر قیمت‌های بازار و سوء استفاده از این تغییرات جلوگیری میکند. ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل توسط بایننس پشتیبانی و از قابلیت‌های آن رونمایی شد این رمزارز از ساختار دائو(DAO) یا سازمان خودگردان غیر متمرکز برای مدیریت پروژه خود استفاده می‌کند.

خرید اینجکتیو پروتکل

ویژگی‌های اساسی اینجکتیو پروتکل

سرعت بالا و هزینه پایین برای تبادل بین رمز ارزها و ارزهای فیات، جمع محوری و نظر سنجی خودکار، محیط کاربری ساده، انجام معاملات با کارمزد صفر، امکان سواپ (swap) دارایی‌های مختلف، از ویژگی های بارز رمز ارز اینجکتیو پروتکل است و در ادامه به طور مختصر به ویژگی های دیگر این رمز ارز میپردازیم. -امکان تجارت در بازارهای مالی مختلف: کاربران میتوانند با استفاده از پلتفرم معاملاتی این رمز ارز در بازار های مالی مختلف فعالیت داشته باشند. -حاکمیت مبتنی برجامعه: اینجکتیو پروتکل به جای استفاده از استخراج و الگوریتم اثبات کار برای تایید و پردازش تراکنش و معاملات شبکه، از سیستم اثبات سهام استفاده میکند .  -تجارت میان زنجیره‌ای و تولید بازده: ساختار اینجکتیو پروتکل به شما این اجازه را میدهد که معاملات و فعالیت‌های خود را بین زنجیره‌های بلاک چینی مختلف انجام دهید به همین علت تولید بازده بین شبکه‌های مختلف امکان پذیر میشود. از ارز دیجیتال (INJ) میتوانید به عنوان جایگزینی برای استیبل کوین‌ها در وثیقه گذاری برای بازارهای مشتقات در اینجکتیو پروتکل چین استفاده نمایید. همچنین افراد میتوانند به عنوان پاداش مقداری از این ارز دیجیتال را دریافت کنند.   خرید انجکتیو پروتکل  

خرید اینجکتیو پروتکل

خرید رمز ارز اینجکتیو در حال حاضر در بسیاری از پلتفرم های داخلی و خارجی ممکن است. با ساخت کیف پول نرم افزاری خارجی خود و جست و جوی رمز ارز اینجکتیو پروتکل می توانید آن را خریداری کرده و در کیف پول خود مانند تراست ولت نگهداری کنید. می توانید رمز ارز فر را به تتر نیز تبدیل کنید.اما با ثبت نام در پلتفرم های داخلی که امکان کیف پول شخصی را برای شما ایجاد می کند می توانید، رمز ارز اینجکتیو پروتکل را با شارژ کیف پول شخصی خود به تومان خریداری کنید این کار سرعت خرید شما را به دلیل امکان خرید فروش با تومان بالا می برد.

.

...

آموزش خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

آموزش خرید شنتو و سایر ارز های دیجیتال را می‌توانید از صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید برای خرید شنتو پس از شارژ موجودی تومانی خود در قسمت معامله خرید با جستجوی نام شنتو (CTK) اقدام به خرید کرده و به صورت آنی کیف پول رابکس شما شارژ میشود و در صورت تمایل می توانید رمزارز را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید. برای فروش شنتو (CTK) هم اگر رمز ارز در کیف پول شخصی شما قرار دارد با انتخاب گزینه واریز در مقابل نام رمز ارز در بخش کیف پول رابکس پس از انتخاب شبکه انتخابی اقدام به واریز شنتو (CTK) به رابکس کرده و سپس تبدیل به تومان بفرمایید. اگر هم رمزارز را در کیف پول رابکس نگهداری میکنید شما بصورت آنی می‌توانید شنتو (CTK) های خود را در قسمت معامله به تومان تبدیل کنید یا در قسمت اکسچنج به رمز ارزهای دیگر از جمله تتر تبدیل کنید.

.

خرید اینجکتیو پروتکل با تومان

رمز ارز اینجکتیو پروتکل به علت تقاضای بالای معامله‌گران برای خرید آن هم اکنون در بسیاری از صرافی‌های داخلی پشتیبانی میشود و با واریز تومان و خرید این رمز ارز امکان سرمایه گذاری نیز برای کاربران وجود دارد . برا خرید اینجکتیو پروتکل با تومان تنها میتوان از سایتهای داخلی اقدام کرد و با واریز تومان به صرافی ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل را خریداری نمود. .

.

خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

کاربران می‌توانند با مراجعه و احراز هویت در صرافی‌های آنلاین ایرانی از جمله رابکس و یا به روش‌های مختلفی از جمله استفاده از صرافی‌های متمرکز یا صرافی‌های غیرمتمرکز به راحتی اقدام به فروش و خرید اینجکتیو پروتکل نمایند. برای اینکار اگر مایل باشند رمز ارز را به ولت شخصی خود منتقل کنند نیاز به کیف پولی است که این رمز ارز را پشتیبانی می‌کند، در غیر این صورت می‌توانند از صرافی و یا پلتفرمی استفاده کنند که خود دارای کیف پول باشد .

.

خرید اینجکتیو پروتکل با کمترین کارمزد

برای استفاده از قابلیت‌های مختلف اینجکتیو ( Injective Protocol) باید رمز ارز ایجکتیو را خریداری نمایید؛ زیرا کارمزد تراکنش‌ها و استفاده از قابلیت‌های مختلف این شبکه با استفاده از رمز ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل پرداخت میشود و برای خرید این رمز ارز با کارمزد کمتر میتوانید با مقایسه و بررسی صرافی‌های معتبر اقدام کنید. در سال‌های اخیر صرافی های ایرانی مانند رابکس قابلیت فروش و خرید اینجکتیو پروتکل را برای کاربران با پرداخت کمترین کارمزد فراهم کرده است.

.

خرید اینجکتیو پروتکل

خرید اینجکتیو پروتکل بدون احراز هویت

هم اکنون خرید اینجکتیو پروتکل در بسیاری از پلتفرم های رمز ارزی دیجیتال از جمله رابکس ممکن است، فروش و خرید رمز ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست ،‌در رابکس،‌خرید اینجکتیو پروتکل با احراز هویت انجام می‌شود. این امر برای جلوگیری از اتفاق‌های احتمالی مانند پولشویی و یا سوء استفاده از حساب کاربری شما است. بنابراین بیشتر پلتفرم ها برای جلوگیری از این اتفاق‌، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید اینجکتیو پروتکل از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرایند احراز هویت، امکان احراز هویت در سریع ترین زمان را برای شما ممکن می‌سازد و شما می‌توانید در سریع ترین زمان به مبادله رمز ارز اینجکتیو پروتکل بپردازید.

.

فروش اینجکتیو پروتکل

برای فروش این رمزارز اگر در کیف پولی شخصی آن را نگهداری می‌کنید می‌توانید رمز ارز را به صرافی منتقل کنید و به تومان یا تتر یا رمز ارز دیگری تبدیل کنید و در صورت تبدیل به رمز ارز دیگر میتوانید در سایتی که خود دارای کیف پول است نگهداری کنید ،سایت رابکس این امکان را برای شما کاربران فراهم کرده است که فروش اینجکتیو پروتکل را در سریع‌ ترین زمان انجام دهید. .

.

نحوه فروش اینجکتیو پروتکل

فروش ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل در صرافی‌های داخلی و خارجی انجام میشود و با استفاده از راهنمای پلتفرم‌های مختلف و سایت‌هایی که معاملات ارز دیجیتال انجام میدهند میتوان رمز ارز اینجکتیو پروتکل خود را بفروشید اما باید دقت داشته باشید که آن پلتفرم حتما این رمز ارز را پشتیبانی کند و سرعت انجام معاملاتش بالا باشد .

.

قیمت آنلاین اینجکتیو پروتکل

با مراجعه به کوین مارکت کپ (coin market cap) و همچنین با عضویت یا ورود در پلتفرم رابکس پس از جستجوی نام رمز ارز اینجکتیو پروتکل (injective) میتوانید قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید و یا با ورود به پلتفرم‌های داخلی و خارجی دیگر قیمت آنلاین اینجکتیو پروتکل را مشاهده نمایید و اگر قصد خرید آن را داشتید در همان صرافی اقدام به خرید کنید . د.

.

قیمت لحظه ای اینجکتیو پروتکل

برای مشاهده قیمت لحظه به لحظه رمز ارز اینجکتیو پروتکل بهترین مرجع سایت تریدینگ ویو (tradingview) میباشد.با مراجعه به این سایت یا سایتهای معتبر داخلی و پلتفرم‌های خارجی و با کمک نمودارهای فاندامنتال میتوانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل را در هر ثانیه مشاهده نمایید. .

.

بهترین قیمت اینجکتیو پروتکل

بهترین قسمت اینجکتیو پروتکل بسته به بازه زمانی که شما قصد خرید داشته باشید متفاوت خواهد بود اما بهترین قیمت فروش این رمز ارز را می‌توانید در مبدل بالا همین صفحه مشاهده کرده و اقدام به خرید اینجکتیو پروتکل بگیرد. کافی است احراز هویت خود را تکمیل کرده و در سریع‌ترین زمان اینجکتیو پروتکل را خریداری کنید.

.

نرخ ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل

از طریق سایت‌های مختلف می‌توانید نرخ دقیق و لحظه‌ای این رمز ارز را مشاهده نمایید در حال حاضر بهترین صرافی برای مشاهده نرخ این رمز ارز کوین مارکت کپ (coin market cap) و تریدینگ ویو (tradingview) است که با ورود در آنها میتوان نرخ ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل را در هر ثانیه مشاهده کرد.

.

قیمت اینجکتیو پروتکل به تومان

جهت مشاهده معادل تومانی رمز ارز اینجکتیو پروتکل میتوان با عضویت در پلتفرم‌های داخلی از جمله رابکس استفاده کرد و از قیمت لحظه‌ای این رمز ارز به تومان اطلاع پیدا کرد. دقت داشته باشید تنها در پلتفرم‌های داخلی می‌توانید قیمت اینجکتیو پروتکل را به تومان مشاهده کنید و در صرافی و سایت‌های خارجی قیمت اینجکتیو پروتکل به دلار میباشد.

.

صرافی آنلاین اینجکتیو پروتکل

برخی از پلتفرم‌های معتبر جهانی هستند که با بررسی عوامل فاندامنتال و تکنیکال رمز ارز اینجکتیو پروتکل ، از این رمز ارز حمایت و آن‌ را پشتیبانی میکنند تا کاربران به راحتی بتوانند این رمز ارز را معامله نمایند به عنوان مثال باینس و رابکس از ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل پشتیبانی میکنند و پیشنهاد میشود برای ورود به دنیای کریپتوکارنسی ها از این صرافی ها استفاده نمایید.

.

بهترین سایت خرید اینجکتیو پروتکل

سایتهای مختلف و متفاوتی وجود دارند که بتوانند ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل را پشتیبانی نمایند با بررسی دقیق و خواندن نظرات کاربران و اعتبار آن پلتفرم و سرعت انجام معاملات در آن ،می‌توانید رمز ارز خود را با خیال آسوده از صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی خرید کرد .در حال حاضر رابکس نیز بهترین سایت خرید اینجکتیو پروتکل در بین پلتفرم‌های داخلی می‌باشد.

.

اپلیکیشن خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

با وجود اپلیکیشن سرعت برای انجام معاملات نیز افزایش میابد و دسترسی برای کاربران نیز راحت‌تر میشود در نتیجه انتخاب پلتفرمی که امکان استفاده از اپلیکیشن را فراهم کرده باشد به شما کمک میکند تا در کم‌ترین زمان و به آسانی خرید و فروش رمز ارز اینجکتیو پروتکل خود را انجام دهید.

.

سایت خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

سایت‌های مختلفی برای خرید و فروش رمز ارز اینجکتیو پروتکل وجود دارد اما در ایران ممکن است سایت‌های خارجی با تحریم رو به رو شوند و به طور کلی نتواند اعتماد کاربران را به خود جلب کند بنابراین سایتهای داخلی مانند سایت رابکس با پشتیبانی تخصصی و معاملات سریع و کیف پول رایگان میتواند گزینه خوبی برای کاربران جهت فروش و خرید اینجکتیو پروتکل باشد.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره اینجکتیو پروتکل (Injective)

با دنبال کردن قیمت لحظه ای رمز ارز ر (injective) می توانید این رمز ارز را در بهترین قیمت یعنی پایین ترین قیمت خریداری کنید و با دنبال کردن اخبار رمز ارزهای دیجیتال آینده این رمز ارز را مشخص کنید

خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال همچون رمز ارز اینجکتیو پروتکل (Injective) در صرافی ارز دیجیتال رابکس یرای جلوگیری از تخلفات مالی به احراز هویت نیاز دارد

بهترین روش برای خرید و فروش  اینجکتیو پروتکل (Injective) خرید در پایین ترین قیمت و فروش آن در بالاترین قیمت است.

خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش اینجکتیو پروتکل، رابکس را انتخاب کنید.