صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید هولو (Holo) ، فروش هولو - بهترین قیمت HOT

روز
HOLO (HOT)
USDT

فروش و خرید هولو با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید هولو

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید هولو پردازید.

Holo
هولو (Holo) :

خرید هولو Holo و فروش ارز دیجیتال هولو با بهترین قیمت HOT در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید ارز هولو: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید رمز ارز هولو با ریال یا تتر.

 

هولوچین در یک نگاه :

ارز دیجیتال هات

شبکه‌ی ارز دیجیتال هولوچین با نماد (Holochain) و توکن HOT، بستری است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن، بدون نیاز به سرور، برنامه‌های مورد نظر خود را با امنیت بسیار زیاد ایجاد و اجرا کنند و مستقیما با سایر کاربران ارتباط برقرار نمایند.

 

ارز دیجیتال هات (HOT)، رمز ارز اصلی پروژه‌ی هولوچین است. هولوچین، شبکه‌ی بلاک چین است که کاربران می‌توانند از آن برای انجام معاملات، نوشتن قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کنند.

 

تفاوت شبکه‌ی هولوچین با بلاک چین‌های دیگر در نحوه‌ی تسویه‌ی تراکنش‌ها است. پروژه‌ی هولوچین رمزارز دیگری بنام هولوفوئل (HoloFuel) نیز دارد. این توکن جهت پاداش به کاربران طراحی شده و پشتوانه دارد؛ اما پشتوانه‌ی آن پول یا دلار یا طلا نیست؛ بلکه با واحد‌های محاسباتی که ترکیبی از پهنای باند، فضای ذخیره‌سازی و زمان پردازش است، ارزش‌گذاری ‌می‌شود. در ادامه‌ی مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد.

شبکه‌ی بلاک چین هلوچین

شبکه‌ی بلاک چین هولوچین (Holochain) با رمز ارز بومی HOT، بستری است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن، بدون نیاز به سرور، برنامه‌های مورد نظر خود را با امنیت بسیار زیاد ایجاد و اجرا کنند و مستقیماً با سایر کاربران ارتباط برقرار نمایند. هولو چین یک پلتفرم اپلیکیشن غیر متمرکز است که از شبکه‌سازی کاربر به کاربر (peer-to-peer) برای مکانیزم‌های توافق بین کاربران استفاده می‌کند. در هولوچین هیچ توافق جهانی ثابتی برقرار نیست. در عوض، هر عامل (agent) در بلاک چین عمومی یک شاخه (Fork) خصوصی را برقرار می‌سازد.

 

 این شاخه به‌صورت محدود با یک جدول هش توزیع‌شده (Distribut Hash Table) در بلاک چین عمومی مدیریت و ذخیره می‌شود. این موضوع، این قدرت را به همه دستگاه‌ها در شبکه می‌دهد تا مستقل عمل کنند و تنها نیاز به همگام‌سازی داده (هر زمانی که ضروری باشد یا توسط کاربران ترتیب داده شده باشد) دارد. به‌ این صورت مقیاس‌پذیری بالاتری برای اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (dApps) که توسط هولوچین میزبانی می‌شوند، پدید می‌آید. اکوسیستم هولو (Holo) وابسته به هاست‌هایی است که اپلیکیشن‌های غیر متمرکز پردازش و ذخیره فراهم می‌آورند و اعتبارهای قابل بازخرید (Redeemable Credits) به‌دست می‌آورند. اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز هولو‌چین می‌توانند با جاوا اسکریپت (Java Script) توسعه داده شوند.

 

عملکرد هولوچین

همان‌طور که پیش‌تر توصیف شد، تمرکز اصلی هولوچین بر محاسبات توزیع‌شده است. اکوسیستم هولوچین، شامل میزبان‌هایی بوده که توان محاسباتی ارائه می‌دهند و کاربرانی که متقاضی این توان محاسباتی هستند. میزبانان از اپلیکیشن‌های توزیع‌شده میزبانی کرده و با HoloFuel پاداش می‌گیرند. کاربران می‌توانند از اپلیکیشن‌های توزیع‌شده استفاده کنند. تیم هولو، هولو چین را به صورت «موتور ادغام داده» برای اپلیکیشن‌های توزیع‌شده توصیف می‌کند. اساس فنی برای این اعتبارسنجی، جداول هش توزیع‌شده یا DHTها (Distributed Hash Tables) هستند که در آن‌ها هر کاربر، زنجیره خودش را دارد.

 

یک تراکنش توسط هر دو طرف زنجیره امضا می‌گردد. هر زمانی که این کار انجام شود، اطلاعات در جدول هش توزیع‌شده مشترک بین طرفین منتشر می‌شود. در زمانی که بلاک چین‌هایی مثل بیت‌کوین و اتریوم هنوز (تا اوایل سال ۲۰۱۹) در تلاش برای حل مشکل مقیاس‌پذیری برای تعداد زیادی از کاربران هستند و با محدودیت‌های زیادی در استفاده روبرو شده‌اند؛ هولوچین، با استفاده DHT اشتراک‌گذاری نرم افزارها را فراهم ساخته است.

 

کاربردهای هولوچین

هولوچین برای چه نرم‌افزارهایی مناسب است:

 1. شبکه‌های اجتماعی
 2. زنجیره تامین و شبکه‌های خلق ارزش باز
 3. پلتفرم‌های کاربر به کاربر (P2P) مثلا اسنپ یا Airbnb
 4. خرد جمعی (مثل سیستم‌های هدایت، جریان کار یا بازخورد)
 5. اپلیکیشن‌های چت‌، انجمن‌ها یا دایره‌المعارف‌ها


مزایا و معایب هولوچین

 1. هولوچین یک چارچوب نوآورانه است که بسیاری از مشکلات مهم موجود در زیرساخت بلاک چین فعلی را برطرف می کند.
 2. هولوچین بسیار مقیاس پذیر، بسیار سریع و از نظر انرژی کارآمدتر از هر پروتکل بلاک چینی است که امروزه وجود دارد.
 3. علاوه بر مقیاس‌پذیری و سرعت، هولوچین امنیت بالا و هزینه‌های تراکنش پایین را نیز ارائه می‌کند.

توکن HOT

ارزدیجیتال HOT توکن اصلی هولوچین است. این توکن بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. کاربرانی که قدرت محاسباتی را به شبکه ارائه می‌دهند، توکن‌های HOT پاداش می‌گیرند. به گفته Holo Network، توکن‌های HOT به زودی برای HoloFuel قابل معامله خواهند بود. پس از راه‌اندازی HoloFuel، کاربران می‌توانند توکن‌های HOT خود را در شش ماه اول برنامه بتای هولوچین به هولوفوئل تبدیل کنند. 

 

توکن‌های HOT در سال 2018 در یک ICO راه‌اندازی شدند. آن‌ها به عنوان توکن‌های IOU به کاربران فروخته شدند که می‌توانند به عنوان توکن‌های هولوفوئل بازخرید شوند. به عنوان یک رمزارز با اعتبار متقابل که توسط یک دارایی پشتیبانی می‌شود، توکن‌های هولو فوئل تنها با تبادل قدرت محاسباتی شما در شبکه Holo بدست می‌آیند.

 

هدف اصلی توکن هولوفوئل این است که به میزبان‌ها برای وام دادن قدرت خود پاداش دهد. این به سیستم حسابداری اعتبار متقابل هولوچین اجازه می‌دهد تا هر روز میلیاردها تراکنش خرد را پردازش کند.    

 

مفهوم شبکه هولو خود منحصر به فرد است. هدف شبکه هولو با رقابت مستقیم با فناوری قدرتمند بلاک چین، رفع اشکالات زیرساخت بلاک چین موجود است. جدای از آن، نحوه عملکرد شبکه نیز کل فرآیند را منحصر به فرد می‌کند. برای تبدیل شدن به یک اعتبارسنج  در شبکه هولوچین، نیازی به قدرت پردازش یا برق زیادی ندارید. در واقع، شما حتی می‌توانید از گوشی هوشمند خود برای تبدیل شدن به یک ولیدیتور استفاده کنید.

خرید هولو

خرید هولو از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید هولو به صورت آنلاین است. برای خرید هولو به کیف پول هولو نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی هولو به شما اختصاص داده می‌شود و هولو خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید هولو

.

...

خرید هولو در ایران با ریال

مشتاقان خرید هولو در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید هولو اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید هولو است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید هولو با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید هولو با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری هولو خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال هولو به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش هولو

فروش هولو و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، هولو خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش هولو و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید هولو بدون احراز هویت

خرید و فروش هولو همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید هولو از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید هولو را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید هولو در ایران

بهترین سایت خرید هولو در ایران کجاست؟ خرید هولو در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش هولو معرفی نشده‌اند. قیمت خرید هولو در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید هولو با ریال، نگهداری هولو و فروش هولو را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت هولو

قیمت هولو را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت هولو و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید هولو

قیمت خرید هولو در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید هولو، قیمت جهانی هولو و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی هولو و قیمت خرید هولو را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید هولو از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید اتریوم

خرید کاردانو

اهداف هولو چین

هولوچین (Holo) بر آن است تا نه‌تنها اینترنت غیر متمرکز، بلکه یک اینترنت توزیع‌ شده که شباهتی به مدل میزبانی وب فعلی ندارد، ایجاد کند. در نگاه اول، این هدف یادآور پروژه اتریوم است که می‌خواهد یک اینترنت غیر متمرکز بر پایه بلاک چین اتریوم ایجاد کند. اما هولوچین یک قدم فراتر می‌رود و می‌خواهد یک اینترنت توزیع‌شده یعنی شبکه کامپیوتر توزیع شده که سریع‌تر از تکنولوژی بلاک چین کار خواهد کرد، ایجاد کند.

 

تیم هولو ادعا می‌کند که شبکه Holo مقیاس‌پذیری نامحدودی دارد و اپلیکیشن‌های توزیع‌شده جدید حتی با استفاده سنگین، موجب کندی شبکه نخواهند شد. علاوه بر این، هولوچین همچنین یک پلتفرم متن باز برای ایجاد اپلیکیشن‌های توزیع‌شده کاربر به کاربر برای برنامه‌نویسی انواع اپلیکیشن‌ها فراهم می‌آورد.

 

در وبسایت رسمی هولو آمده است: اپلیکیشن‌های هولوچین، تطبیق‌پذیر، انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر هستند و هزاران بار از بلاک چین کارآمدتر هستند. هدف هولوچین این است که مردم بتوانند با توافق بر سر مجموعه‌ای از قوانین بدون وابستگی به هیچ نهاد مرکزی برای دیکته‌کردن یا تغییر یک‌ جانبه قوانین، با هم تعامل داشته باشند. تعامل کاربر به کاربر به این معنی است که شما داده‌های خود را دارید و بدون هیچ واسطه‌ای می‌توانید داده‌هایتان را کنترل یا جمع کنید، یا بفروشید و یا داده های دیگران را بخرید.

 

آرمان‌های هولوچین

هولوچین بر آن است تا یک فریم‌ورک منبع باز «عامل محور» برای ساخت اپلیکیشن‌های توزیع‌شده کاربر به کاربر باشد. هولوچین بر دو سطح متفاوت تکیه دارد: یکی سطح جهانی که به‌عنوان یک جدول هش اعتبارسنجی توزیع‌شده ساخته شده است و یکی سطح محلی که در آن هر اپلیکیشن غیر متمرکز یا قرارداد هوشمند (Smart Contract)، پایگاه داده و قوانین اعتبارسنجی خودش مثلا انتخاب اختیاری مکانیزم توافق (یعنی DNA) را دارد. این به این معنی است که هولوچین به‌ازای هر اپلیکیشن، یک زنجیره دارد. سطح جهانی، فراوانی داده را برای گارانتی در دسترس بودن داده‌ها تضمین می‌کند و مثل یک پل میان اپلیکیشن‌های غیر متمرکز برای اعلام به اعتبارسنج‌های قوانین اعتبارسنجی محلی عمل می‌کند.

 

از سوی دیگر، هولو یک پلتفرم هاستینگ توزیع‌شده کاربر به کاربر برای اپلیکیشن های هولوچین است. هولو از نوع دیگر اثبات صلاحیت (Variant of Proof of Authority) که اثبات سرویس نامیده می‌شود؛ در جایی که عملکرد قبلی بین اپلیکیشن‌های مختلف به‌عنوان معیاری برای «صلاحیت» یا «سرویس به هولو» استفاده می‌کند.

 

هدف این است که به افراد، دسترسی به اپلیکیشن‌های غیر متمرکز داده شود. این دسترسی بر بستر هولوچین بدون اجبار برای اجرا کردن موتور هولوچین توسط افراد است. در نتیجه، هولو برای وب همان کاری را خواهد کرد که Airbnb برای هتل‌ها انجام داد: هرکسی می‌تواند تبدیل به میزبان برای تبدیل کامپیوترش به منبع درآمد شود و برای اپلیکیشن‌های توزیع‌شده میزبانی، با HoloFuel دستمزد بگیرد.

 

هدف HOT این است که پلی میان HOLO و سایر رمزارزها باشد. HoloFuel یک ارز‌دیجیتال بر پایه هولوچین است که یک تعهد خدمت قراردادی قابل بازخرید برای هاستینگ را امکان‌پذیر می‌کند.

تفاوت بین «غیرمتمرکز» و «توزیع‌شده» چیست؟

هولوچین یک سیستم توزیع‌شده است؛ در حالی که بلاکچین‌ها «فقط» در اینکه یک مقام یا کنترل مرکزی برای شبکه وجود ندارد، غیرمتمرکز هستند. در بلاکچین‌ها هر فعالیت فردی به شبکه ارسال می‌شود و باید توسط گره‌ها برای حفظ توافق اعتبارسنجی شود. در پروتکل هولوچین توافق جمعی حذف شده است.

 

در عوض، هش‌های هولوچین (به عنوان بخشی از جداول هش توزیع‌شده) برای تضمین ادغام داده‌‌ها استفاده می‌شوند. اگرچه توافق اثبات کار (PoW) (مثلا در بیت‌کوین) امنیت بسیار بالاتری برای شبکه به‌ارمغان می‌آورد؛ اما استفاده از شبکه را به‌هنگام پردازش میکروتراکنش‌ها یا تراکنش‌های خارج از عملکرد پولی (مثلا برای یک شبکه اجتماعی توزیع‌شده) هم به‌طور غیرضروری افزایش می‌دهد. این افزایش غیرضروری استفاده از شبکه، دلیل توسعه شاردینگ (Sharding) در اتریوم و شبکه لایتنینگ (Lightning Network) برای بیت‌کوین است.

 

یک پلتفرم بلاکچینی میکروبلاگینگ باید به‌طور غیرضروری متمرکز بر منبع (resource-intensive) باشد. چرا بلاکچین جهانی باید اعتبارسنجی شود؟ برای نشان‌دادن مزایای این پلتفرم، هولوچین تابه‌حال (اواسط سال ۲۰۱۹) چهار اپلیکیشن را در شبکه تست خودش توسعه داده است:

 1. چیزی شبیه به توییتر (Twitter) به‌نام کلاتر (Clutter)
 2. یک دایره‌المعارف بدون سرور به‌نام فرکتال ویکی (FractalWiki)
 3. یک اتاق گفتگو برای کار تیمی به نام هولو چت (Holochat)
 4. یک ابزار مدیریت کلیدی رمز نگاری (DPKI)

 

علاوه بر همه این‌ها هولوچین بر آن است تا با محصولی سخت‌افزاری به‌نام هولو پارتز (Holo Parts) صنعت بلاکچین را برای همه افراد در دسترس‌تر کند. هولوپارتز، فضایی است که می‌تواند از شبکه کاربر به کاربر هولوچین میزبانی کند. هدف این محصول خاص هولوچین افراد غیرفنی است که می‌خواهند شبکه خودشان را داشته باشند.

کیف‌پول‌های ارز دیجیتال هولو (HOT)

تراست والت (Trust Wallet): کیف پول تراست والت یک کیف‌پول موبایلی معروف بوده که هم برای اندروید و هم iOS در دسترس است و به‌عنوان کیف پول رسمی اکوسیستم بایننس شناخته می‌شود. تراست والت برای ساده‌سازی تجربه ذخیره‌سازی، ارسال و دریافت توکن Holo در بلاک چین اتریوم طراحی شده است. بهترین بخش استفاده از تراست والت این است که کاربران قادر به ذخیره‌سازی کلید خصوصی‌شان در دستگاه خودشان می‌کند که به آن‌ها کمک می‌کند تا کنترل کاملی داشته باشند. تراست والت، همین‌طور امکان پشتیبان‌گیری دارد که بازیابی سریع را تضمین می‌کند. تراست یکی از بهترین کیف‌پول‌های Holo در سال ۲۰۲۰ است.
متاماسک (Meta Wallet): متاماسک یک پل است که به‌شما اجازه می‌دهد که امروز، آینده وب توزیع‌شده را در مرورگر خودتان ببینید. متاماسک شما را قادر می‌سازد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز اتریم را در مرورگر خودتان بدون اجرای یک گره کامل اتریوم، ران کنید. متاماسک یک پلاگین مرورگر وب است که در کروم، فایرفاکس و اپرا کار می‌کند. این سرویس، در مرورگر جدید Brave هم کار می‌کند. متاماسک یکی از بهترین کیف‌پول‌های ارز‌دیجیتال HOT است که جامعه HOLO را پیشرفت غیرمنتظره‌ای روبرو خواهد کرد.
کیف پول مای اتر (MyEtherWallet): کیف‌پول مای اتر (MEW) یک ابزار منبع باز برای خلق کیف‌پول‌هایی است که با پلتفرم اتریوم کار می‌کنند. MEW یک رابط سمت مشتری است که با بلاکچین اتریوم تعامل می‌کند. اگرچه شما می‌توانید به‌راحتی کیف‌پول‌های جدیدی در مرورگر وب خودتان با MEW بسازید، اما در واقع، MEW یک کیف‌پول آنلاین نیست. اگرچه شما کیف‌پول آنلاین می‌سازید؛ اما تمام اطلاعات شما در کامپیوتر خودتان و نه سرورهای MEW ذخیره می‌شود.
کیف پول انجین (Enjin Wallet): کیف پول انجین یکی از باورنکردنی‌ترین کیف‌پول‌هایی است که در فضای رمزارز از بیت‌کوین، لایت‌کوین، اتریوم، توکن‌های ERC20 مثل Holo و توکن‌های انجین حمایت می‌کنند. انجین یکی از بهترین معماری‌ها را با کیبورد امن و دو رمزگذاری دارد که کیف‌پول موبایلی را شبیه به کیف‌پول سخت‌افزاری می‌سازد. انجین یک کیف‌پول اچ دی (Hierarchical Deterministic) است که بیشترین مقدار حفاظت از تهدیدها و حمله‌ها را فراهم می‌آورد. این کیف‌پول هم برای دستگاه‌های اندروید و هم iOS در دسترس است.
کیف پول آیم توکن (imToken Wallet): کیف‌پول موبایلی آیم‌توکن علاوه بر هولو، بیت‌کوین، اتریوم و بسیاری توکن‌های دیگر را ساپورت می‌کند. آیم‌توکن نیز هم برای دستگاه‌های اندرویدی و هم اپل در دسترس است. آیم‌توکن یک کیف‌پول دیجیتال هوشمند، امن، مناسب و قدرتمند است و علاوه بر چندین توکن، از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، HDWallet، دفترچه آدرس، پوش نوتیفیکیشن‌های تراکنش و بسیاری ویژگی‌های دیگر حمایت می‌کند. آیم‌توکن یکی از بهترین کیف‌پول‌ها برای رمزارز HOT است.

جمع‌بندی

به عنوان یک چارچوب منبع باز، Holo Network به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های P2P قابل اعتمادی را ایجاد کنند که سرعتی بی نظیر را ارائه می دهند. با هولوچین، توسعه‌دهندگان می‌توانند زنجیره‌های خود را ایجاد کنند که می‌توانند هر داده‌ای مانند تراکنش‌های مالی بین دو طرف را به آن اضافه کنند. زنجیره‌های موجود در چارچوب می‌توانند تقسیم شوند، ادغام شوند و با هم تعامل داشته باشند، و آن را بسیار قابل تعامل و سفارشی‌سازی کنند. در نهایت، شبکه هولوچین یک جایگزین بالقوه برای بلاک چین است زیرا آینده‌نگر، ارزان‌تر و کارآمدتر است. با این حال، Holo Network احتمالاً برای تحقق وعده‌های خود به زمان و تلاش نیاز دارد. وقتی این اتفاق بیفتد، واقعاً تأثیری بر صنعت عظیم بلاک چین خواهد داشت.

برخی از سوالات متدوال درباره هولو

حداقل خرید هولو در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید هولو ۱۰۰ هزار تومان است.

در رابکس به راحتی می‌توانید اقدام به خرید هولوچین کنید. برای این کار ابتدا نیاز است یک کیف پول که از رمز‌ارز هولوچین پشتبانی می‌کند داشته باشید. در متن به چند مورد از این کیف پول‌ها اشاره کردیم.

خیر. خرید و فروش همه‌ی ارزهای‌ دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی قرار دارند. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای‌دیجیتال، مانند پول‌شویی یا استفاده از کارت‌های دزدی، هویت کاربران باید کاملا احراز شود. به همین خاطر همه‌ی صرافی‌های ارزهای‌دیجیتال معتبر، حتما کاربران خود را پیش از خرید احراز هویت می‌کنند.

رمزارز هولوچین در هر پلتفرمی با قیمت متفاوتی معامله می‌شود. قیمت ارز دیجیتال هولوچین در ایران را می‌توان در پلتفرم رابکس مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ نیز از قیمت این رمز‌ارز در پلتفرم‌های مختلف مطلع شوید.

هولوچین یک پلتفرم متن باز و همتا به همتا است که بدون هیچ گونه زیرساخت متمرکز یا مبتنی بر اجماع امکان پذیر می‌کند.

هات یک توکن اتریوم است که به Holo، یک پلتفرم میزبانی همتا به همتا برای برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر هولوچین (hApps) قدرت می‌دهد.

فروش و خرید هولو

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید هولو، رابکس را انتخاب کنید.