صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید بت (Basic Attention Token) ، فروش بیسیک اتنشن - بهترین قیمت BAT

روز
Basic Attention Token (BAT)
USDT

فروش و خرید بت با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید بت

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید بت بپردازید.

Basic Attention Token
بیسیک اتنشن توکن (Basic Attention Token) :

خرید بت Basic Attention Token و فروش ارز دیجیتال بیسیک اتنشن با بهترین قیمت BAT در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید بت: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز بیسیک اتنشن با ریال یا تتر.

 

مرورگر بریو

توکن ‌‌‌Basic Attention Token که به اختصار BAT نامیده می‌شود، بستری است برای تبلیغات دیجیتال که بر روی بلاک چین اتریوم و با استاندارد ERC-20 بنا شده است. پلتفرم BAT داری یک مرورگر اینترنتی جدید با نام Brave است. پلتفرم BAT شامل تبلیغ دهندگان یک تبلیغ، ناشران آن تبلیغ و کاربران (مشاهده کنندگان) آن تبلیغ بوده و توکن BAT به عنوان پول بین این اجزا به گردش در می‌آید.

 

مرورگر Brave در می 2015 (اردیبهشت 1394) توسط برندان ایچ (Brendan Eich)، خالق زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت و مرورگر موزیلا فایرفاکس و برایان بوندی (Brian Bondy) به وجود آمد. آن‌ها معتقد بودند که تبلیغات دیجیتالی شرایط مناسبی نداشته و نیازمند بازسازی می‌باشد. این پروژه معتقد است در حال حاضر صنعت تبلیغات دیجیتال دارای مشکلات عمده‌ای بوده و کارایی چندانی ندارد. برای مثال، (۱) کاربران حریم خصوصی خود را از دست داده‌اند؛ (۲) مقدار قابل توجهی از حجم اینترنت ‌آن‌ها ناخواسته برای بارگذاری تبلیغات هدر می‌رود؛ (۳) سرعت بارگیری صفحات وب نیز تحت تاثیر این تبلیغات قرار می‌گیرد، (۴) تبلیغ کنندگان مبالغ هنگفتی در تبلیغات هزینه می‌کنند اما نتایج مطلوبی دریافت نمی‌کنند و (۵) ناشران تبلیغ‌هانیز توان جمع‌آوری گزارش مناسبی از عملکرد و هدف‌گذاری به صورت دقیق ندارند.

 

نمایی از مرورگر بریو

 

این پروژه تصمیم دارد با مرورگر Brave این مشکلات را مرتفع و تجربه بهتری به همه این افراد در حوزه تبلیغات دیجیتال ارائه دهد. در عین حال، اطلاعات و فعالیت‌های کاربران در این مروگر به صورت محرمانه بوده و شخص ثالثی به آن‌ها دست پیدا نخواهد یافت.

پلتفرم Brave چگونه کار می‌کند؟

بریو یک مرورگر متمرکز بر حریم خصوصی بوده که از کاربران در برابر تبلیغات و سرقت اطلاعات محافظت می‌کند. ناشران به عنوان منتشر کنندگان تبلیغات، تبلیغ کنندگان به عنوان سفارش دهندگان تبلیغات و کاربران به عنوان کسانی که از مرورگر Brave استفاده می‌کنند سه بخش اصلی این پروتکل را تشکیل می‌دهند. این پروژه تصمیم دارد با سازوکاری مناسب بیشترین سود را به هریک از این سه بخش برساند.

 

گردش رمز ارز BAT، در این پلتفرم به این صورت انجام می‌شود که تبلیغ کنندگان برای مشاهده تبلیغات توسط کاربران به ناشران رمز ارز BAT پرداخت می‌کنند. کاربران هنگام مشاهده تبلیغات ارز دیجیتال BAT دریافت می‌نمایند. توکن BAT توسط تبلیغ کننده خریداری و به ناشران به ازای تبلیغات داده می‌شود. ناشر 30٪ توکن‌ها را برای خود برداشته و 70٪ درصد را بین کاربران با توجه به مقدار تبلیغی که مشاهده کرده‌اند، تقسیم می‌کند.

 

مرورگر بر اساس اینکه حداقل 25 ثانیه یک صفحه مشاهده شود و کل زمان صرف شده در آن صفحه، میزان مشاهده تبلیغ را محاسبه می‌کند. سایر داده‌ها (از قبیل نوع محتوای در حال مشاهده) در این نمره تاثیر گذار بوده و براساس امتیاز نهایی، پرداخت‌ها به ناشر و کاربران انجام می‌شود.

 

برای انتخاب تبلیغ مناسب هر کاربر از فناوری ماشین لرنینگ (Machine Learning) استفاده می‌شود و اطلاعات خصوصی همیشه در دستگاه‌های مورد استفاده کاربران باقی می‌ماند. از طرفی نیز این کار باعث بازدهی بهتر برای تبلیغ کنندگان می‌شود.

 

درآمد در Brave

تیم Brave ادعا می‌کند که یک کاربر به صورت متوسط ​​می‌تواند ماهانه تقریباً 5 دلار درآمد کسب کند، این رقم بر اساس منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنند و عوامل دیگر متفاوت است. قبل از انتشار اولین نسخه Brave، کاربران قادر به برداشت هیچ یک از BAT های دریافتی خود نبودند اما این امکان اکنون فراهم می باشد. تیم Brave در برنامه خود دارد که کاربران بتوانند از این توکن‌ها برای تخفیف محصولات، کارت‌های هدیه و اشتراک و موارد دیگر استفاده کنند.

خرید بت

خرید بت از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید بت به صورت آنلاین است. برای خرید بت به کیف پول بت نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی بت به شما اختصاص داده می‌شود و بت خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید بت

.

...

خرید بت در ایران با ریال

مشتاقان خرید بت در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید بت اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید بت است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید بت با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید بت با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری بت خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال بت به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش بت

فروش بت و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، بت خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش بت و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید بت بدون احراز هویت

خرید و فروش بت همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید بت از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید بت را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید بت در ایران

بهترین سایت خرید بت در ایران کجاست؟ خرید بت در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش بت معرفی نشده‌اند. قیمت خرید بت در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید بت با ریال، نگهداری بت و فروش بت را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت بت

قیمت بت را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت بت و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

خرید بیسیک اتنشن

مشتاقان خرید بیسیک اتنشن در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید بیسیک اتنشن اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید بیسیک اتنشن است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید بیسیک اتنشن با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید بیسیک اتنشن با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری بیسیک اتنشن خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال بیسیک اتنشن به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

قیمت خرید بت

قیمت خرید بت در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید بت، قیمت جهانی بت و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی بت و قیمت خرید بت را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید بت از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

خرید بیسیک اتنشن

قیمت خرید بیسیک اتنشن در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید بیسیک اتنشن، قیمت جهانی بیسیک اتنشن و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی بیسیک اتنشن و قیمت خرید بیسیک اتنشن را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید بیسیک اتنشن از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید دوج کوین

خرید ترون

رمز ارز BAT

عرضه اولیه توکن BAT‌ در 29 می 2017 (8 خرداد 1396) با قیمت 0.04 دلار به ازای هر توکن انجام شد. در این عرضه 35 میلیون دلار به عنوان سرمایه برای این پروژه جمع‌آوری شد. رمز ارز BAT در زمان نگارش این مطلب دارای مارکت کپی نزدیک به 900 میلیون دلار بوده و از این جهت جایگاه 78 ارزهای دیجیتال را تصاحب کرده است. کمترین قیمتی که تاکنون این رمز ارز تجربه کرده، 0.071 دلار بوده و بیشترین قیمتی که توکن BAT معامله شده 1.65 دلار می‌باشد.

مرورگر Brave

در ژانویه 2016 (دی 1394)، اولین نسخه مرورگر Brave با قابلیت مسدود کردن تبلیغات در صفحات وب راه‌اندازی شد. مرورگر Brave مدت طولانی را در دوره بتا خود سپری کرد و اولین نسخه رسمی آن سرانجام در 13 نوامبر 2019 منتشر شد. با بیش از 8 میلیون کاربر جهانی در حال حاضر، مرورگر Brave به کاربران نوید سرعت، حفظ حریم خصوصی و بهبود عمر باتری برای دستگاه های تلفن همراه را می‌دهد. چیزی که اکنون مورد نیاز است کاربران بیشتر است. در حالی که 8 میلیون شروع خوب است، اما فاصله زیادی با 250 میلیون کاربر مرورگر موزیلا فایرفاکس (Mozilla Firefox) یا بیش از 1 میلیارد کاربر گوگل کروم (Google Chrome) دارد.

 

سرعت و امنیت Brave

Brave ادعا می کند سریعترین مرورگر موجود برای هر سیستم عامل است ، چه در دستگاه تلفن همراه و چه در دستگاه دسکتاپ استفاده شود. میزان استفاده از رم در مرورگر بسیار کم است و وب سایت‌ها نیز بسیار سریعتر بارگیری می‌شوند. تیم مرورگر Brave می‌گویند بارگذاری 3-6 برابر سریعتر از مرورگرهای دیگر است. این سرعت نیز به دلیل عدم نیاز به بارگیری تبلیغات و عدم وجود بات‌های مختلف است.

 

از آنجا که مرورگر Brave بر روی موتور کرومیوم (Chromium) ساخته شده است که به گوگل کروم نیز نیرو می‌دهد، می‌توان افزونه‌های آن را بر Brave نصب کرد. البته به این دلیل که Brave با موتور کرومیوم ساخته شده است، به این معنی نیست که داده‌های خود را به گوگل می‌دهید. Brave کد مخصوص گوگل را از نسخه موتور کرومیوم حذف کرده است، بنابراین نه تنها ورود داده های خارجی، بلکه دسترسی به داده‌های موجود در داخل را نیز مسدود می‌کند. نکته اصلی این که شما می‌توانید از Brave استفاده کنید بدون اینکه نگران باشید که همه کارهای شما را با گوگل به اشتراک می‌گذارد.

کیف پول BAT

همان‌طور که گفته شد این توکن بر بستر شبکه اتریوم عرضه شده است و در نتیجه همه کیف ‌پول‌هایی که از این شبکه پشتیبانی می‌کنند توانایی ذخیره‌سازی این رمز ارز را دارا می باشند.

 

کیف پول نرم افزاری: از جمله کیف پول‌های مناسب می توان به تراست والت (Trust Wallet) و کوینومی (Coinomi) اشاره کرد.

کیف پول های سخت افزاری: برای ذخیره‌سازی سرد توکن BAT می‌توان از کیف پول‌های لجر (Ledger) و یا کیف پول سیف پال (Safepal) استفاده کرد.

برخی از سوالات متدوال درباره بت (بیسیک اتنشن)

در رابکس به راحتی می‌توانید اقدام به خرید BAT کنید. برای این کار ابتدا نیاز است یک کیف پول که از رمز ارز بت پشتبانی می‌کند داشته باشید. همان‌طور که در بالا گفته شد تمام کیف پول‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند، قابلیت ذخیره این توکن را دارند.

خیر. خرید و فروش همه‌ی ارزهای دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی قرار دارند. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال، مانند پول‌شویی یا استفاده از کارت‌های دزدی، هویت کاربران باید کاملا احراز شود. به همین خاطر همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال، حتما کاربران خود را پیش از خرید احراز هویت می‌کنند.

حداقل خرید بت در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید بت ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید بت

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید بت، رابکس را انتخاب کنید.