آکادمی رابکس
مفاهیم پایه بلاک چین

وبینار آموزش مقدمات ارز دیجیتال

  • متوسط
  • کمتر از یک دقیقه
  • 13 خرداد 1402
5
5

.

مقدمه

مهدی رضايیان در این وبینار به صورت خلاصه به موضوعات اولیه‌ای که در حوزه ارزهای دیجیتال وجود دارد می‌پردازد. به افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال را دارند، قویا توصیه می‌شود با مفاهیم این حوزه تا جای ممکن بیشتر آشنا شوند.

 

بازار ارزهای دیجیتال یکی از جدیدترین بازارهای مالی است که در سال‌های گذشته توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. این بازار هنوز به پختگی کامل نرسیده و به همین دلیل نوسانات زیادی را تجربه می‌کند. بنابراین فعالیت در این بازار مستلزم داشتن شناخت کافی از مزایا و معایب بازار و یادگیری نحوه فعالیت در آن است. هدف ما تو وبینار آموزش مقدمات ارز دیجیتال آشنا کردن عموم افراد با مبانی بازار ارزهای دیجیتال و آموزش مقدمات فعالیت در آن است.

 

با شرکت در این وبینار شما با فلسفه ایجاد بیت کوین و ارزهای دیجیتال آشنا می‌شوید و درک ساده‌ای از تکنولوژی پشت رمز ارزها به دست می‌آورید. در بخش کیف پول این وبینار شما با مفهوم، کاربرد و نحوه تامین امنیت کیف پول ارز دیجیتال آشنا می‌شوید. بررسی دسته بندی‌های ارز دیجیتال از اصلی‌ترین بخش‌های این وبینار است که در آن کاربردهای مختلف ارز دیجیتال و حوزه‌های فعالیت آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

در نهایت در بخش خرید و فروش ارز دیجیتال شما با مفهوم ترید و انواع آن در بازارهای مالی آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید که چطور در صرافی‌های ارز دیجیتال به خرید، فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر بپردازید. در نهایت این فرصت برای شرکت کنندگان در وبینار قرار داده می‌شود که سوالات خود را در مورد بازار ارزهای دیجیتال و سرفصل‌های تدریس شده مطرح کنند. این وبینار به صورت کاملا رایگان برگزار می‌شود و در آینده با سرفصل‌های تخصصی‌تر ادامه پیدا می‌کند.

 

سرفصل‌های وبینار

  1. تاریخچه پول و فلسفه بیت کوین
  2. تکنولوژی بلاک چین و مفاهیم پایه ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. دسته بندی های مختلف ارز دیجیتال
  5. ترید و خرید و فروش ارز دیجیتال
  6. پرسش و پاسخ

 

مخاطبین مخاطب

این وبینار همه کسانی هستند که به دنبال فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال هستند اما اطلاعات کافی از مبانی، ریسک‌ها و مزیت‌های آن ندارند.

.

برچسب های مرتبط

امتیاز دهید

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *