خرید زیلیکا Zilliqa ، فروش زیلیکا ZIL - خرید و فروش زیلیکا

Zilliqa (ZIL)

خرید زیلیکا Zilliqa و فروش زیلیکا ZIL در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

1,008.4373

تومان
5.4%

Zilliqa

ZIL
Zilliqa( ZIL)1,008.4373
5.4%

چگونه از رابکس زیلیکا بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید زیلیکا بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

زیلیکا در یک نگاه:

Zilliqa

(ZIL)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xb86abc...1becc787

خرید زیلیکا

خرید زیلیکا در صرافی ارز های دیجیتال ایرانی چند سالی است که خوشبختانه برای کاربران ایرانی مهیا شده است. شما می‌توانید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرده و با تومان یا ریال به خرید و فروش رمز ارز زیلیکا بپردازید. صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز از اولین سایت های خرید زیلیکا است به صورت آنلاین امکان فروش و خرید زیلیکا را فراهم کرده است. در رابکس علاوه بر امکان خرید رمز ارز زیلکا با ریال،‌ امکان خرید زیلیکا با تتر و تبدیل تتر به این رمز ارز نیز وجود دارد.

خرید زیلیکا در ایران با ریال

خرید زیلیکا در ایران با ریال علاوه بر بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیگر در رابکس ممکن است. از طریق صرافی های ارز دیجیتال می‌توانید برای خرید زیلکا اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس نیز از قدیمیترین صرافی‌های ایرانی برای خرید زیلیکا است که از سال ۹۶ با فعالیت در بازار رمز ارزها امکان خرید زیلیکا با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. در رابکس، خرید زیلیکا با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری زیلیکا خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال زیلیکا به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.
خرید زیلیکا

فروش زیلیکا

فروش زیلیکا و تبدیل زیلکا به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی انجام می‌شود. معادل ریالی زیلیکا فروش رفته از طریق سیکل های پایا برای کاربران ارسال خواهد شد. علاوه بر امکان فروش زیلیکا و تبدیل آن به تومان، امکان تبدیل زیلکا به تتر نیز وجوپد دارد. کافی است پس از ثبت نام، کیف پول زیلیکا خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش زیلیکا و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

خرید زیلیکا بدون احراز هویت

خرید زیلیکا بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نیست. این امر برای جلوگیری از مواردی همچون پولشویی و سوء استفاده‌های برخی از سودجویان است. کاربران برای خرید زیلکا از تمامی پلتفرم‌های معتبر مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. فرایند احراز هویت برای خرید زیلیکا در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین انجام می‌شود که کار را برای کاربران بسیار راحت‌تر می‌کند.

قیمت زیلیکا

قیمت زیلیکا را می‌توانید در بالای همین صفحه و از طریق مبدل یا نمودارد مشاهده کنید. قیمت جهانی زیلیکا در صفحه قیمت ارزهای دیجیتال رابکس و همچنین سایت کوین مارکت کپ نیز قابل مشاهده است.

قیمت خرید زیلیکا

قیمت خرید زیلیکا با تومان در مبدل بالای همین صفحه قابل مشاهده است. کافی است از تب خرید، رمز ارز زیلیکا را انتخاب کنید تا قیمت خرید یک واحد زیلیکا را مشاهده کنید. علاوه بر قیمت خرید، قیمت فروش زیلیکا نیز قابل مشاهده است.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید اتریوم

خرید اتم

خرید اتریوم کلاسیک

خرید زی کش

خرید تزوس

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز زیلیکا، به صفحه قیمت زیلیکا بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

زیلیکا

نماد اختصاری

ZIL

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.017342

بالاترین قیمت روز
USDT

0.01725

قیمت به تومان

1,008.4373

مارکت کپ
USDT

322,569,825

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش ZIL در ایران

خرید و فروش ZIL در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید زیلیکا در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.