logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید اوشن پروتکل Ocean Protocol ، فروش اوشن پروتکل OCEAN - خرید و فروش اوشن پروتکل

Ocean Protocol (OCEAN)

خرید اوشن پروتکل Ocean Protocol و فروش اوشن پروتکل OCEAN در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

60,763.92

تومان
14.58%

Ocean Protocol

OCEAN
Ocean Protocol( OCEAN)60,763.92
14.58%

چگونه از رابکس اوشن پروتکل بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید اوشن پروتکل بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

اوشن پروتکل در یک نگاه:

Ocean Protocol

(OCEAN)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x967da4...ce1b9f48
0x002ca4...d8ab76b9

خرید اوشن پروتکل

خرید اوشن پروتکل اخیرا با ترند شدن هوش مصنوعی مورد استقال زیادی قرار گرفته است. اوشن پروتکل یکی از پروژه‌هایی است که در زمینه هوش مصنوعی فعالیت می‌کند. خوشبختان فروش و خرید اوشن پروتکل چند سالی است که در صرافلی‌های ایرانی از جمله صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر شده است. شما می‌توانید به راحتی در چند گام خرید اوشن پروتکل را در صرافی رابکس انجام دهید. به این صورت که اول ثبت نام و احراز هویت کنید، سپس کیف پو لتومانی یا تتری خود را شارژی کنید و در آخر در مبدل به خرید اوشن پروتکل با ریال و حتی خرید اوشن پروتکل با تتر بپردازید. 

فروش اوشن پروتکل

اوشن پروتکل از فناوری پیشرفته بلاک چین استفاده می‌کند و این امکان را می‌دهد داده‌ها را به روشی ایمن و شفاف به اشتراک گذاشته و بفروش برسانید و با فروش این داده‌ها توکن به دست آمده را نیز میتوانید بفروشید. علاوه بر خرید این رمزارز، فروش اوشن پروتکل نیز چند سالی است که در صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال ایرانی امکان پذیر است. فروش اوشن پروتکل در کنار فروش بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیگر در رابکس انجام می‌شود. با فروش اوشن پروتکل شما می‌توانید آن را تبدیل به تتر یا تومان بکنید و سپس تتر یا تومان خود را یا برداشت کنید یا به رمز ارز دیگری تبدیل کنید.

خرید اوشن پروتکل ارزان

خرید اوشن پروتکل ارزان به صورت کلی جمله بی‌معنایی است. هر رمز ارزی در هر زمانی و در هر پلتفرمی قیمت خاص خودش را دارد. اینطور نیست که شما بتوانید در یک سایت اوشن پروتکل ارزان خرید کنید. اما در هنگام رکود بازار این رمز ارز و پایین آمدن نوسانات آن می‌توانید اوشن پروتکل را با قیمت مناسب در صرافی‌هایی که دارای کیف پول است خریداری نمایید، به این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه انتقال نیست و با قیمت ارزان‌تر می‌توانید آن را در ولت خود نگهداری نمایید.

نحوه خرید اوشن پروتکل

نحوه خرید اوشن پروتکل به این صورت است: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول تومانی یا تتری و (۳) خرید اوشن پروتکل. شما میتوانید با در نظر گرفتن نوسانات اوشن و زیر نظر داشتن قیمت این توکن و یا رمز ارز اوشن پروتکل در سایت کوین مارکت کپ ( coinmarketcap ) هر زمان قصد خرید این رمز ارز را داشتید با ورود به پلتفرم رابکس آن را خریداری نمایید.

نحوه فروش اوشن پروتکل

برای فروش توکن اوشن اگر از ولت شخصی استفاده میکنید باید آن را به صرافی یا پلتفرم معتبری مانند رابکس که معاملات به سرعت در آن انجام میگیرد اقدام کنید و رمز ارز خود را به فروش برسانید اگر قصد داشته باشید معادل تومانی دریافت کنید باید از سایتهای داخلی استفاده کنید و در غیر این صورت می‌توانید در صرافی‌های خارجی نیز فروش خود را انجام دهید. خرید OCEAN

چطور اوشن پروتکل بخریم

با وارد شدن به سایت رابکس و سايتهای معتبر داخلی و خارجی دیگر می‌توانید داده‌ی خود را که اوشن است و برای اجرای الگوریتم نیاز است خریداری کنید و در ولت رابکستون نگهداری کنید و یا در غیر این صورت به ولت شخصی خود منتقل کنید.

قیمت آنلاین اوشن پروتکل

قیمت این توکن‌های اطلاعاتی، توسط یک بازار ساز اتوماتیک در استخر توکن‌های اوشن( Ocean )تعیین می‌شود، که قیمت توکن‌های اطلاعاتی را هنگام خرید و فروش بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می‌کند.در سایت رابکس و سایتهای خارجی می‌توانید قیمت آنلاین ارز دیجیتال اوشن را مشاهده نمایید.

قیمت لحظه ای اوشن پروتکل

میتوان با عضویت در پلتفرم‌ها و سایت‌های رسمی ایرانی یا خارجی پیگیر قیمت لحظه‌ای اوشن پروتکل به صورت معادل دلاری یا تومانی بود و یا در سایت کوین مارکت کپ ( coinmarketcap) در هر ثانیه قیمت این رمز ارز را بررسی و تحلیل نمود.

خرید اوشن پروتکل از صرافی

توکن اوشن در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال پشتیبانی میشود از جمله به صرافی‌های BITTREX، Uniswap، Rabex ،******* Gate.io، Kucoin، VCC و Balancer میتوان اشاره کرد. که با عضویت در هرکدام از آنها میتوان خرید ارز دیجیتال اوشن پروتکل خود را انجام داد.

فروش اوشن پروتکل به صرافی

با افزودن حساب در هر کدام از پلتفرم ها و انتقال توکن خود به آن پلتفرم شما می‌توانید در بازار اوشن با حفظ حریم خصوصی، داده‌های خود را بفروشید که رابکس بستری امن و خصوصی را برای کاربران خود محیا کرده است که با داشتن کیف پول میتوانید رمز ارز خود را در آن نگهداری کنید و یا به فروش برسانید.

بهترین قیمت اوشن پروتکل

اوشن پروتکل در 4 سپتامبر 2021 به بالاترین قیمت خود یعنی 1.8186 دلار رسید، حال با ویژگی‌های این رمز ارز و استفاده آن در درمان بیماری مزمن ممکن است ارز دیجیتال اوشن روند صعودی پیدا کرده و در کوتاه مدت و یا بلند مدت مجدد به بهترین قیمت خود برسد.

آموزش خرید و فروش اوشن پروتکل

برای خرید و فروش یک رمز ارز ابتدا باید اطلاعاتی راجع به آن رمز ارز در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم با دید باز در صرافی های خارجی و داخلی توکن و یا ارز مورد نظر را خریده سپس به فروش برسانیم رمز ارز اوشن پروتکل نیز از این قاعده مستثنی نیست در بسیاری از سایت‌ها از جمله سایت رابکس ویدیوهای آموزشی برای کاربران طراحی شده تا به راحتی بتوانند خرید و فروش توکن اوشن را انجام دهند .

خرید اوشن پروتکل با ریال

برای خرید اوشن پروتکل با ریال باید از سایتهای داخلی استفاده کرد و در حال حاضر در سایت رابکس این امکان برای کاربران فراهم شده است که بتوانند توکن اوشن خود را با ریال خریداری نمایند .

خرید اوشن پروتکل با تومان

کاربران در صرافی های ایرانی و پلتفرم های داخلی میتوانند رمز ارز اوشن پروتکل خود را با تومان خریداری کنند و به ولت شخصی خود انتقال دهند ،رابکس یکی از پلتفرم های داخلی بوده که با واریز تومان می‌توان توکن اوشن را خریداری نمود و درصورت تمایل در کیف پول رابکس نیز این ارز دیجیتال را نگهداری کرد .

نرخ ارز دیجیتال اوشن پروتکل

نرخ این رمز ارز متغیر بوده و با کمک نمودار فاندامنتال می‌توان نرخ ارز دیجیتال اوشن پروتکل و تغییرات مربوط به توکن اوشن را بررسی نمود و در صورت تمایل آن را خریداری و برای سرمایه گذاری استفاده در کیف پول خود نگهداری کرد.

نرخ ارز اوشن پروتکل

با ورود و عضویت در سایت‌ها و یا پلتفرم‌هایی که این رمز ارز را پشتیبانی میکند می‌توانید نرخ ارز اوشن پروتکل را به صورت تومانی و یا دلاری در سایت‌ها یا پلتفرم‌های داخلی و یا در کوین مارکت کپ ( coinmarketcap) معادل دلاری آن را مشاهده نمایید .

صرافی اوشن پروتکل

در حال حاضر اوشن (OCEAN) توکن ارز دیجیتال اوشن پروتکل در چندین صرافی متمرکز قابل مبادله است ،از جمله مهمترین صرافی‌ها که این رمز ارز را پشتیبانی میکند می‌توان به binance - ****** Rabexو Poloniex اشاره کرد.

قیمت اوشن پروتکل به ریال

قیمت ریالی رمز ارز اوشن پروتکل در پلتفرم‌ها و سایت‌هایی که معاملات رمز ارز انجام میدهند متفاوت است و با ورود در پلتفرم‌های داخلی به طور مثال با عضویت در رابکس می‌توان قیمت اوشکن پروتکل را مشاهده نمود.

قیمت اوشن پروتکل به تومان

شما با ثبت نام در سایت رابکس میتوانید قیمت لحظه‌ای توکن اوشن را در هر ثانیه به تومان مشاهده نمایید زیرا تنها در سایتهای ارزهای دیجیتال منتخب داخلی می‌توان قیمت این رمز ارز را به تومان مشاهده کرد و در سایت‌های خارجی معادل تتر یا دلار آن نمایش داده می‌شود .

خرید و فروش اوشن پروتکل

خرید و فروش رمز ارز اوشن پروتکل نیازمند داشتن ولت شخصی و یک صرافی و پلتفرمی میباشد که بتوانید توکن خریداری شده را به آن انتقال بدهید و گاهی برای این انتقال نیاز به هزینه انتقال نیز می‌باشد که باید در سایت یا صرافی این هزینه را بپردازید ،در رابکس این فضا برای کاربران محیا شده است که می‌توانند ارز دیجیتال اوشن پروتکل خود را با قیمت مناسب دریافت کنند و در ولت رابکس نگهداری کنند تا مجبور به پرداخت هزینه انتقال نباشند.

طریقه خرید اوشن پروتکل

ابتدا باید به دنبال سایت و یا پلتفرمی باشید که ارز دیجیتال اوشن پروتکل را پشتیبانی میکند و در نهایت با نصب ولت شخصی که این کیف پول باید از اوشن پروتکل پشتیبانی کند استفاده کنید و رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید در سایت‌های مربوط به ارز دیجیتال مانند رابکس با ثبت نام و انجام فرایند احراز به راحتی می‌توانید توکن اوشن را خریداری و در ولت رابکس خودتان نگه دارید .

چگونگی خرید اوشن پروتکل

شما در رابکس میتوانید با واریز تومان و یا واریز رمز ارز به تومان و یا رمز ارزهای دیگر خود را به اوشن پروتکل تبدیل کنید و به طور مستقیم آن را خریداری کنید .

بهترین سایت خرید اوشن پروتکل

از نوامبر 2020، binance برای توکن اوشن ( Ocean )بیشترین حجم مبادلات را در بین صرافی‌‌های متمرکز داشته ، در حالی که یونی سوآپ( Uniswap ) بهترین صرافی غیر متمرکز برای توکن اوشن بوده است در حال حاضر پلتفرم رابکس با ارائه خدمات در بستری ایمن و معاملات سریع امکان خرید و فروش و تبدیل این رمز ارز را برای کاربران خود فراهم کرده است .

از کجا اوشن پروتکل بخریم

ارز دیجیتال اوشن پروتکل امکان ایجاد هزاران پلتفرم و صرافی را به وجود آورده است از جمله رابکس که به راحتی با ورود و احراز هویت در این پلتفرم میتوان رمز ارز اوشن پروتکل را خریداری کرد.

خرید اوشن پروتکل با کمترین کارمزد

کارمزدهای انعطاف پذیرتر باعث میشوند که کاربران زیادی معاملات خود را از طریق آن پلتفرمی انجام دهند که کارمزد کم‌تر و معقول‌تری دارد تا علاوه بر هزینه‌ی ارز هزینه سنگینی بابت کارمزد نپردازند و در رابکس اینگونه است زیرا که کارمزد در دل قیمت محاسبه شده و هزینه اضافی گرفته نمیشود .

اپلیکیشن خرید و فروش اوشن پروتکل

در بازارهای معاملاتی اپلیکیشن‌های متفاوتی وجود دارد برای استفاده کاربران و سهولت کار برای خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال از جمله اوشن پروتکل در رابکس نیز اپلیکیشنی آماده شده تا کاربران بتوانند معاملات خود را به راحتی در آن انجام دهند.

سایت خرید و فروش اوشن پروتکل

سایت خرید و فروش rabex.** امکان خرید و فروشی راحت را برای کاربران خود فراهم کرده است که با عضویت در آن میتوانید اوشن پروتکل خود را خریداری کرده و و در ولت رابکس نگهداری کنید و یا به ولت شخصی خودتان انتقال دهید، بالعکس می‌توانید از ولت شخصی که این رمز ارز را پشتیبانی میکند به رابکس اوشن پروتکل انتقال داده و آن را به معادل تومانی تبدیل کرده و فروش انجام دهید سایت‌های ایرانی و خارجی دیگری نیز وجود دارند که به کمک آنها بتوانید معاملات مربوط به این رمز ارز را انجام دهید .

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید بایننس کوین

خرید دوج کوین

خرید اتریوم

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز اوشن پروتکل، به صفحه قیمت اوشن پروتکل بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

اوشن پروتکل

نماد اختصاری

OCEAN

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

1.0333999999999999

بالاترین قیمت روز
USDT

1.1238

قیمت به تومان

60,763.92

مارکت کپ
USDT

10,312,000,000

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش OCEAN در ایران

خرید و فروش OCEAN در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید اوشن پروتکل در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.