درباره رابکس

about us copy

رابکس Rabex خرید و فروش ارز های دیجیتال

درباره رابکس

رابکس ( Rabex ) در سال 1396 با همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان نسل قدیم و جدید دانشگاه صنعتی شریف و تهران با هدف پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد و سازمان‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال متولد شده است. صاحب امتیاز این شرکت، شرکت تجارت بین الملل رابین می‌باشد که در سال 1392 در شهر تهران به شماره ثبتی 448289 تاسیس شده است. رابکس در حال حاضر در حوزه‌های مالی و تکنولوژی (Fintech) و بخصوص رمزارزها (Cryptocurrency) و بلاکچین (Blockchain) در حال فعالیت است. این مجموعه تا به امروز سعی داشته تا با بهره‌گیری از تجربه‌ و دانش به‌روز نیروهای خود، تا جایی که می‌تواند محدودیت‌های ایجاد شده برای ایرانیان در عرصه‌های بین‌المللی را از بین ببرد و همچنان به این راه خود ادامه خواهد داد.

رابکس ( Rabex ) با فراهم آوردن بستری امن، سریع و راحت، به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن و با امنیتی بالا، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید. شما می‌توانید در انجمن رابکس، به تبادل نظر با دیگران پرداخته یا آخرین اخبار این حوزه را در وبلاگ ما دنبال کنید. علاوه بر این، SH24 به عنوان فروشگاه رابکس ( Rabex )، سعی دارد تا نه فقط با فروش محصولات، بلکه با ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای راه‌اندازی و نگهداری فارم‌های ماینینگ، گام بلندی را برای پاسخگویی به تمامی نیازها در دنیای ارزهای دیجیتال بردارد.

هدف این شرکت آن است که با بهره‌گیری از تجربه‌ و دانش به‌روز نیروهای خود، تا جایی که می‌تواند محدودیت‌های ایجاد شده برای ایرانیان در عرصه‌های بین‌المللی را از بین برده و به نیازهای افراد در دنیای ارزهای دیجیتال پاسخ دهد. افراد اکنون می‌توانید در بستر امن، سریع و راحتی که رابکس ( Rabex ) فراهم آورده است، قیمت بیت کوین را به صورت آنلاین از پلتفرم خرید و فروش مشاهده کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در چند قدم بیت کوین بخرند یا بیت کوین خود را بفروشند.

علاوه بر این انجام معامله به صورت حضوری و با وقت قبلی نیز امکان‌پذیر است.

ارزش های رابکس

1. شفافیت در ارتباطات

ما همواره، گوش دادن فعال به مشتریان و کارکنان را تمرین می‌کنیم.
ما درباره‌ی مسائل، بجای پنهان‌کاری یا شایعه، مستقیما با افراد صحبت می‌کنیم.
ما بی‌ریا، ساده و مهربان هستیم.

2. مثبت اندیشی

ما به آینده خوش‌بین و برای رسیدن به اهدافمان مصمم هستیم.
ما مشکلات را می‌پذیریم اما بجای شکایت، انتخاب می‌کنیم تا بیشترین تلاشمان را برای خلق راه‌حل‌ها انجام دهیم.
ما به یکدیگر اهمیت می‌دهیم و برای رشد یکدیگر کمک می‌کنیم.

3. یادگیری دایم

ما به هر شرایطی، به عنوان فرصتی برای یادگیری نگاه می‌کنیم.
ما می‌خواهیم یاد بگیریم بجای آنکه بخواهیم حق با ما باشد.
ما برای گرفتن و دادن بازخوردهای سازنده ارزش قائل هستیم.
ما از افراد اطرافمان می‌آموزیم و به آن‌ها یاد خواهیم داد.

4. متعهد به انجام وظیفه

ما با تلاشی سخت و هوشمندانه کار با کیفیت خود را در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهیم.
ما سعی داریم تا بیش از آن که صحبت کنیم، کار کنیم.
ما کار اتوماتیک را به کار دستی ترجیح می‌دهیم.

ماموریت رابکس

«پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد و سازمان ها در دنیای ارزهای دیجیتال»

چشم انداز رابکس

تبدیل شدن به قابل اعتمادترین مرجع برای پاسخ‌گویی به نیازها در دنیای تبادل ارزهای دیجیتال.

ما پیش از آنکه هر تصمیمی بگیریم، این سوال را از خود می‌پرسیم که «آیا این تصمیم، به ما کمک می‌کند تا به قابل اعتمادترین مرجع تبدیل شویم؟» یکی از شاخص‌های اعتماد در رابکس، تعداد تراکنش‌هایی است که افراد در آن انجام می‌دهند. بنابراین، ما خود را ملزم می‌دانیم تا همواره در بالاترین سطح‌های جهانی امنیت، تکنولوژی،‌ پشتیبانی از مشتری و طراحی باقی بمانیم.

تبدیل شدن به ساده‌ترین و راحت‌ترین ابزار برای استفاده افراد.

ارزهای دیجیتال، قدرت زیادی دارند. اما تا زمانی که افراد نتوانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند، فایده‌ای نخواهند داشت. رابکس تلاش دارد تا به راحت‌ترین شیوه‌ی ممکن، به همه‌ی افراد امکان استفاده و بهره بردن از مزیت‌های این تکنولوژی را بدهد.

کار در رابکس

ما هدفی را برگزیدیم و برای رسیدن به آن تمامی تلاش خود را خواهیم کرد، پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد در دنیای رمزارزها. برای رسیدن به این هدف، ما در حال گرد هم آوردن جمعی از افراد باهوش، خلاق، صبور و مثبت‌اندیش هستیم. افرادی که به مشکلات، نه به عنوان یک محدودیت، بلکه به عنوان فرصت‌هایی برای رشد نگاه می‌کنند. اگر این‌ها برای شما نیز ارزشمند است، نگاهی به موقعیت‌های شغلی رابکس بیاندازید.
کار در رابکس