صرافی ارز دیجیتال رابکس

درباره رابکس بیشتر بدانیم

در دنیای پر تلاطم امروز، شناسایی نیازهای جدید و ارائه‌ی راه‌حل‌های خلاقانه برای آن می‌تواند عامل سبقت گرفتن کسب‌وکارها از هم شود. ما رابکس را بنا کردیم تا برای نیازهای جدید دنیا در حوزه‌های مالی و تکنولوژی (Fintech)، به خصوص رمز ارزها (Cryptocurrency) و بلاک چین (Blockchain) بهترین راه‌حل‌ها را ارائه دهیم چرا که باور داریم بلاک چین درهای جدیدی را به روی اقتصاد جهانی می‌گشاید. رابکس از اولین پلتفرم‌های خرید و فروش رمز ارز در ایران است که با هدف برداشتن موانع بازار مالی در حوزه بلاک چین و پاسخ دادن به اقبال عمومی مردم به خرید و فروش امن، سریع و آسان رمز ارزها ایجاد شده است.

تعداد کاربران
تعداد کاربران

0 +

تعداد رمز ارزها
تعداد رمز ارزها

0 +

تعداد بازارها
تعداد بازارها

0 +

فرهنگ و ارزش‌های رابکس

کاربران، اولویت اول

ما نیاز‌های کاربران را اولویت اول خود قرار می‌دهیم. ما در ابتدای شروع هر کاری ابتدا از خود می‌پرسیم که آیا این کار نیاز کاربران را رفع خواهد کرد؟

یادگیری دائم

ما هر شرایطی را فرصتی برای یادگیری می‌دانیم. ما می‌خواهیم ما باشیم که بر قله تکنولوژی بلاکچین ایران می‌ایستیم. ما از افراد اطرافمان می‌آموزیم و به آن‌ها یاد می‌دهیم.

مثبت اندیشی

ما به آینده خوش‌بین و برای رسیدن به اهدافمان مصمم هستیم. ما مشکلات را می‌پذیریم اما بجای شکایت، انتخاب می‌کنیم تا بیشترین تلاشمان را برای خلق راه‌حل‌ها انجام دهیم.

متعهد به انجام وظیفه

ما با تلاشی سخت و هوشمندانه، کار با کیفیت خود را در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهیم. ما سعی داریم تا بیش از آن که صحبت کنیم، کار کنیم.

چشم اندازمان کجاست ؟

خلق یک سیستم مالی باز، نوآوری، کارایی و برابری فرصت‌ها را در کشور ما به ارمغان می‌آورد. این چشم اندازی است که ما می‌خواهیم در ۱۰ سال آینده ببینیم.

برای ساخت این آینده دو هدف را در سر می‌پرورانیم  … 

راحت‌ترین مکان برای خرید، فروش و تبدیل رمزارزها در ایران

ما می‌خواهیم به راحت‌ترین و لذت‌بخش‌ترین پلتفرم برای ورود افراد به دنیای بلاکچین تبدیل شویم. در گام اول، به دنبال ارائه پلتفرمی هستیم که افراد به راحتی بتوانند به خرید، فروش و تبدیل رمزارها بپردازند.

ساده‌ترین مکان برای ورود کسب و کارها به دنیای بلاک چین

ما تصمیم گرفته‌ایم به شرکتی پیشرو در ارائه زیرساخت‌های بلاکچینی تبدیل شویم. این‌گونه فرصت‌های بیشتری برای ورود کسب و کارها به این حوزه و ارائه خدمات بیشتر به مردم ایران مهیا خواهد شد. 

ماموریتمان چیست ؟

«تبدیل شدن به بزرگترین ارائه دهنده زیرساخت‌های بلاکچینی در ایران.»

Home of Digital Assets

موقعیت های شغلی

سفر پر چالش پیش‌روی رابکس همسفرانی خلاق، با استعداد، پرشور و فعال می‌خواهد که پا به پای جدید‌ترین تکنولوژی‌ها پیش رفته و سرویس‌های نوآورانه به مشتریان ارائه دهند. در این مسیرها همسفر ما باشید!

ارزهای قابل معامله در رابکس

از ۳۰۰+ ارز دیجیتال در رابکس پشتیبانی می‌شود.