logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید بن کیو آی BENQI ، فروش بن کیو آی QI - خرید و فروش بن کیو آی

BENQI (QI)

خرید بن کیو آی BENQI و فروش بن کیو آی QI در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

1,058.82175

تومان
-3.88%

BENQI

QI
BENQI( QI)1,058.82175
-3.88%

چگونه از رابکس بن کیو آی بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید بن کیو آی بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

بن کیو آی در یک نگاه:

BENQI

(QI)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
explorer1
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x580a84...0c241ff4

خرید بنکی (benqi)

خرید ارز بنکی (benqi) در ایران از طریق صرافی های ارز دیجیتال امکان پذیراست و مشتاقان خرید بنکی (benqi) می توانند از طریق پلتفرم های ارز دیجیتال اقدام به خرید بنکی (QI) کنند . پس از ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت های داخلی می توانید به خرید رمز ارز بنکی (benqi) اقدام کرده و در بهترین قیمت نیز آن را بفروشید. 

نحوه خرید بنکی (benqi)

نحوه خرید رزم ارز بنکی (benqi) درب کیف پول های داخلی به این شکل است که ابتدا حساب شخصی خود را با ثبت نام در سایت مورد اعتماد خود ساخته و پس از آن می توانید حساب کاربری خود را با تومان شارژ کنید .در حال حاضر پلتفرم های گوناگونی رمز از بنکی (benqi) را پشتیبانی می‌کنند انتخاب پلتفرم و سرمایه گذاری در آن بسته به اینکه کدام پلتفرم بهترین خدمات را ارائه می دهد متفاوت است. رابکس پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال با سابقه بیش از 6 سال و با پشتیبانی بیش از 3** رمز ارز دیجیتال برای شما خرید بنکی (benqi) را راحت تر کرده است.

آموزش خرید و فروش بنکی (benqi)

اگر قصد خرید رمز ارز بنکی (benqi) را دارید ابتدا در سایت مورد نظر خرید و فروش رمز ارز دیجیتال ثبت نام کرده احراز هویت خود را کامل کنید و پس از آن رمزارز بنکی (benqi) را در پنل معاملات انتخاب نمایید پس از آن تنها با چند کلیک می توانید رمز ارز بنکی (benqi)را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید همچنین نحوه فروش رمز ارز بنکی (benqi) به راحتی خرید آن است در پنل معاملات رمز ارز بنکی را انتخاب و گزینه فروش را انتخاب کنید حال می‌توانید به خرید بنکی بپردازید .

خرید بنکی (benqi) با تومان

رابکس یکی از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال است که امکان خرید بنکی (benqi) رابا تومان برای کاربران خود فراهم آورده است در ضمن نحوه برداشت ها در رابکس با برخیاز بانک ها به صورت آنی است که این امکان در نوع خود یکی از مزیتهای مهم رابکس برای خریداران رمز ارز بنکی (benqi) است تا به راحتی این رمز ارز را فروخته و به تومان تبدیل کرده و در کمترین زمان رمز ارز بنکی (benqi) خود را بفروشند. .

خرید و فروش بنکی (benqi)

خرید و فروش رمز ارز بنکی (benqi) جز در کیف پول ها و صرافی های خارجی در ایران نیز ممکن است .کافی است در یکی از پلتفرم های داخلی ثبت نام کرده و با شارژ کردن حساب خود اقدام به خرید رمز ارز بنکی (benqi) کنید .به غیر از اینکه امکان خرید بنکی (benqi) در این صرافی وجود دارد از طرف دیگر شما می توانید این رمز ارز را در صرافی رابکس بدون هیچ مشکلی نگه دارید.

خرید بنکی (benqi) بدون احراز هویت

خرید بنکی (benqi) بدون احراز هویت نه تنها در رابکس بلکه در هیچکدام از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال ایرانی ممکن نیست ضمن آنکه با انجام احراز هویت خیال شما از بابت امنیت حساب خود راحت است و به این وسیله از سوء استفاده حساب کاربری شما توسط دیگران جلوگیری می شود. قیمت رمز ارز بنکی (benqi) رو می توانید در مبدل بالا در لحظه مشاهده فرمایید.
خرید بنکی

فروش بنکی (benqi)

خرید و فروش بنکی (benqi) هم با تومان و هم با تتر در رابکس امکان پذیر است. برای خرید کافی است به مبدل و تب خرید بروید و برای فروش به مبدل و تب فروش. مراجعه کنید.در ضمن می توانید رمز ارز بنکی (benqi) را به تتر تبدیل کرده و معادل آن را به تومان تبدیل کنید. برای مشاهده آموزش خرید و فروش بنکی (benqi) کافی است راهنمای خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس را ببینید.

نحوه فروش بنکی (benqi)

فروش بنکی (benqi) در تراست والت پیشنهاد نمی‌شود. چرا که هم به دانش فنی بیشتری نیاز دارد و هم هزینه‌های تبدیل با استفاده از کیف پول‌ها کمی بالاتر است. ضمن آنکه در کیف پول های خارجی همچون تراست ولت امکان فروش رمز ارز بنکی (benqi) و تبدیل آن به تومان نیست، با فروش وخرید رمز ارز بنکی (benqi) در پلتفرم های داخلی امکان برداشت تومان بعد از فروش رمز ارز برای کاربران فراهم می شود. .

قیمت آنلاین بنکی (benqi)

قیمت رمز ارز بنکی (benqi) در سایت رابکس قابل مشاهده و جستجو است همچنین شما می توانید در مبدل بالا قیمت آنلاین این رمز ارز را دنبال کرده و معادل آن با تومان را هم مشاهده بفرمایید پس از آن می توانید رمز ارز بنکی (benqi) را در پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس خریداری کرده و آن را به 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید.

قیمت لحظه ای بنکی (benqi)

دنبال کردن لحظه ای قیمت ها و خبر ها در دنیای رمز ارز دیجیتال از مهمترین عوامل خرید رمز ارز دیجیتال است.با بررسی قیمت لحظه ای رمز ارز بنکی (benqi) در سایت های مرجع مانند کوین مارکت کپ میتوانید این رمز ارز را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید.خوشبختانه در حال حاضر در پلتفرم های داخلی می توانید قیمت لحظه ای رزم ارز بنکی (benqi) را نیز مشاهده کرده و در همان لحظه با شارژ کیف پول داخلی خود بنکی (benqi) را خریداری کنید

بهترین قیمت بنکی (benqi)

بهترین قیمت رمز ارز بنکی (benqi) در کدام سایت ارائه می شود و از کدام سایت می توانید این رمز ارز را به راحتی خریداری کنید؟ رابکس با در اختیار گذاشتن قیمت رمز ارز بنکی (benqi) و فراهم آوردن خرید این رمز ارز در کیف پول از بهترین و امن ترین کیف پول های داخلی به شمار می آید شما می توانید با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت رابکس در لحظه بنکی (benqi) را خریداری کنید و با تبدیل آن به تتر نیز سود ببرید.

نرخ ارز دیجیتال بنکی (benqi)

نرخ ارز دیجیتال بنکی (benqi) در سایت رابکس ازطریق مبدل قابل مشاهده است .دقت داشته باشید که حداقل خرید این رمز ارز در سایت رابکس برابر با … می باشد .با شارژ کیف پول رابکسی خود این رمز ارز را داخل کیف ول خود خریداری کرده و در آن واحد آن را تبدیل به تومان کنید.در نظر داشته باشید که برداشت ها در رابکس با بسیاری از بانک ها مانند (ملی،صادرات،کشاورزی،آینده ) به شکل آنی می باشد . د.

قیمت بنکی (benqi) به تومان

از کجا می توان قیمت بنکی (benqi) به تومان را مشاهده کرد؟پلتفرم های داخلی گوناگون خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در حال حاضر ارائه کننده رمز ارزهای دیجیتال به خصوص رمز ارز بنکی (benqi) هستند، انتخاب این که در کدام پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید به شما بستگی دارد در حال حاضر رابکس با بیش از 6 سال سابقه در زمینه خرید و فروش رمز ارز دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا در آن واحد هم بتوانید به خرید بنکی (benqi) بپردازید .پشتیبانی آنلاین در 24 روز یکی مهمترین مزیت های این سایت به شمار می رود. .

صرافی آنلاین بنکی (benqi)

خرید بنکی (benqi) در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش بنکی (benqi) معرفی نشده‌اند. قیمت خرید بنکی (benqi) در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند.

بهترین سایت خرید بنکی (benqi)

بهترین سایت خرید بنکی (benqi) را از کجا می توان جست و جو کرد ؟ روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید بنکی (benqi) سایر رمز ارز های دیگر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی لبنکی (benqi) و قیمت خرید بنکی را مشاهده کنید و به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید.

صرافی آنلاین بنکی (benqi)

خرید بنکی (benqi) در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش بنکی (benqi) معرفی نشده‌اند. قیمت خرید بنکی (benqi) در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند.

اپلیکیشن خرید و فروش بنکی (benqi)

با ورود به اپلیکیشن رابکس می توانید رمز ارز بنکی (benqi) را به راحتی در تب معاملات انتخاب کرده و آن را خریداری کنید اما قبل از خرید باید کیف پول خود را شارژ کنید و پس از شارژ کیف پول رمز ارز بنکی (benqi) را میتوانید خریداری کرده و به 3** رمزارز دیگر تبدیل کنید همچنین می توانید بنکی (benqi) را به تتر که یک استیبل کوین است تبدیل کرده و در کیف پول رابکس خود نگهداری کنید.

سایت خرید و فروش بنکی (benqi)

در سایت رابکس شما نه تنها با ریال یا تومان می‌توانید خرید کنید، بلکه سایر رمز ارزها را نیز می‌توانید به این رمز ارز تبدیل کنید. در رابکس، خرید بنکی (benqi) با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود ضمن اینکه امنیت حساب شما حفظ شده و می توانید رمز ارز بنکی (benqi) را پس از خرید در طولانی مدت در حساب خود نگهداری کنید و پس از افزایش موجودی می توانید این رمز ارز را در بهترین قیمت فروخته و به تومان تبدیل کنید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:خرید تترخرید بیت کوینخریداتریومخریدبایننس کوینخرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز بن کیو آی، به صفحه قیمت بن کیو آی بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

بن کیو آی

نماد اختصاری

QI

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.018115

بالاترین قیمت روز
USDT

0.007009

قیمت به تومان

1,058.82175

مارکت کپ
USDT

6,934,000

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش QI در ایران

خرید و فروش QI در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید بن کیو آی در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.