خرید دائو میکر DAO Maker ، فروش دائو میکر DAO - خرید و فروش دائو میکر

DAO Maker (DAO)

خرید دائو میکر DAO Maker و فروش دائو میکر DAO در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

27,412.45

تومان
2.8%

DAO Maker

DAO
DAO Maker( DAO)27,412.45
2.8%

چگونه از رابکس دائو میکر بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید دائو میکر بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

دائو میکر در یک نگاه:

DAO Maker

(DAO)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x037b20...8cb9fd78

دائو میکر چیست ؟


MakerDAO یک پروژه بر پایه بلاکچین اتریوم است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از دارایی‌های دیجیتال خود به عنوان تضمین، وام دریافت کنند. ارز دیجیتال(Maker) نیز در این پروژه استفاده می‌شود و مقدار این ارز بر اساس عملکرد سیستم MakerDAO مشخص می‌شود.

 

خرید دائو میکر(dao maker)


خرید دائو میکر در حال حاضر در بسیاری از پلتفرم های داخلی و خارجی امکان پذیر است. با ساخت یک کیف پول نرم افزاری خارجی و جستجوی رمز ارز بنفیدا، می توانید آن را خریداری کرده و در کیف پول خود نظیر Trust Wallet نگهداری کنید. همچنین می توانید رمز ارز فیدا را به تتر نیز تبدیل کنید. اما با ثبت نام در پلتفرم های داخلی که امکان کیف پول شخصی را برای شما ایجاد می کند، می توانید رمز ارز دائو میکر را با شارژ کیف پول شخصی خود به تومان خریداری کنید. این کار سرعت خرید شما را به دلیل امکان خرید و فروش با تومان بالا می برد.


خرید دائو میکر


خرید دائو میکر در صرافی‌های گوناکون رمز ارز دیجیتال امکان پذیر است. صرافی رابکس هم با بیش از ۶ سال فعالیت در زمینه خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای طرفداران خرید دائو میکر فراهم کرده است تا به خرید این ارز دیحیتال به صورت آنی بپردازید. در بالای صفحه نیز در قسمت مبدل  می‌توانید قیمت این رمز ارز را مشاهده کرده و قدام به خرید (dao) کنید.


نحوه خرید دائو میکر


نحوه خرید دائو میکر در صرافی ارز دیجیتال رابکس به این صورت است که ابتدا ثبت نام کرده و متناسب با سطح نیاز خود احراز هویت خود را کامل کنید،‌ پس از احراز هویت و با شارژ کیف پول خود می‌توانید به خرید دائو میکر بپردازید. حداقل واریز تومان در صرافی رابکس ۱۰۰ هراز تومان است. در قسمت کیف پول (dao) را انتخاب کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید.


خرید و فروش دائو میکر


خرید و فروش دائو میکر در صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. ثبت نام خود را کامل کرده و پس از انجام احراز هویت در قسمت کیف پول ارز دیجیتال دائو میکر را انتخاب کنید و گزینه خرید دائو میکر را انتخاب کنید.در مبدل بالا قیمت خرید دائو میکر قابل مشاهده است. شما می‌توانید ارز (dao) را به تتر و تومان نیز تبدیل کنید و تومان خود را برداشت کنید.
آموزش خرید و فروش دائو میکر


آموزش خرید و فروش دائو میکر در راهنمای سایت رابکس  قابل مشاهده است. وارد کیف پول رابکسی خود شده و ارز دائو میکر را انتخاب کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید. فروش دائو میکر هم به راحتی خرید آن است، شما می‌توانید (dao) را تبدیل به تتر و یا ۳۰۰ رمز ارز دیگر کنید و یا ارز دیجیتال دائو میکر را به تومان تبدیل کنید و تومان خود را با حساب‌های بانکی خود برداشت کنید.

خرید دائو میکر با تومان


خرید دائو میکر هم از صرافی‌های ایرانی و هم از صرافی‌های خارجی امکان پذیر است. در صرافی های ایرانی می‌توانید به خرید دی وای دی ایکیس با تومان بپردازید، ابتدا ثبت نام خود را انجام داده و پس از احراز هویت به خریدائو میکر با تومان در آن واحد بپردازید.
خرید دائو میکر با کمترین کارمزد


قطعا خرید دائو میکر با کم‌ترین کارمزد یکی از مهمترین معیار‌های خرید دائو میکر است. با مقایسه قیمت های پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس شما متوجه خواهید شد که در رابکس کلیه هزینه های عملیاتی و کارمزد ها در دل قیمت هاست و شما کاربران و خریداران محترم رمز ارز دائو میکر هیچگونه هزینه اضافه تری پرداخت نخواهید کرد.

خرید دائو میکر بدون احراز هویت


پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس از بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. تمامی ۳۰۰ رمز ارز پشتیبانی شده در رابکس نیاز به احراز هویت دارد. این کار برای جلوگیری از حساب کاربری شماست تا از حساب شما سوء استفاده نشود. رابکس تنها با چند مرحله آسان این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید در سریعترین زمان کیف پول شخصی خود را بسازید و به خرید دائو میکر و به برداشت رمز ارز(dao)  و برداشت  تومانی آن اقدام کنید. رابکس همواره در تلاش است تا برای خرید دائو میکر با کمترین کارمزد بهترین قیمت را ارائه کند.

 

فروش دائو میکر


فروش رمز ارز دائو میکر و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس در کنار فروش بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر ممکن است. شما تنها با چند گام ساده مانند انجام ثبت نام و پس از آن احراز هویت، می توانید رمز ارز را به کیف پول خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم بخرید و پس از آن رمز ارز را به تومان تبدیل کنید و با هر شماره شبا تایید شده در سایت رابکس می توانید *** میلیون برداشت تومان داشته باشید.و در کنار هر پرسش و راهنمایی ،پشتیبانی 24 ساعته رابکس در کنار شماست.

نحوه فروش دائو میکر


برای فروش رمز ارز (dao) و تبدیل آن به تومان با ثبت نام در سایت رابکس  و ساخت حساب کاربری رمز ارز را به کیف پول رابکسی خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم به خرید دائو میکر بپردازید و پس از آن در تب معامله رمز ارز را جست و جو کرده و اقدام به فروش رمز ارز کنید. نحوه فروش دائو میکر و تبدیل آن به رمز ارز تتر نیز به این نحو است که ابتدا باید به تب تبدیل بروید و در قسمت بالا ارز دائو میکر و در قسمت پایین ارز تتر را انتخاب کنید. سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کرده و معامله را تایید کنید.قیمت آنلاین دائو میکر
قیمت آنلاین دائو میکر را می‌توانید در سایت‌های مختلفی همچون کوین مارکت کپ مشاهده کنید. علاوه بر این قیمت آنلاین دی وای ایکس  در سایت رابکس و از صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. در همین صفحه نیز در بالا و در قسمت مبدل می‌توانید قیمت آنلاین (dao) را به تومان و تتر مشاهده کنید , و اقدام به خرید دائو میکر کنید.

 

صرافی آنلاین دائو میکر


صرافی های گوناگونی ارائه کننده رمز ارز دائو میکرهستند، صرافی ارز دیجیتال رابکس، از بهترین سایت های خرید دائو میکر به صورت آنلاین است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی دائو میکر به شما اختصاص داده می‌شود و دائو میکر خرید شده در این کیف پول نگهداری می‌شود شما می‌توانید (dao) خود را به رمز ارزهای دیگر تبدیل کرده و یا آن را به کیف پول نرم افزار خارجی خود مانند تراست ولت ارسال بفرمایید. پشتیبانی سریع، سرعت معامله، پشتیبانی بیش از ۳۰۰ رمز ارز از مزایای استفاده از رابکس است.

بهترین سایت خرید دائو میکر


بهترین سایت خرید دائو میکر در جهان بایننس، کوکوین هستند. در ایران نیز رابکس یکی از بهترین سایت‌های خرید دائو میکر به شمار می‌رود که با سرعت و امنیتی بالا امکان معامله دائو میکر را فراهم می‌کند. در سایت رابکس پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانید به راحتی به فروش و خرید دائو میکر با تومان یا ریال بپردازید دائو میکر خریداری  شده را در رابکس و در کیف پولتان نگهداری کنید. پس از خرید دائو میکر می‌توانید ارز خریداری شده را به کیف پول شخصی خودتان منتقل کنید و یا در کیف پول رابکسی خود نگداری کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش دائو میکر


اپلیکیشن رابکس در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته تا به راحتی بتوانید  به فروش و خرید در وای دی ایکس بپردازید ،در اپلیکیشن رابکس شما می توانید به خرید دائو میکر در تب معامله پرداخته و یا از کیف پول های نرم افزاری خود مانند تراست ولت به کیف پول رابکس انتقال دهید ضمن آنکه می‌توانید دائو میکر را در سریع‌ترین زمان  به بیش از 3** رمز ارز دیگر و یا به تتر تبدیل کنید و در کیف پول خود نگهداری کنید.

سایت خرید و فروش دائو میکر


خرید دائو میکر و بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیگر در رابکس امکان پذیر است. شما نه تنها با ریال یا تومان می‌توانید دائو میکر خرید کنید، بلکه سایر رمز ارزها را نیز می‌توانید به این رمز ارز تبدیل کنید. در رابکس، خرید دائو میکر با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود و تنها در چند لحظه قادر به  خرید دائو میکر خواهید بود. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال دائو میکر به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز دائو میکر، به صفحه قیمت دائو میکر بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

دائو میکر

نماد اختصاری

DAO

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.4706

بالاترین قیمت روز
USDT

0.4729

قیمت به تومان

27,412.45

مارکت کپ
USDT

117,935,220

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش DAO در ایران

خرید و فروش DAO در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید دائو میکر در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.