خرید سلر نتورک Celer Network ، فروش سلر نتورک CELR - خرید و فروش سلر نتورک

Celer Network (CELR)

خرید سلر نتورک Celer Network و فروش سلر نتورک CELR در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

856.74625

تومان
-0.8%

Celer Network

CELR
Celer Network( CELR)856.74625
-0.8%

چگونه از رابکس سلر نتورک بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید سلر نتورک بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

سلر نتورک در یک نگاه:

Celer Network

(CELR)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x4f9254...8a81c667
0x1f9f6a...b3902163
0x3795C3...57b60283
0xf6a939...ad955035
0x516e6D...F13802ad

خرید سلر نتورک (celer network)

>خرید سلر نتورک در حال حاضر در بسیاری از پلتفرم های داخلی و خارجی امکان پذیر است. با ساخت یک کیف پول نرم افزاری خارجی و جستجوی رمز ارز بنفیدا، می توانید آن را خریداری کرده و در کیف پول خود نظیر Trust Wallet نگهداری کنید. همچنین می توانید رمز ارز فیدا را به تتر نیز تبدیل کنید. اما با ثبت نام در پلتفرم های داخلی که امکان کیف پول شخصی را برای شما ایجاد می کند، می توانید رمز ارز سلر نتورک را با شارژ کیف پول شخصی خود به تومان خریداری کنید. این کار سرعت خرید شما را به دلیل امکان خرید و فروش با تومان بالا می برد.

>خرید سلر نتورک

>خرید سلر نتورک در صرافی‌های گوناکون رمز ارز دیجیتال امکان پذیر است. صرافی رابکس هم با بیش از ۶ سال فعالیت در زمینه خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای طرفداران خرید سلر نتورک فراهم کرده است تا به خرید این ارز دیحیتال به صورت آنی بپردازید. در بالای صفحه نیز در قسمت مبدل  می‌توانید قیمت این رمز ارز را مشاهده کرده و قدام به خرید (celr) کنید.

>نحوه خرید سلر نتورک

>نحوه خرید سلر نتورک در صرافی ارز دیجیتال رابکس به این صورت است که ابتدا ثبت نام کرده و متناسب با سطح نیاز خود احراز هویت خود را کامل کنید،‌ پس از احراز هویت و با شارژ کیف پول خود می‌توانید به خرید سلر نتورک بپردازید. حداقل واریز تومان در صرافی رابکس ۱۰۰ هراز تومان است. در قسمت کیف پول (celr) را انتخاب کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید.

>خرید و فروش سلر نتورک

>خرید و فروش سلر نتورک در صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. ثبت نام خود را کامل کرده و پس از انجام احراز هویت در قسمت کیف پول ارز دیجیتال سلر نتورک را انتخاب کنید و گزینه خرید سلر نتورک را انتخاب کنید.در مبدل بالا قیمت خرید سلر نتورک قابل مشاهده است. شما می‌توانید ارز (celr) را به تتر و تومان نیز تبدیل کنید و تومان خود را برداشت کنید.

>آموزش خرید و فروش سلر نتورک

>آموزش خرید و فروش سلر نتورک در راهنمای سایت رابکس  قابل مشاهده است. وارد کیف پول رابکسی خود شده و ارز سلر نتورک را انتخاب کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید. فروش سلر نتورک هم به راحتی خرید آن است، شما می‌توانید (celr) را تبدیل به تتر و یا ۳۰۰ رمز ارز دیگر کنید و یا ارز دیجیتال سلر نتورک را به تومان تبدیل کنید و تومان خود را با حساب‌های بانکی خود برداشت کنید.

خرید سلر نتورک با تومان

>خرید سلر نتورک هم از صرافی‌های ایرانی و هم از صرافی‌های خارجی امکان پذیر است. در صرافی های ایرانی می‌توانید به خرید دی وای دی ایکیس با تومان بپردازید، ابتدا ثبت نام خود را انجام داده و پس از احراز هویت به خریسلر نتورک با تومان در آن واحد بپردازید.>خرید سلر نتورک با کمترین کارمزد

>قطعا خرید سلر نتورک با کم‌ترین کارمزد یکی از مهمترین معیار‌های خرید سلر نتورک است. با مقایسه قیمت های پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس شما متوجه خواهید شد که در رابکس کلیه هزینه های عملیاتی و کارمزد ها در دل قیمت هاست و شما کاربران و خریداران محترم رمز ارز سلر نتورک هیچگونه هزینه اضافه تری پرداخت نخواهید کرد.

خرید سلر نتورک بدون احراز هویت

>پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس از بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. تمامی ۳۰۰ رمز ارز پشتیبانی شده در رابکس نیاز به احراز هویت دارد. این کار برای جلوگیری از حساب کاربری شماست تا از حساب شما سوء استفاده نشود. رابکس تنها با چند مرحله آسان این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید در سریعترین زمان کیف پول شخصی خود را بسازید و به خرید سلر نتورک و به برداشت رمز ارز(celr)  و برداشت  تومانی آن اقدام کنید. رابکس همواره در تلاش است تا برای خرید سلر نتورک با کمترین کارمزد بهترین قیمت را ارائه کند.

فروش سلر نتورک

>فروش رمز ارز سلر نتورک و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس در کنار فروش بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر ممکن است. شما تنها با چند گام ساده مانند انجام ثبت نام و پس از آن احراز هویت، می توانید رمز ارز را به کیف پول خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم بخرید و پس از آن رمز ارز را به تومان تبدیل کنید و با هر شماره شبا تایید شده در سایت رابکس می توانید 100 میلیون برداشت تومان داشته باشید.و در کنار هر پرسش و راهنمایی ،پشتیبانی 24 ساعته رابکس در کنار شماست.

نحوه فروش سلر نتورک

>برای فروش رمز ارز (celr) و تبدیل آن به تومان با ثبت نام در سایت رابکس  و ساخت حساب کاربری رمز ارز را به کیف پول رابکسی خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم به خرید سلر نتورک بپردازید و پس از آن در تب معامله رمز ارز را جست و جو کرده و اقدام به فروش رمز ارز کنید. نحوه فروش سلر نتورک و تبدیل آن به رمز ارز تتر نیز به این نحو است که ابتدا باید به تب تبدیل بروید و در قسمت بالا ارز سلر نتورک و در قسمت پایین ارز تتر را انتخاب کنید. سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کرده و معامله را تایید کنید.قیمت آنلاین سلر نتورک

>قیمت آنلاین سلر نتورک را می‌توانید در سایت‌های مختلفی همچون کوین مارکت کپ مشاهده کنید. علاوه بر این قیمت آنلاین دی وای ایکس  در سایت رابکس و از صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. در همین صفحه نیز در بالا و در قسمت مبدل می‌توانید قیمت آنلاین (celr) را به تومان و تتر مشاهده کنید , و اقدام به خرید سلر نتورک کنید.

صرافی آنلاین سلر نتورک

>صرافی های گوناگونی ارائه کننده رمز ارز سلر نتورک هستند، صرافی ارز دیجیتال رابکس، از بهترین سایت های خرید سلر نتورک به صورت آنلاین است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی سلر نتورک به شما اختصاص داده می‌شود و سلر نتورک خرید شده در این کیف پول نگهداری می‌شود شما می‌توانید (celr) خود را به رمز ارزهای دیگر تبدیل کرده و یا آن را به کیف پول نرم افزار خارجی خود مانند تراست ولت ارسال بفرمایید. پشتیبانی سریع، سرعت معامله، پشتیبانی بیش از ۳۰۰ رمز ارز از مزایای استفاده از رابکس است.

بهترین سایت خرید سلر نتورک

>بهترین سایت خرید سلر نتورک در جهان بایننس، کوکوین هستند. در ایران نیز رابکس یکی از بهترین سایت‌های خرید سلر نتورک به شمار می‌رود که با سرعت و امنیتی بالا امکان معامله سلر نتورک را فراهم می‌کند. در سایت رابکس پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانید به راحتی به فروش و خرید سلر نتورک با تومان یا ریال بپردازید سلر نتورک خریداری  شده را در رابکس و در کیف پولتان نگهداری کنید. پس از خرید سلر نتورک می‌توانید ارز خریداری شده را به کیف پول شخصی خودتان منتقل کنید و یا در کیف پول رابکسی خود نگداری کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش سلر نتورک

>اپلیکیشن رابکس در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته تا به راحتی بتوانید  به فروش و خرید در وای دی ایکس بپردازید ،در اپلیکیشن رابکس شما می توانید به خرید سلر نتورک در تب معامله پرداخته و یا از کیف پول های نرم افزاری خود مانند تراست ولت به کیف پول رابکس انتقال دهید ضمن آنکه می‌توانید سلر نتورک را در سریع‌ترین زمان  به بیش از 300 رمز ارز دیگر و یا به تتر تبدیل کنید و در کیف پول خود نگهداری کنید.

سایت خرید و فروش سلر نتورک

>خرید سلر نتورک و بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیگر در رابکس امکان پذیر است. شما نه تنها با ریال یا تومان می‌توانید سلر نتورک خرید کنید، بلکه سایر رمز ارزها را نیز می‌توانید به این رمز ارز تبدیل کنید. در رابکس، خرید سلر نتورک با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود و تنها در چند لحظه قادر به  خرید سلر نتورک خواهید بود. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال سلر نتورک به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز سلر نتورک، به صفحه قیمت سلر نتورک بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

سلر نتورک

نماد اختصاری

CELR

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.014965

بالاترین قیمت روز
USDT

0.01525

قیمت به تومان

856.74625

مارکت کپ
USDT

84,907,568

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش CELR در ایران

خرید و فروش CELR در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید سلر نتورک در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.