خرید رادیوم Raydium ، فروش رادیوم RAY - خرید و فروش رادیوم

Raydium (RAY)

خرید رادیوم Raydium و فروش رادیوم RAY در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

139,886.49

تومان
2.01%

Raydium

RAY
Raydium( RAY)139,886.49
2.01%

چگونه از رابکس رادیوم بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید رادیوم بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

رادیوم در یک نگاه:

Raydium

(RAY)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
4k3Dyjzv...Y3QrkX6R
0x13b6A5...E32eEdB8

خرید ریدیوم

خرید ریدیوم (RAY) در پلتفرم های معامله ایرانی انجام می‌شود.امروزه بسیاری از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در حال حاضر به خرید و فروش رمز ارز دیجیتال ریدیوم (RAY) می‌پردازند ،رابکس یکی از پلتفرم های رمز ارز دیجیتال است که از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است با ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس شما می‌توانید رمز ارز ریدیوم (RAY) را خریداری کرده در کیف پول خود نگهداری کرده و آن را به رمز ارز های دیگر مانند تتر تبدیل کنید ضمنا رابکس از بیش از 300 رمز ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می‌کند شما می‌توانید در آن واحد رمز ارز های مورد نظر خود مانند ریدیوم (RAY) را به هم تبدیل کرده و یا به تومان تبدیل کنید.

نحوه خرید ریدیوم

چگونه رمز ارز ریدیوم (RAY) را بخریم؟ یکی از راه های خرید ریدیوم آن است که در پلتفرم خرید و فروش داخلی ثبت نام کنیم خوشبختانه پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را فراهم می‌کنند تا بتوانید با واریز تومان در کیف پول خود رمز ارز ریدیوم را خریداری کنید.برای خرید ریدیوم (RAY) می‌توانید به صفحه معاملات در حساب کاربری خود رفته و رمز ارز ریدیوم را خریداری کنید.

خرید و فروش ریدیوم

برای تجربه پرسود فروش خرید ریدیوم رابکس را انتخاب کنید. پلتفرم رابکس با فراهم آوردن فضایی امن برای شما کاربران محترم خرید و فروش رمز ارز ریدیوم (RAY) را برای شما راحت تر کرده است. با انجام 3 مرحله رمز ارز ریدیوم (RAY) را خریداری کنید،در رابکس ثبت نام کرده،احراز هویت خود را کامل کنید و در تب معاملات رمز ارز ریدیوم خود را خریداری کنید. .

آموزش خرید و فروش ریدیوم

چگونه در سایت رابکس به فروش و خرید ریدیوم بپردازیم؟رمز ارز ریدیوم را در تب معاملات انتخاب کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید ،پس از خرید می‌توانید رمز ارز ریدیوم را به کیف پول های نرم افزاری خود انتقال دهید.همچنین فروش رمز ارز ریدیوم (RAY) به همان آسانی خرید این رمز ارز است با انتخاب گزینه فروش آن را به فروش برسانید.

خرید ریدیوم با تومان

یکی از ویژگی های قابل اهمیت در پلتفرم های خرید و فروش رمزارز دیجیتال آن است که می‌توانید با کارت های مورد تایید خود در سایت رابکس اقدام به خرید ریدیوم (RAY) کرده آن را در کیف پول خود نگهداری کنید و یا به تتر تبدیل کنید .برای خرید می توانید به مبدل بالای صفحه مراجعه کرده و قیمت این رمز ارز را مشاهده کرده و اقدام به خرید آن کنید .دقت داشته باشید که قیمت ها در رابکس بر اساس عرضه و تقاضا بازار مشخص می‌شود. .

خرید ریدیوم با کمترین کارمزد

توجه کنید که خرید ریدیوم (RAY) و کلیه رمز ارز های دیجیتال با کمترین کارمزد لزوما همیشه به نفع شما نخواهد بود، عوامل دیگری نیز در خرید ارزهای دیجیتال اهمیت دارد که قابل توجه است. مواردی همچون امنیت، سرعت و راحتی معامله که در رابکس سعی شده است به همه این فاکتورها توجه شود در رابکس تمام کارمزد ها و هزینه عملیاتی در دل قیمت ها نهفته شده و شما کاربران هزینه اضافی پرداخت نمی کنید .شما می‌توانید قیمت های رابکس را با پلتفرم های دیگر مقایسه بفرمایید .
خرید ریدیوم

خرید Raydium بدون احراز هویت

آیا برای خرید ریدیوم باید احراز هویت است؟ نه تنها برای خرید ریدیوم (RAY) بلکه برای خرید تمامی 300 رمز ارز در سایت رابکس نیاز به احراز هویت است.فقط کافی است اقدام به احراز هویت کرده تا بتوانید رمز ارز ریدیوم (RAY) را خریداری کنید.پس از احراز هویت امکان واریز تومان به سایت رابکس و خرید ریدیوم به صورت آنی ممکن است.

فروش ریدیوم

اگر قصد فروش رمز ارز ریدیوم را دارید با آگاهی و کسب اطلاعات از بازار این رمز ارز می‌توانید رمز ارز ریدیوم را در کیف پول های داخلی و خارجی خود بفروشید .از مزیت های استفاده از پلتفرم های داخلی آن است که می‌توانید پس از فروش رمز ارز ریدیوم (RAY) برداشت تومانی با کارت های بانکی خود داشته باشید. 

نحوه فروش ریدیوم

فروش ریدیوم (RAY) در رابکس به همان آسانی خرید آن است. رمز ارز ریدیوم (RAY) را در صفحه معاملات خود انتخاب کنید و گزینه فروش را انتخاب کنید .پس از فروش رمز ارز ریدیوم می‌توانید آن را به تومان نیز تبدیل کرده و با کارت ها و شماره شبا بانکی تایید شده در سایت رابکس می‌توانید رمز ارز ریدیوم خود را به تومان تبدیل کنید.

قیمت آنلاین ریدیوم

هم اکنون هر یک واحد رمز ارز ******* را می‌توانید در مبدل بالا در صرافی رمز ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید.شما می‌توانید با ثبت نام در رابکس رمز ارز Raydium خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید و یا رمز ارز خود را به کیف پول های نرم افزاری خود انتقال دهید.

قیمت لحظه ای ریدیوم

ببا مشاهده قیمت لحظه ای ریدیوم در وب سایت رسمی ریدیوم و یا سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال می‌توانید رمز ارز ریدیوم را بخرید ویا در لحظه آن را به تومان تبدیل کنید .کافی است در اولین قدم کیف پول شخصی خود را بسازید شما می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز ریدیوم هم از کیف پول نرم افزاری خارجی مثل (متاماسک،اتومیک……)ویا کیف پولهای داخلی مثل رابکس اقدام به فروش رمز ارز Raydium کنید .

بهترین قیمت ریدیوم

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز ریدیومرا پشتیبانی میکنند میتوانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها رمز ارز ریدیوم را بخرید ،بفروشید ویا تبدیل به رمز ارزهای دیگر کنید .همچنین امکان تبدیلRaydium به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول ریدیوم خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ریدیوم را به ریال و یا تتر تبدیل کنید.

نرخ ارز دیجیتال ریدیوم

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز (RAY) را پشتیبانی میکنند میتوانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها نرخ ارز ارز ریدیوم را بخرید ،بفروشید ویا تبدیل به رمز ارزهای دیگر کنید .همچنین امکان تبدیل Raydium به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول (RAY) خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز ریدیوم را به ریال و یا تتر تبدیل کنید. د.

قیمت ریدیوم به تومان

قیمت رمز ارز ریدیوم در صرافی های خرید و فروش رمز ارز قابل مشاهده است در رابکس هم می‌توانید در مبدل بالا قیمت رمز ارز ریدیوم را مشاهده بفرمایید. کیف پول خود را بسازید و پس از آن در بهترین قیمت اقدام به خرید و فروش رمز ارز ریدیوم کنید ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال Raydium به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید. .

صرافی آنلاین ریدیوم

اپلیکیشن های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال متعددی در حال حاضر در بازار رمز ارز دیجیتال در حال رقابت هستند.اپلیکیشن رابکس با ایجاد سرعت و امنیت در معامله برای کاربران این امکان را فراهم کرده است که در سریع ترین زمان رمز ارز ریدیوم و دیگر رمز ارز ها را خریداری کرده و آن را بفروشید برای فروش رمز ارز ریدیوم (RAY) وارد اپلیکیشن رابکس شده و رمز ارز ریدیوم (RAY) را خریداری کرده و در همان زمان به تتر و رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش ریدیوم

اگر قصد خرید ریدیوم (RAY) را دارید ، سایت رابکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در فضایی امن به خرید و فروش این رمز ارز کنید و یا ریدیوم خود را به 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید . این امکان برای شما فراهم می‌شود تا به راحتی به خرید و فروش رمز ارز ریدیوم (RAY) بپردازید و یا رمز ارز ریدیوم (RAY) خود را در ثانیه بفروشید و به تومان تبدیل کنید .

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز رادیوم، به صفحه قیمت رادیوم بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

رادیوم

نماد اختصاری

RAY

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

2.4413

بالاترین قیمت روز
USDT

2.5994

قیمت به تومان

139,886.49

مارکت کپ
USDT

642,509,006

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش RAY در ایران

خرید و فروش RAY در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید رادیوم در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.