logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید آربیتروم Arbitrum ، فروش آربیتروم ARB - خرید و فروش آربیتروم

Arbitrum (ARB)

خرید آربیتروم Arbitrum و فروش آربیتروم ARB در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

47,158.7

تومان
-8.86%

Arbitrum

ARB
Arbitrum( ARB)47,158.7
-8.86%

چگونه از رابکس آربیتروم بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید آربیتروم بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

آربیتروم در یک نگاه:

Arbitrum

(ARB)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
explorer1
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
9tzZzEHs...Wp9YTEoh

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

خرید آربیتروم

خرید آربیتروم می تواند از سایت های داخلی و خارجی صورت پذیرد. یکی از بهترین صرافی ها برای خرید این رمز ارز صرافی های غیر متمرکز است که می تواند گزینه ای مقرون به صرفه برای کاربران باشد. از این جهت که در صرافی های غیر متمرکز به دلیل وجود نداشتن واسطه هزینه تراکنش ها پایین تر است. علاوه بر هزینه پایین انواع روش ها معامله در صرافی های غیر متمرکز برای خرید آربیتروم وجود دارد که می تواند برای کاربرانی که کار کردن با آن ها را بلد هستند سودآور باشد. صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز امکان خرید آربیتروم را برای شما تنها در چند ثانیه فراهم می‌کند.

نحوه خرید اربیتروم

برای خرید و فروش هر رمز ارز دیجیتالی به خصوص خرید اربیتروم درپلتفرم های ارائه کننده رمز ارز دیجیتال ایرانی ،ابتدا باید اقدام به احراز هویت خود کنید بدون احراز هویت شما قادر به معامله نخواهید بود این امر برای جلوگیری از مواردی همچون پولشویی و سوء استفاده‌های برخی از سودجویان است. پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس این امکان را برای شما با ارائه کارت های شناسی معتبر فراهم می‌کند تا بتوانید خرید آربیتروم را در سریع ترین زمان انجام دهید.

آموزش خرید و فروش آربیتروم

چطور در چند دقیقه هم رمز ارز اربیتروم را بخریم وهم بفروشیم؟ برای فروش و خرید آربیتروم می توانید هم از کیف پولهای خارجی مانند تراست ولت استفاده کرده وهم از کیف پول های داخلی استفاده کنید. در سال‌های اخیر پلتفرم‌های گوناگونی امکان فروش و خرید آربیتروم را فراهم کرده‌اند. پلتفرم رابکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که پس از ساخت کیف پول داخلی خود با تومان حساب کاربری خود را شارژ کرده و پس از آن شما می‌توانید هم آن را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را نیز برداشت کنید و یا رمز ارز آربیتروم خود را به 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید.

خرید و فروش آربیتروم

فروش رمز ارز آربیتروم و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، رمز ارز آربیتروم خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش رمز ارز آربیتروم و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید. تسویه ها در رابکس با بانک های ملی، آینده،کشاورزی،صادرات به شکل آنی است وبا بقیه بانک ها همگام با سیکل پایا می توانید برداشت تومان خود را انجام دهید.

خرید آربیتروم با تومان

برای خرید آربیتروم با تومان این امکان با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت های داخلی برای شما ایجاد می شود.با ایجاد حساب کاربری و احراز هویت در سریعترین زمان می توانید حساب خود را شارژ کنید و به خرید آربیتروم با تومان بپردازید. همچنین پس از خرید آربیتروم در پلتفرم‌های ایرانی این رمز ارز را بفروشید و به تومان تبدیل کنید و تومان خود را نیز برداشت کنید.

خرید آربیتروم با کمترین کارمزد

قطعا خرید آربیتروم با کمترین کارمزد یکی از مهم‌ترین معیار شما برای انتخاب سرمایه گذاری در صرافی هاست. صرافی رابکس با به شما اطمینان می‌دهد که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت ها است و شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید ،برخلاف برخی پلتفرم های دیگر که قیمت های نهایی آنها با قیمت اولیه نشان داده شد فرق می‌کند. شما می‌توانید قیمت های رابکس را با پلتفرم های دیگر مقایسه کنید و به خرید اربیتروم بپردازید.

خرید اربیتروم بدون احراز هویت

خرید آربیتروم بدون احراز هویت امکان پذیر نیست. هم اکنون خرید آربیتروم (ARB) در بسیاری از پلتفرم های رمز ارزی دیجیتال از جمله رابکس ممکن است، فروش و خرید رمز ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست ،‌در رابکس،‌خرید اربیتروم با احراز هویت انجام می‌شود. این امر برای جلوگیری از اتفاق‌های احتمالی مانند پولشویی و یا سوء استفاده از حساب کاربری شما است.کاربران برای خرید آربیتروم از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرایند احراز هویت، امکان احراز هویت در سریع ترین زمان را برای شما ممکن می‌سازد و شما می‌توانید در سریع ترین زمان به مبادله رمز ارز آربیتروم بپردازید.

فروش آربیتروم

فروش آربیتروم نیز مانند دیگر رمز ارزها خواهد بود. به این صورت که هم از داخل کیف پول و هم از طریق صرافی ها می توانید آن را به فروش برسانید موردی که باید نظر بگیرید هزینه و کارمزد انجام معامله ها هست. فروش به موقع و درست این توکن می تواند برای شما سود آور باشد. پلتفرم‌های داخلی ارز دیجیتال ایرانی هم این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان به فروش و خرید آربیتروم بپردازید.

نحوه فروش آربیتروم

فروش اربیتروم نیز مانند دیگر رمز ارزها خواهد بود. به این صورت که هم از داخل کیف پول و هم از طریق صرافی ها می توانید آن را به فروش برسانید موردی که باید نظر بگیرید هزینه و کارمزد انجام معامله ها هست. فروش به موقع و درست این توکن می تواند برای شما سود آور باشد. پلتفرم‌های داخلی ارز دیجیتال ایرانی هم این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان به فروش و خرید آربیتروم بپردازید.

صرافی آنلاین آربیتروم

هم اکنون صرافی های متنوعی ارائه دهنده رمز ارز آربیتروم هستند ،اما انتخاب صرافی و انجام معامله به شما بستگی دارد، در صرافی های خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال شما قادر به ساخت کیف پول گرم هستید به عبارت دیگر می‌توانید دارایی های خود را در محلی امن نگهداری کنید و در سریعترین زمان ارز دیجیتال آربیتروم خود را بفروشید و یا تبدیل به رمز ارز ‌های دیگر کنید و به شکل همزمان آن را به کیف پول های دیگر انتقال دهید. را انجام دهید. د.

بهترین سایت خرید آربیتروم

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز اربیتروم (ARB) را پشتیبانی می‌کنند می‌توانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها به خرید آربیتروم پرداخته ،بفروشید و یا تبدیل به رمز ارزهای دیگر کنید .همچنین امکان تبدیل آربیتروم به تتر نیز وجود دارد، فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول آربیتروم(Arbitrum) خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز آربیتروم را به ریال و یا تتر تبدیل کنید. .

اپلیکیشن خرید و فروش آربیتروم

اپلیکیشن های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که در لحظه به خرید و فروش و ترید رمز ارز ها، خصوصا خرید آربیتروم بپردازید .اپلیکیشن رابکس این امکان را برای شما فراهم کرده است که دسترسی شما به کیف پول شخص خودتان راحت تر باشد تا در آن واحد هم رمز ارز آربیتروم (Arbitrum) خود را خریداری کرده آن را به تتر تبدیل کرده و در همان زمان آربیتروم را به تومان تبدیل کرده و آن را برداشت کنید.برداشت‌های تومانی در رابکس همگام با سیکل پایا انجام می‌شود و حداقل برداشت تومان در سایت رابکس ۱۰۰ هزار تومان است.

سایت خرید و فروش آربیتروم

هم اکنون سایت های گوناگونی فروش و خرید آربیتروم را برای خریداران فراهم می کنند ،تصمیم بر ساخت کیف پول و اعتماد به سایت ها به نحوه پشتیبانی،رمز ارز های ارائه شده و امنیت آن بستگی دارد. رابکس یکی از صرافی های فروش و خرید آربیتروم و بیش از 300 رمز ارز دیگر است که سابقه فعالیت از سال 96 در زمینه خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال دارد .شما با ساخت کیف پول شخصی خود در رابکس می‌توانید رمز ارز آربیتروم (Arbitrum) خود را خریداری کرده در همان لحظه به تتر تبدیل کنید .برای خرید آربیتروم می‌توانید در مبدل بالا قیمت آربیتروم را از قسمت مبدل رابکس مشاهده کنید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز آربیتروم، به صفحه قیمت آربیتروم بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

آربیتروم

نماد اختصاری

ARB

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.7993

بالاترین قیمت روز
USDT

0.8908

قیمت به تومان

47,158.7

مارکت کپ
USDT

2,316,283,068

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش ARB در ایران

خرید و فروش ARB در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید آربیتروم در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.