خرید سینگولاریتی نت SingularityNET ، فروش سینگولاریتی نت AGIX - خرید و فروش سینگولاریتی نت

SingularityNET (AGIX)

خرید سینگولاریتی نت SingularityNET و فروش سینگولاریتی نت AGIX در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

36,173.25

تومان
0%

SingularityNET

AGIX
SingularityNET( AGIX)36,173.25
0%

چگونه از رابکس سینگولاریتی نت بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید سینگولاریتی نت بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

سینگولاریتی نت در یک نگاه:

SingularityNET

(AGIX)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x5B7533...2681b542
f43a62fd...41474958

خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی نت

ارز دیجیتال سینگولاریتی نت (SingularDTV) یک ارز دیجیتال و بلاکچین است که برای ارائه خدمات به صنعت هنر و سینما طراحی شده است. برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، هدف اصلی سینگولاریتی نت، ارائه یک پلتفرم هنری است که به هنرمندان و خالقان اجازه می دهد تا به صورت مستقل و مستقیم از خلال بلاکچین، ارزش خلق شده توسط اعمال هنری خود را به دست آورند.

خرید سینگولاریتی نت

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

خرید سینگولاریتی نت

خرید سینگولاریتی نت (AGIX) در صرافی‌های خرید و فروش خارجی مخصوص بایننس امکان‌پذیر است. در ایران نیز برخی از صرافی‌ها از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز از معامله این ارز پشتیبانی می‌کند. پس از ثبت نام و احراز هویت در رابکس، با واریز تومان به کیف پولتان می‌تواند با استفاده از مبدل به فروش و خرید سینگولاریتی نت (AGIX) بپردازید.

نحوه خرید سینگولاریتی نت

خرید سینگولاریتی نت را می‌توانید با استفاده از صرافی‌های خارجی یا ایرانی انجام دهید. پلتفرم رمز ارزی رابکس این امکان را برای شما فراهم کرده که با ساده ترین روش سینگولاریتی نت را خریداری کرده و در کیف پول رابکسی خود برای هر مدت زمانی که خواستید نگهداری کنید. برای خرید سینگولاریتی نت ابتدا باید کیف پول تومانی یا تتری خود را شارژ کنید و در اخر به مبدل رفته و از تب خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی نت را انتخاب کنید. نرخ خرید سینگولاریتی نت را مشاهده کنید و در صورت تمایل مد مقدار مورد نظر را وارد کرده و خرید را تایید کنید.

آموزش خرید و فروش سینگولاریتی نت

فروش و خرید سینگولاریتی نت کار دشواری نیست. هر پلتفرم ممکن است مسیر متفاوتی برای خرید یا فروش داشته باشد اما به طور کلی یکسان در تمامی صرافی‌ها احراز هویت خود را کامل کنید و پس از آن اقدام به خرید سینگولاریتی نت کنید. در صرافی ارز دیجیتال رابکس با رجوع به قسمت راهنمای خرید رمز ارزها می‌توانید نحوه درست خرید و فروش را آموزش دیده و به سادگی ارز سینگولاریتی نت را خریداری بفرمایید.

خرید سینگولاریتی نت با تومان

اگر قصد خرید از صرافی‌های خارجی را داشته باشید این امر ممکن نیست که بتوانید به تومان، مستقیم خرید کنید و نیاز هست که تومان را به دلار تبدیل کنید اما اگر از صرافی‌های داخلی برای خرید رمز ارز استفاده کنید می‌توانید مستقیم با تومان ارز سینگولاریتی نت را خریداری کنید. در سایت رابکس می‌توانید با واریز تومان به کیف پول رابکسی تون به راحتی ارز سینگولاریتی نت را خریداری بفرمایید. آموزش خرید سینگولاریتی نت و سایر ارز‌های دیجیتال را می‌توانید از صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید.

خرید سینگولاریتی نت با کمترین کارمزد

با بررسی صرافی های مختلف می‌توانید بررسی کنید کدام صرافی کارمزد کمتری جهت خرید سینگولاریتی نت از شما دریافت می‌کند. همچنین در رابکس سعی شده مناسب ترین قیمت برای شما نمایش داده شود، خرید سینگولاریتی نت در پلتفرم رابکس با کمترین کارمزد در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است .کلیه کارمزد‌های عملیاتی و هزینه‌ها در دل قیمت‌هاست و شما کاربران محترم هیچ گونه هزینه اضافی در سایت رابکس برای خرید سینگولاریتی نت و دیگر رمز ارزهای دیگر پرداخت نمی کنید، برخلاف برخی پلتفرم‌های دیگر که مبلغ نمایش داده شده با مبلغ نهایی آن متفاوت است.
خرید سینگولاریتی نت

خرید سینگولاریتی نت بدون احراز هویت

خرید سینگولاریتی نت بدون احراز هویت در ایران و با تومان، در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد. فروش و خرید پلتفرم رابکس یکی از سایت‌های خرید و فروش رمز ارز است که با آسان تر کردن مراحل احراز هویت این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به سادگی و در سریع ترین زمان رمز ارز سینگولاریتی نت را پس از احراز هویت خریداری کنید. برای انجام احراز هویت خود لینک رهنمای احراز هویت مراجعه کنید و احراز هویت خود را در چند دقیقه کامل کنید و به خرید سینگولاریتی نت بپردازید. توجه کنید که برای خرید سینگولاریتی نت بدون احراز هویت به افراد کاملا اعتماد نکنید و حتما به هنگام سرمایه‌گذاری ملاحظات لازم را انجام دهید.

فروش سینگولاریتی نت

فروش رمز ارز سینگولاریتی نت به راحتی خرید آن است. شما می‌توانید هم با کیف پول خارجی خود مانند تراست ولت به خرید سینگولاریتی نت اقدام کنید و هم با استفاده از کیف پول‌های داخی خود رمز ارز سینگولاریتی نت در پنل معامله بفروشید. مزیتی که فروش در پلتفرم‌های داخلی به نسبت فروش در پلتفرم‌های خارجی دارند این است که شما می‌توانید پس از فروش رمز ارز سینگولاریتی نت آن را تبدیل به تومان کرده تومان خود را با کارت‌های بانکی خود به شکل آنی برداشت کنید.

نحوه فروش سینگولاریتی نت

نحوه فروش سینگولاریتی نت صرافی‌های ارز دیجیتال به این شکل است که ابتدا باید سینگولاریتی نت خود را به کیف پول خود در آن صرافی انتقال دهید. سپس به قسمت معامله یا مبدل آن رفته و سینگولاریتی نت خود را به یک رمز ارز دیگر تبدیل کنید. نحوه فروش سینگولاریتی نت در صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز به همین شکل است. ابتدا باید سینگولاریتی نت خود را به کیف پولتان در رابکس منتقل کنید و سپس به مبدل بروید و در تب فروش، به فروش سینگولاریتی نت و تبدیل آن به تومان بپردازید. نحوه فروش سینگولاریتی نت و تبدیل آن به رمز ارز تتر نیز به این نحواست که باید به تب تبدیل بروید و در قسمت بالا ارز سینگولاریتی نت و در قسمت پایین ارز تتر را انتخاب کنید. سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کرده و معامله را تایید کنید. .

صرافی آنلاین سینگولاریتی نت

می‌توانید این رمز ارز رو از بیشتر صرافی‌های خارجی یا داخلی خریداری کنید. به دلیل اهمیتی که این ارز دیجیتال داشته بیشتر صرافی‌های متمرکز از این ارز پشتیبانی می کنند از این جهت شما مشکلی برای انتخاب صرافی آنلاین نخواهید داشت. فقط توجه داشته باشید صرافی مورد اعتماد را انتخاب فرمایید تا سرمایه خود را از دست ندهید.

بهترین سایت خرید سینگولاریتی نت

بهترین سایت برای خرید این رمز ارز سایتی است که شما راحت تر بتوانید معامله انجام بدید. از صرافی‌های خارجی می توان binance رو نام برد که یکی از صرافی‌های معتبر برای انجام معامله هست اما اگر از داخل ایران قصد استفاده از این صرافی را دارید باید به نکات امنیتی و قوانین سفت و سخت این صرافی توجه داشته باشید تا به مشکل رو به نشید. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی ارز بهترین سایت‌های خرید و فروش سینگولاریتی نت است با مراجعه به این سایت به خرید سینگولاریتی نت بپردازید.

اپلیکیشن خرید و فروش سینگولاریتی نت

اپلیکیشن خرید و فروش سینگولاریتی نت در خارج از ایران بایننس و کوکوین و کوینکس هستند که بخاطر محدودیت‌ها استفاده از آن‌ها بسیار سخت است. هرچند رابکس نیز به عنوان یک اپلیکیشن خرید و فروش سینگولاریتی نت ایرانی این خدمات را به کاربران خود ارائه می‌کند. شما در اپلیکیشن خرید و فروش رابکس علاوه بر خرید ای اپ اس تی می‌توانید به فروش و خرید سایر ارز‌های دیجیتال نیز بپردازید.

سایت خرید و فروش سینگولاریتی نت

می توان گفت شما برای خرید سینگولاریتی نت از هر سایتی که این رمز ارز را پشتیبانی می کند می‌توانید استفاده کنید. اما باید در نظر داشته باشید همه سایت‌ها و صرافی‌ها قابل اعتماد نخواهند بود و امکان کلاهبرداری در آن‌ها وجود خواهد داشت.سایت رابکس با بیش از ۶ سال تجربه و پشتیبانی تخصصی می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که با مناسب ترین قیمت می‌توانید خرید خود را انجام دهید و با امکاناتی که فراهم کرده می‌توانید ‌سینگولاریتی نت خریداری شده خود را در داخل سایت نگهداری کنید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز سینگولاریتی نت، به صفحه قیمت سینگولاریتی نت بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

سینگولاریتی نت

نماد اختصاری

AGIX

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار

0.621

بالاترین قیمت روز

-

قیمت به تومان

36,173.25

مارکت کپ

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش AGIX در ایران

خرید و فروش AGIX در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید سینگولاریتی نت در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.