صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید تومو چین (TomoChain ) ، فروش توموچین - بهترین قیمت TOMO

روز
Tomochain (TOMO)
USDT

فروش و خرید تومو چین با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید تومو چین

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید تومو چین بپردازید.

Tomochain
تومو چین (Tomochain) :

خرید تومو چین TomoChain و فروش ارز دیجیتال توموچین با بهترین قیمت TOMO در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید تومو چین: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز توموچین با ریال یا تتر.

 

توموچین در یک نگاه :

مقیاس پذیری در بلاک چین

تقریبا می‌توان گفت اولین باری که شبکه اتریوم با مشکل تاخیر زیاد در انجام تراکنش‌ها مواجه شد، اواخر سال 2017 بود. درخواست‌های فراوان مربوط به بازی کریپتوکیتیز (Cryptokitties) که بر بستر بلاک چین اتریوم اجرا شده بود باعث این مشکل شد و بسیاری از توسعه دهندگان در آنجا به فکر حل مشکل مقیاس پذیری افتادند.

 

حل مشکل مقیاس پذیری و ایجاد ارتباط بین بلاک چین‌ها از اهمیت بالایی برخودار هستند. اگر تکنولوژی بلاک چین بخواهد سیستم مالی دنیا را تغییر دهد، حتما باید این دو ویژگی را داشته باشد. سرعت پردازش تراکنش‌ها و همچنین انتقال اطلاعات بین شبکه‌ها، اصلی اساسی در سیستم‌های مالی محسوب می‌شود. در حال حاضر بلاک چینی مانند اتریوم توانایی پردازش 15 تراکنش در ثانیه را دارد، این در حالی است که شبکه‌های ویزا یا مستر کارت می‌توانند تا 6000 تراکنش را در ثانیه پردازش کنند.

 

مقیاس پذیری (Scalability): به تعداد تراکنش‌هایی که یک شبکه در واحد زمان می‌تواند پردازش کند، مقیاس پذیری شبکه گویند.

تومو چین چگونه کار می‌کند؟

پروژه تومو چین تصمیم دارد با ارائه شبکه‌ای جدید مشکل مقیاس پذیری را حل کند. مقیاس پذیری خود شامل مسائلی همچون ازدحام شبکه، مدت زمان انتظار طولانی برای اعتبارسنجی تراکنش و هزینه‌های بالای تراکنش می‌باشد. همچنین تومو چین اعلام کرده راه حلی برای ایجاد ارتباط بین بلاک چین‌های مختلف (که تاکنون مشکل بزرگی در ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود) ارائه کرده است.

 

تومو چین از مدل الگوریتم اجماع اثبات سهام با روش رای‌گیری (Proof Of Stake Voting) برای تایید بلاک‌ها استفاده می‌کند. این شبکه حداکثر از 150 مسترنود برای تایید تراکنش‌های خود استفاده می‌کند. برای تبدیل شدن به یک داوطلب مستر نود می‌بایست 50000 رمز ارز تومو در شبکه توموچین استیک کرد.

 

داوطلبان مسترنود می‌توانند از استیکینگ انصراف دهند اما برای باز پس‌گیری رمز ارزهای تومو خود باید 1296000 که حدود 30 روز طول می‌کشد صبر کنند. به ازای هر 900 بلاک 250 عدد رمز ارز تومو (در دو سال ابتدایی پروژه) به مستر نودها تعلق می‌گیرد و پس از آن رای‌گیری برای انتخاب مسترنودها بین استیک هولدرها (Stakeholder) انجام می‌شود. در صورتی که هر یک از مسترنودها عملکرد مناسبی نداشته باشد از طرف هولدرها دیگر رای نیاورده و از فرآیند تایید بلاک‌ها کنار گذاشته می‌شود.


پس از انتخاب 150 مسترنود به عنوان تایید کنندگان بلاک‌های شبکه، دریافت پاداش‌ها از طریق صرافی غیر متمرکز TomoX انجام می‌شود.


تیم Tomochain

تیم تومو چین از 30 عضو تشکیل شده و بیشتر آن‌ها در سنگاپور هستند. مدیر عامل و بنیان‌گذار این پروژه لونگ ونگ (Long Vuong) است. عرضه اولیه توکن تومو در مارس 2018 (اسفند 96) در بستر شبکه اتریوم انجام شد. توموچین شبکه اصلی خود را در دسامبر 2018 (آذر 97) راه‌اندازی کرد که با تغییرات زیادی همراه بود. این تغییرات شامل انتقال به بلاک چینی مستقل، افزودن مستر نودز (Masternodes) و افزودن اثبات سهام به روش رای‌گیری بود.


توزیع رمز ارز Tomochain

پس از دو سال اول پاداش بلاک‌ها بین مسترنودها (40٪ پاداش)، همه کسانی که به مسترنودها رای داده‌اند (50٪ پاداش) و 10٪ به بنیاد تومو چین تقسیم می‌شود. مطابق برنامه طی هشت سال اول، 100 میلیون رمز ارز تومو عرضه خواهد شد و پس از آن 17 میلیون رمز ارز تومو دیگر برای پاداش بلاک‌ها تخصیص خواهد یافت.

 

همچنین شورای مسترنودها در صورت تمایل می‌تواند در رابطه با حداکثر یک میلیون رمز ارز تومو در سال تصمیم‌گیری کند. کارمزد تراکنش‌ها در تومو چین 1٪ کارمزد تراکنش‌های شبکه اتریوم خواهد بود و تشکیل بلاک در آن به جای هر 15 ثانیه یکبار که در شبکه اتریوم انجام می‌شود، هر دو ثانیه یکبار خواهد بود.


رمز ارز TOMO

عرضه اولیه توکن تومو در مارس 2018 (اسفند 96) برگزار شد. در حالی که این عرضه برای مدت زمان 20 روز توسط تیم تومو چین برنامه‌ریزی شده بود اما در یک روز تمام توکن‌ها به فروش رفت. توکن‌ها در عرضه اولیه رمز ارز تومو به قیمت 0.25 دلار فروخته و تیم توسعه دهنده از این عرضه توانست مبلغ 8.58 میلیون دلار کسب سود کند.

خرید تومو چین

خرید تومو چین از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید تومو چین به صورت آنلاین است. برای خرید تومو چین به کیف پول تومو چین نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی تومو چین به شما اختصاص داده می‌شود و تومو چین خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید تومو

.

...

خرید تومو چین در ایران با ریال

مشتاقان خرید تومو چین در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید تومو چین اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید تومو چین است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید تومو چین با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید تومو چین با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری تومو چین خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال تومو چین به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش تومو چین

فروش تومو چین و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، تومو چین خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش تومو چین و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید تومو چین بدون احراز هویت

خرید و فروش تومو چین همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید تومو چین از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید تومو چین را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید تومو چین در ایران

بهترین سایت خرید تومو چین در ایران کجاست؟ خرید تومو چین در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش تومو چین معرفی نشده‌اند. قیمت خرید تومو چین در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید تومو چین با ریال، نگهداری تومو چین و فروش تومو چین را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت تومو چین

قیمت تومو چین را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت تومو چین و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید تومو چین

قیمت خرید تومو چین در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید تومو چین، قیمت جهانی تومو چین و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی تومو چین و قیمت خرید تومو چین را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید تومو چین از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید ترون

خرید اتریوم

ویژگی‌های تومو چین

تبادل توکن همه بلاک چین‌ها

در این پروژه امکان استفاده از کوین‌های متعلق به دیگر بلاک چین‌ها فراهم است. به این صورت که می‌توان آن‌ها را با حفظ ارزش، تبدیل به توکن هماهنگ با بلاک چین تومو کرد.


مقیاس پذیری بالا

پس از تکمیل پروژه‌های مد نظر تیم توسعه، این شبکه قادر خواهد بود بین 20 تا 30 هزار تراکنش در ثانیه را پردازش کند که در مقایسه با دیگر بلاک چین‌ها عدد خیره کننده‌ای محسوب می‌شود.


مقیاس پذیری در Tomochain

تومو چین به دنبال حل مشکل مقیاس پذیری با استفاده از روش‌های شاردینگ (Sharding) به معنی تقسیم‌بندی شبکه و الگوریتم اجماع اثبات سهام با روش رای‌گیری (POSV) است. روش اثبات سهام با روش رای‌گیری می‌تواند توان پردازشی 5000 تراکنش را برای شبکه به ارمغان آورد. تیم توسعه توموچین مدعی است که پس از اجرای شاردینگ در شبکه این توان پردازشی به 20000 الی 30000 تراکنش در ثانیه افزایش خواهد یافت.

پروتکل‌های تومو چین

برخی از مهمترین مواردی که در حال حاضر توسط تیم در حال کار بوده، شامل موارد زیر است:

TOMOX: این پروتکل صرافی غیر متمرکز است که تیم در حال کار بر روی آن است. این صرافی دارای یک دفترچه سفارش غیرمتمترکز بوده و تطبیق سفارشات توسط آن انجام می‌شود.

TOMOZ: یک پروتکل دریگر در بلاک چین تومو چین بوده که به کاربران اجازه می‌دهد تراکنش‌های خود را بدون داشتن رمز ارز TOMO در شبکه انجام داده و کارمزدها را با استفاده از همان رمز ارز پرداخت کنند. این پروتکل خود تبدیل رمز ارزها را به کوین تومو انجام می‌دهد.

TOMOP: پروتکلی که برای ایجاد معاملات ایمن و غیرقابل ردیابی طراحی شده است. اطلاعات هر دو آدرس کیف پول فرستنده / گیرنده ناشناخته بوده و مقادیر تراکنش بین آن‌ها محفوظ خواهد ماند.

برخی محصولات Tomochain

TomoWallet: کیف پول Tomo کیف پول رسمی TomoChain است که به دارندگان اجازه می‌دهد رمز ارز تومو را ذخیره کنند، به مسترنودها رای دهند، پاداش‌های داده شده در شبکه را ردیابی کنند و بازی‌های موجود بر روی شبکه تومو چین را انجام دهند.

TomoScan: نمایش‌گر بلاک‌ها در بلاک چین تومو چین بوده که می‌توان بلاک‌‌ها، جزئیات تراکنش‌ها و اطلاعات ذخیره کنندگان توکن‌ها را دید.

TOMOBridge: یک پروتکل برای انتقال دارایی‌ها بین توموچین و دیگر بلاک چین‌ها است. به عنوان مثال با این پروتکل می‌توان رمز ارز اتر (ETH) خود را داده و یک اتر بر روی بلاک چین تومو بگیرید و هر زمان که خواستید به صورت برعکس رمز ارز اتر خود را بر بستر اتریوم دریافت کنید.

TomoIssuer: یک قرارداد هوشمند است که به هر کاربر اجازه می‌دهد بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی در عرض چند دقیقه توکنی با استانداردهای TRC20 یا TRC21 صادر کند.

Tomomaster: تیم توسعه دهنده توموچین همچنین قصد دارند به روزرسانی رابط کاربر گرافیکی خود را برای رای گیری و تصمیمات مدیریتی در تومو چین را تحت عنوان Tomomaster منتشر کنند.

TomoX SDK: این کیت توسعه نرم افزار است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد بر روی صرافی غیرمتمرکز خود، کار کنند.

کیف پول رمز ارز تومو

کیف پول نرم‌افزاری: کیف پول موبایلی توسط تیم تومو چین منتشر شده است که می‌توان برای ذخیره‌سازی استفاده کرد. کیف پول تراست والت (Trust Wallet) از شبکه تومو چین پشتیبانی کرده و یکی دیگر از گزینه‌‌های مناسب نگه‌داری رمز ارز تومو به صورت نرم افزاری محسوب می‌شود.
کیف پول سخت افزاری: کیف پول لجر (Ledger Wallet) امکان ذخیره سازی رمز ارز TOMO را به صورت سرد فراهم می‌کند.

برخی از سوالات متدوال درباره تومو چین

حداقل خرید اتریوم در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید اتریوم ۱۰۰ هزار تومان است.

در رابکس به راحتی می‌توانید اقدام به خرید توموچین کنید. برای این کار ابتدا نیاز است یک کیف پول که از رمز ارز تومو چین پشتیبانی می‌کند داشته باشید. در متن به برخی از این کیف پول‌ها اشاره کردیم. پس از ایجاد کیف پول در رابکس ثبت نام کنید و پس از انجام احراز هویت، به خرید و فروش توموچین بپردازید.

خیر. خرید و فروش همه‌ی ارزهای دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی قرار دارند. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال، مانند پول‌شویی یا استفاده از کارت‌های دزدی، هویت کاربران باید کاملا برای ما احراز شود. به همین خاطر همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال، حتما کاربران خود را پیش از خرید احراز هویت می‌کنند.

رمزارز تومو چین در هر پلتفرمی با قیمت متفاوتی معامله می‌شود. قیمت توموچین در ایران را می‌تواند در پلتفرم رابکس مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ نیز قیمت این رمزارز را در پلتفرم‌های مختلف دنبال کنید.

فروش و خرید تومو چین

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید تومو چین، رابکس را انتخاب کنید.