آخبار ارزهای دیجیتال | رابکس

آخرین خبرهای بیت کوین و ارز دیجیتال را با ما دنبال کنید.

تحلیل قیمت ارز های دیجیتال 10 تیر ، بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، کاردانو – 10 تیر

نویسنده : Mohsen

32

زمان مطالعه :

اخبار ارزهای دیجیتال

10تیر1399|35:10

10 تیر – تحلیل قیمت ارز های دیجیتال ، بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، کاردانو | قیمت بیت کوین به زیر خطر روند اگلوی مثلث صعودی کشیده شده است، موضوعی که نشان دهنده روند خرسی بیشتر (نزول بیشتر قیمت) برای بیت کوین و آلتکوین‌ها است.

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین و کاردانو 10 تیر

حدود دو ماه است که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بین 240 میلیارد تا 280 میلیارد دلار گیر کرده است. این نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال منتظر هستند تا در یک فرصت مناسب این مقدار را بالاتر ببرند. انتظار می‌رود که پس از یک آرامش طولانی، طوفان بزرگ در پی باشد.

Daily cryptocurrency market performance
عملکرد روزانه ارزهای دیجیتال | مبنع: Coin360

در گزارشی که اخیرا منتشر شده است، محققان پیش‌بینی می‌کنند که در بلند مدت و در سال 2030، قیمت بیت کوین به 397،727 دلارخواهد رسید. در این گزارش برای سال 2020، قیمت 19،044 دلار برای بیت کوین پیشبینی شده است.

محققان معتقدند که بیت کوین تنها بخشی از کل بازار ارزهای دیجیتال است که البته احتمالا در طی چند سال آینده و با نفوذ بیشتر ارزهای دیجیتال، افزایش قیمت زیادی داشته باشد. در این گزارش علاوه بر بیت کوین، پشی‌بینی‌های مثبتی نیز برای آلتکوین‌ها ارائه شده است.

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین و کاردانو 10 تیر

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر

بیت کوین (BTC) در تاریخ 27 ژوئن (۷ تیر) به زیر خط روند مثلث صعودی کشیده شد. موضوعی که سناریو گاوی بیت کوین را بی‌اعتبار کرد و به سناری خرسی قوت بخشید. در حال حاضر خرس‌ها در حال دفاع از خط روندی هستند که از یک حمایت به یک مقاومت تبدیل شده است.

BTC/USD daily chart
نمودار روزانه بیت کوین | منبع: Tradingview

اگربیت کوین نتواند از این مقاومت عبور کند واز آن برگردد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به زیر 8،825 دلار بکشند. در صورت موفقیت خرسها، حمایت جزئی در 8،638.79 دلار وجود خواهد داشت. در صورت شکسته شدن این مقاومت، کاهش تا 8،130.58 دلار امکان پذیر خواهد بود.

میانگین متحرک برای اولین بار از اواسط ماه آوریل، یک صلیب نزولی را به اتمام رسانده و شاخص مقاومت نسبی نیز در منطقه منفی قرار دارد. موضوعاتی که که نشان می‌دهد خرسها دست بالا را دارند.

در صورتی که قیمت به بالای این مقاومت برود، این سناریو خرسی بی‌اعتبار خواهد شد. چنین حرکتی نشاندهنده خرید در سطوح پایین قیمت است.

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین و کاردانو 10 تیر

تحلیل قیمت اتریوم 10 تیر

اتر (ETH) در 27 ژوئن (7 تیر) به زیر حمایت 225.783 دلاری آمد. به این ترتیب بزرگترین آلتکوین ارزهای دیجتال هم برای اولین بار از تاریخ 16 آوریل، به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (224 دلار) کشیده شد.

تحلیل قیمت اتریوم 10 تیر | نمودار روزانه اتریوم
نمودار روزانه اتریوم | منبع: Tradingview

در حال حاضر گاوها در تلاش هستند تا قیمت را به بالای 225.783 دلار بکشند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (230 دلار) تقریبا بالاتر از این مقاومت است.

اگر گاوهابتوانند قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بکشند، یک حرکت جدید به سمت 253.556 دلار محتمل خواهد شد.

در مقابل، اگر قیمت از هر کدام از این دو مقاومت برگردد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به زیر 216.006 دلار بکشند. در صورت موفقیت، کاهش تا 200 دلار و سپس تا 176.112 دلار امکان پذیر خواهد شد.

تحلیل قیمت ریپل 10 تیر

ریپل (XRP) در حال حاضر در داخل کانال نزولی معامله می شود، و هر دو میانگین متحرک (ساده و نمایی) در حال شیب منفی پیدا کردن هستند و شاخص نسبی قدرت (RSI) نیز نزدیک به منطقه اشباع فروش (oversold) است. این نشان می‌دهد خرس‌ها دست بالا را دارند.

تحلیل قیمت ریپل 10 تیر | نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل | منبع: Tradingview

اگرچه گاوها در 27 ژوئن و در قیمت‌های پایین اقدام به خرید کردند، اما در رساندن قیمت به خص خط مقاومت کانال و عبور از آن موفق نبودند. موضوعی که نشانه خوبی نیست.

اگر ریپل از سطح فعلی قیمت یا از خط مقاومت کانال پایین بیاید، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا یک حرکت نزولی دیگر را شروع کنند.

شکسته شدن قیمت به زیر خط مقاومت کانال، فروش را تشدید می‌کند و اولین حمایت قدرتمند درروند نزولی 0.14 دلار است. اگر این مقاومت شکسته شود، این کاهش می‌تواند تا 0.124412 دلار ادامه داشته باشد.

برخلاف تصور، اگر گاوها بتوانند قیمت را بالای کانال بکشند، احتمال تغییر روند نزولی وجود خواهد داشت.

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین و کاردانو 10 تیر

تحلیل قیمت بیت کوین کش 10 تیر

بیت کوین کش (BCH) در تاریخ 27 ژوئن به زیر حمایت فوری خود در 217.55 دلار شکسته شد و تا 204.93 دلار پایین آمد. گاوها در این قیمت وارد بازار شده و خرید انجام دادند و قیمت را ۲۸ ژوئن به بالای 217.55 دلار کشاندند. موضوعی که نشان‌دهنده تمایل برای خرید در سطوح پایین است.

تحلیل قیمت بیت کوین کش 10 تیر | نمودار روزانه بیت کوین کش
نمودار روزانه بیت کوین کش | منبع: Tradingview

با این حال، خرس‌ها قصد ندارند گاوها را راحت بگذارند. میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه نزولی و شاخص نسبی قدرت زیر ۴۰ نشان ‌دهد که خرس‌ها دست بالا را دارند. آنها دوباره تلاش خواهند کرد تا قیمت را به زیر 200 دلار پایین بکشند.

در صورت موفقیت، احتمالا ایجاد روند نزولی جدید به وجود خواهد آمد. اولین حمایت در خط روند نزولی 180 دلار است و در صورت شکسته شدن، سطح بعدی 140 دلار خواهد بود. اگر قیمت دوباره از سطح 200 دلار بازگردد، احتمال یک حرکت به سمت 240 دلار افزایش می‌یابد.

تحلیل قیمت لایت کوین 10 تیر

لایت کوین (LTC) در تاریخ 27 ژوئن به زیر مقاومت 41 دلار کشیده شد و تا 39.1843 دلار پایین آمد. در حال حاضر، هر دو میانگین شیب منفی دارند، و RSI نزدیک به سطح 40 است، مواردی که نشان دهنده آن است که خرس‌ها دست بالایی دارند.

تحلیل قیمت لایت کوین 10 تیر | نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین | منبع: Tradingview

گاوها در تلاشند تا قیمت را بالای 41 دلار حفظ کنند. این امر نشانگر عدم وجود خریداران در سطوح بالاتر است. اگر قیمت ظرف چند روز آینده از میانگین متحرکت نمایی ۲۰ روزه (43.26 دلار) خارج نشود، خرس‌ها به احتمال زیاد تلاش دیگری برای کشاندن قیمت به زیر 39 دلار انجام خواهند داد. در صورت موفقیت، قیمت ‌می‌تواند تا 34 دلار کاهش یابد.

این دیدگاه در صورتی که قیمت از سطح فعلی برگردد و به بالای میانگین‌های حرکتی خود برود، این سناریوی نزولی بی‌اعتبار خواهد شد. با این کار امکان یک حرکت به سمت 51 دلار به وجود خواهد آمد.

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین و کاردانو 10 تیر

تحلیل قیمت بایننس کوین 10 تیر

بایننس کوین (BNB) در تاریخ 27 ژوئن به زیر حمایت فوری 15.72 دلار شکسته شد و به تا 14.80 دلار پایین آمد. گاوها در این قیمت خرید کردند اما نتوانستند قیمت را به بالای 15.72 دلار برسانند.

تحلیل قیمت بایننس کوین 10 تیر | نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین | منبع: Tradingview

این امر نشانگر عدم وجود خریداران در سطوح بالاتر است. اگر بایننس کوین نتواند از 15.72 دلار عبور کرده و از آن برگردد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا این کاهش را تا 13.65 دلار ادامه دهند.

میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه نزولی و و RSI زیر 40 نشان می دهد که خرس‌ها دست بالایی دارند. اگر گاوها قیمت را به بالای میانگین‌های حرکتی بکشند، این سناریو بی‌اعتبار خواهد شد.

تحلیل قیمت کاردانو 10 تیر

کاردانو (ADA) یک مثلث متقارن تشکیل داده است. میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه (0.0797 دلار) به تدریج در حال بالاتر رفتن است، و RSI نیز در حدود 50 می‌باشد، مواردی که نشان می‌دهد گاوها مزیت جزئی را نسبت به خرس‌ها دارند.

تحلیل قیمت کاردانو 10 تیر | نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو | منبع: Tradingview

اولین نشانه مثبت بسته شدن قیمت بالای خط مقاومت مثلث خواهد بود. اگر این حرکت بتواند قیمت را به بالای 0.0901373 دلار برساند، احتمالا یک روند صعودی از سر گرفته شود. هدف بعدی در روند صعودی، قیمت 0.10 دلار و بالاتر از آن 0.10686 دلار خواهد بود.

در مقابل ، اگر خرس‌ها قیمت را به زیر خط پشتیبانی مثلث متقارن فرو ببرند، کاهش تا 0.069488 دلار امکان پذیر خواهد شد. در زیر این سطح، کاهش می‌تواند تا 0.0549 دلار نیز ادامه پیدا کند.

تحلیل قیمت بیت کوین 10 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین و کاردانو 10 تیر

منبع: کوین‌تلگراف

 

مطالب مرتبط: ایاس (EOS)

به این مقاله امتیاز دهید :

برچسب های مرتبط :
اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی

دسته بندی بلاگ

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

پربازدید ترین خبرها

جنسلر : SEC نمی‌تواند برای رمزارزها محدودیت ایجاد کند، اما کنگره می‌تواند.

چه تعداد کاربر با احراز هویت اجباری بایننس از دست رفت

شرکت بزرگ ویچین (VeChain) هک شد!

علی بابا انجمن بلاک چین (blockchain) خود را امن تر و سریع تر میکند.

بانک مرکزی روسیه اعلام کرده از ممنوعیت ارزهای دیجیتال حمایت خواهد کرد.

سقوط قیمت بیت کوین به زیر 7 هزار دلار رسید!

حفظ روند نزولی قیمت بیت کوین پس از برگشت به قیمت 7600 دلار

مطالب خواندنی

دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی گوگل
دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی...
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse

ارزهای دیجیتال در یک نگاه

بیت کوین

بیت کوین

اتریوم

اتریوم