آخبار ارزهای دیجیتال | رابکس

آخرین خبرهای بیت کوین و ارز دیجیتال را با ما دنبال کنید.

تحلیل قیمت ارز های دیجیتال 24 تیر ، بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، کاردانو ، بایننس کوین ، لایت کوین ، چین لینک – 24 تیر

نویسنده : Mohsen

35

زمان مطالعه :

اخبار ارزهای دیجیتال

24تیر1399|27:10

24 تیر – تحلیل قیمت ارز های دیجیتال ، بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، کاردانو | بازارهای سهام در حال ایجاد یک موج هستند، بسیاری از آلتکوین‌ها در حال رشد بیشتر هستند، و بیت کوین هنوز هم پس از هفته‌ها در حال دست و پا زدن در یک رنج قیمتی سفت و محک است.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

شاخس نزدک (Nasdaq) طی چند روز گذشته مرتبا صعودهای جدیدی را تجربه کرده است، اتفاقی که سبب پیشرفت بسیار زیاد برخی از شرکت‌ها شده است. در کنار شاخص نزدک، چندین سهم هم در S&P 500 با رشدی چشم‌گیر، ارزش‌های نجومی پیدا کرده‌اند.

در حالی که بازارهای سهام ایالات متحده در حال پیشرفت است، طلا از آن نباید عقب بماند. ارزش طلا در حال حاضر به بالاترین مقدار خود در طی ۹ سال گذشته رسیده است. می‌بینیم که هم طلا و هم سهام، دو دارایی که به عنوان دارایی‌های ریسکی و امن (پناهگاه امن) شناخته می‌شوند، هر دو در حال رشد و صعود قرار دارند. درنهایت، باید گفت که پول زیادی در حال ورود به این بازارها (بورس و طلا) می‌باشد.

تحلیل قیمت ارز های دیجیتال 24 تیر ، بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، کاردانو ، بایننس کوین ، لایت کوین ، چین لینک - 24 تیر
عملکرد روزانه ارزهای دیجیتال | مبنع: Coin360

با این حال، رشد هر کدام از این دارایی‌ها سقفی دارد. با توجه به اینکه عرضه پول برای چند سال دیگر همچنان بالا باقی خواهد ماند، احتمالا توجه سرمایه گذاران می‌تواند به سمت ارزهای دیجیتال سوق پیدا کند. و حتی اگر بخش کمی از این نقدینگی به ارزهای دیجیتال شده وارد شود، قیمت آنها افزایش چشم‌گیری خواهد داشت.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر

نوار بولینگر نشانگر(که با بیضی نشان داده شده است) خوبی برای نشان دادن چگونگی رفتار قیمت پس از آرام گرفتن آن در یک بازه زمانی است. بیت کوین (BTC) حدود چهار ماه از دسامبر 2018 تا مارس 2019 است که در یک رنج قیمتی ثابت آرام گرفته است.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر | نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین | منبع: Tradingview

همانطوری که در نمودار می‌بیند، بیت کوین دوره‌های مشابه زیادی را پشت سر گذاشته است. اولین آن‌ها با رشدی چشم گیر مواجه بوده، در دومین بار قیمت با کاهش همراه شده و در دو بار بعدی با رشد.

دوره کنونی نیز احتمالا منجر به یک حرکت شارپی خواهد شد. در سناریوی گاوی و با رشد قیمت پس از تمام شدن این دوره، احتمال رسیدن قیمت به مقاومت 10،000 تا 10،500 دلاری وجود خواهد داشت. چنین حرکتی می تواند به شکست خط مقاومت مثلث متقارن منجر شود، که نشانه مثبتی است.

با وجود اینکه گاوها نتوانستند از مقاومت 10،000 تا 10،500 دلاری عبور کنند، اما بیت کوین در نزدیکی این مقاومت در حال معامله شدن است، چیزی که نشان می‌دهد گاوها برای بستن مواضع خود عجله‌ای ندارند.

در حالی تحلیلی، هم سناریوی مثبت وجود دارد هم منفی. از این رو، معامله‌گران باید احتمالات دیگر هم در نظر داشته باشند، سناریوی خرسی. اگر آرامش کنونی بیت کوین با یک حرکت نزولی همراه شود، خرس‌ها وارد بازار خواهند شد و در صورت شکستن حمایت 8،130.58 دلار، تلاش‌های بیشتری خواهند کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

تحلیل قیمت اتریوم 24 تیر

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (236 دلار) معمولا به عنوان یک حمایت در روند صعودی عمل می کند. اگرچه اتر (ETH) در حال حاضر در محدوده 216.006 – 253.556 دلار معامله می‌شود، گاوها از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه دفاع می‌کنند، که نشانگر تغییر احتمالی روند است.

تحلیل قیمت اتریوم 24 تیر
نمودار روزانه اتریوم | منبع: Tradingview

شکست 253.556 دلار نشانگر سرگیری یک روند صعودی جدید با هدف 288.599 دلار است. اگر این حرکت بتواند قیمت را به بالاتر از این سطح سوق دهد ، حرکت به سمت 320 دلار امکان پذیر خواهد شد.

میانگین متحرکت‌ها (چه نمایی و چه ساده) به تدریج در حال پیدا کردن شیب مثبت هستند. در کنار این موضوع شاخص مقاومت نسبی نیز در محدوده مثبت قرار دارد. موادی که نشان از دست بالای گاوها در بازار دارد.

اگر قیمت از سطح فعلی یا مقاومت بالای سری خود باز پس زده شود، و به زیر میانگین‌های متحرک خود برود، این سناریوی صعودی بی اعتبار خواهد شد.

تحلیل قیمت ریپل 24 تیر

ریپل (XRP)‌ از میانگین متحرک 50 روزه (19/0 دلار) برگشت و این یک نشانه مثبت است، زیرا نشان می‌دهد که احساسات از فروش در قله‌ها به خرید در دره‌ها تغییر کرده است. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (0.19 دلار) شیب مثبت پیدا کرده و RSI از سطح 60 بالاتر رفته، مواردی که نشان می‌دهد گاوها در حال بازگشت به بازار هستند.

تحلیل قیمت ریپل 24 تیر
نمودار روزانه ریپل | منبع: Tradingview

شکسته شدن مقاومت 0.214616 دلار نشان از قدرت می‌دهد، موضوعی که احتمال حرکت به سمت 0.235688 دلار را افزایش می‌دهد. اما اگر خرس‌ها از مقاومت 0.214616 دلار دفاع کنند، قیمت می تواند چند روز در همین محدوده باقی بماند.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

تحلیل قیمت بیت کوین کش 24 تیر

بیت کوین کش (BCH) میان متحرکت نمایی ۲۰ روزه (234 دلار) را برای چهار روز گذشته نگه داشته است، اما نتوانسته با قدرت زیادی از سطح این حمایت برگردد. این نشانگر عدم فوریت در بین گاوها برای خرید در این سطوح است.

BCH/USD daily chart. Source: TradingView​​​​​​​
نمودار روزانه بیت کوین کش | منبع: Tradingview

خرس‌ها اکنون سعی خواهند کرد تا قیمت را به زیر میانگین متحرک ۲۰ روزه بکشانند. در صورت موفقیت، کاهش قیمت به زیر 217.55 دلار ممکن خواهد بود. در مقابل، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای مقاومت 245.49 دلاری بکشند، احتمال یک حرکت به سمت 260 دلار و سپس به سمت 280.47 دلار خواهد بود. هر دو میانگین متحرک مسطح هستند و RSI نزدیک به نقطه میانه معامله می‌شود، که نشان دهنده تعادل بین تقاضا و عرضه است.

تحلیل قیمت کاردانو 24 تیر

حرکت قیمت به سمت 0.11 دلار با خرید گاوها در این سطح همراه شد. چیزی که نشان می‌دهد هنوز هم احساسات مثبت است. از این رو این سطح خود به یک مقاومت تبدیل شده است. در صورت شکستن این مقاومت، سناریوی صعوید کاردانو (ADA) به خطر خواهد افتاد.

ADA/USD daily chart. Source: TradingView​​​​​​​
نمودار روزانه کاردانو | منبع: Tradingview

اگر گاو بتوانند قیمت را به بالای 0.1380977 دلار بکشند، یک روند صعودی جدید احتمالا از سر گرفته خواهد شد. بالاتر از این سطح، قیمت می‌تواند تا 0.173 دلار و سپس تا 0.20 دلار بالا رود.

میانگین متحرک در حال پیدا کردن شیب مثبت است و RSI در ناحیه اشباع خرید قرارد دارد. مواردی که نشان از دست بالای گاوها دارند. اما اگر خرس‌ها از سطح 0.1380977 دلار دفاع کنند ، احتمالا قیمت برای چند روز قبل از تلاش برای از سرگیری روند صعودی خود، در همین ناحیه آرام بگیرد.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

تحلیل قیمت بایننس کوین 24 تیر

پس از سه ماه آرام گرفتن قیمت در یک رنج سخت، بایننس کوین (BNB) سرانجام توانست از مقاومت بالای سری خود با قیمت 18.20 دلار خارج شود که نشانه بسیار مثبتی است. اگر قیمت بالاتر از 18.20 دلار بسته شود، الگوی مثلث صعودی که هدف اصلی آن 22.93 دلار است تکمیل می‌شود.

BNB/USD daily chart. Source: TradingView​​​​​​​
نمودار روزانه بایننس کوین | منبع: Tradingview

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (16.79 دلار) در حال شیب مثبت پیدا کردن است و RSI برای اولین بار از اواسط ماه فوریه تا کنون به منطقه اشباع خرید رسیده است، که نشان می‌دهد ممکن است روند به نفع گاوها تغییر کند.

در صورت پایین آمدن قیمت از سطوح فعلی و حتی کاهش تا 18.20 دلار، سناریوی مثبت بی‌اعتبار خواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد، نشانگر عدم تقاضا در سطوح بالاتر و چند روز دیگر نوسان قیمت در همین محدوده است.

تحلیل قیمت لایت کوین 24 تیر

لایت کوین (LTC) با مقاومت سختی در 45.3501 دلار روبرو است، با این حال نکته مثبت این است که گاوها برای چند روز گذشته اجازه غرق شدن قیمت به زیر میانگین متحرکت نمایی 20 روز (43.61 دلار) را نداده‌اند. که خود نشان‌دهنده خرید در دره‌ها است.

LTC/USD daily chart. Source: TradingView​​​​​​​
نمودار روزانه لایت کوین | منبع: Tradingview

اگر گاو بتوانند قیمت را به بالای 45.3501 دلار ببرند، قیمت حتی می‌تواند به 51 دلار برسد، که احتمالا دوباره به عنوان یک مقاومت عمل خواهد کرد. اگر قیمت از این سطح پایین بیاید، احتمالا برای چند روز دیگر شاهد آرام گرفتن قیمت در همین محدوده خواهیم بود. اگر قیمت نتواند خود را بالای 45.3501 دلار نگه دارد، احتمالا به زیر میانگین متحرکت ۲۰ روزه شکسته شود و در نیمه پایین محدوده 39 تا 51 دلار به دام بیافتد.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

تحلیل قیمت چین لینک 24 تیر

چین لینک (LINK) روند صعودی بسیار خوبی را تجربه می‌کند، موضوعی که باعث شده این ارزدیجیتال به جمع ۱۰ آلتکوین برتر ارزهای دیجیتال بپیوندد. با این حال، با توجه به حرکت شدید روزهای گذشته، RSI در ناحیه اشباع خرید قرار دارد، که نشان می‌دهد احتمال تحکیم یا اصلاح جزئی در چند روز آینده وجود دارد.

LINK/USD daily chart. Source: TradingView​​​​​​​
نمودار روزانه چین لینک | منبع: Tradingview

در حال حاضر چین لینک با مقاومت 8،48 دلار برابر است، که دقیقا زیر هدف 8.5446 دلار قرار دارد. در روند نزولی، گاوها به احتمال زیاد از سطح 38.2٪ فیبوناچی اصلاح شده 7.0023 دلار دفاع می کنند. اگر قیمت از این مقاومت بازگردد، روند صعودی احتمالا از سر گرفته خواهد شد. اگر خرس‌ها قیمت را زیر 7.0023 دلار حفظ کنند، می‌تواند شتاب حرکتی چین لینک را بگیرند و منجر به تحکیم چند روزه قیمت شوند.

تحلیل قیمت بیت کوین 24 تیر ، تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اتریوم ، ریپل ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، بایننس کوین ، چین لینک و کاردانو 24 تیر

منبع: کوین‌تلگراف

به این مقاله امتیاز دهید :

برچسب های مرتبط :
اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی

دسته بندی بلاگ

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

پربازدید ترین خبرها

جنسلر : SEC نمی‌تواند برای رمزارزها محدودیت ایجاد کند، اما کنگره می‌تواند.

چه تعداد کاربر با احراز هویت اجباری بایننس از دست رفت

شرکت بزرگ ویچین (VeChain) هک شد!

علی بابا انجمن بلاک چین (blockchain) خود را امن تر و سریع تر میکند.

بانک مرکزی روسیه اعلام کرده از ممنوعیت ارزهای دیجیتال حمایت خواهد کرد.

سقوط قیمت بیت کوین به زیر 7 هزار دلار رسید!

حفظ روند نزولی قیمت بیت کوین پس از برگشت به قیمت 7600 دلار

مطالب خواندنی

دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی گوگل
دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی...
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse

ارزهای دیجیتال در یک نگاه

بیت کوین

بیت کوین

اتریوم

اتریوم