فصل جدید ارزهای دجییتال: آلتکوین‌ها!

فصل جدید ارز های دیجیتال ، ۱۰ آلتکوینی که عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند

فصل جدید ارز های دیجیتال : عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین! چند وقتی است که عملکرد آلتکوین ها و بیت کوین توجه بقیه را جلب کرده است. در هفته گذشته 10 آلتکوین نسبت به بیت کوین عملکرد بهتیری داشتند: اتم (Atom)، استلار (XLM)، وی چین (VET)، آلگوراند (ALGO)، چین لینک (LINK)، کاردانو (ADA)، بیت کوین اس وی (BSV)، اتریوم کلاسیک (ETC)، ریپل (Ripple) و کریپتو دات کام (CRO).

در هفته گذشته برخی از آلتکوین‌های مشهور عملکرد بهتری نسبت به بازار ارز های دیجیتال و به خصوص بیت کوین داشتند. فصل آلتکوین‌ها (altcoin) فرا رسیده است این ارزها شروع به ثبت سودهای بزرگ کرده‌اند. حتی برخی از ارزها (که البته سهم بازار کوچکی دارند) در هفته های اخیر سود سه رقمی را تجربه کردند. اما چندین ارز بزرگتر نیز با سودهای خوبی همراه بودند، مانند وی چین (VET) ، استلار(XLM) ، کاردانو (ADA) و چین لینک (LINK).

فصل جدید ارز های دیجیتال ، عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین  | عملکرد ارزهای دیجیتال در هفت روز گدشته | منبع: Coin360
عملکرد ارزهای دیجیتال در هفت روز گدشته | منبع: Coin360

فصل جدید ارز های دیجیتال ! عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین

ده آلتکوین برتر هفته گذشته ارز های دیجیتال

در ده هفته گذشته ده آلتکوین معروف، یعنی اتم (Atom)، استلار (XLM)، وی چین (VET)، آلگوراند (ALGO)، چین لینک (LINK)، کاردانو (ADA)، بیت کوین اس وی (BSV)، اتریوم کلاسیک (ETC)، ریپل (Ripple) و کریپتو دات کام (CRO) عملکرد بهتری نسبت به بازار، و بخصوص بیت کوین (BTC) داشتند. در این بازه زمانی بیت کوین تنها 1.13 درصد رشد داشت.

در نمودار زیر می‌توانید بزرگترین سودهای هفته گذشته را برای ارزهای دیجیتال با سهم بازار بالای 700 میلیون دلار مشاهده کنید (برخی از ارزها با سهم بازار کوچک، شاهد رشدهای بالای 1000 درصد بودند).

فصل جدید ارز های دیجیتال ، عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین | ۱۰ آلتکوین با عملکردی بهتر نسبت به بازار و بیت کوین
۱۰ آلتکوین با عملکردی بهتر نسبت به بازار و بیت کوین

از ماه مارس، بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) سود بیشتر از 150 درصدی را تجربه کردند. این موضوع را به افزایش تقاضاهای خرد و کوچک و ورود سرمایه‌گذاران بزرگ (سازمانی) به بازار مربوط می‌کنند. اما در ادامه‌ی این اتفاق، به ویژه پس از هاوینگ بیت کوین در اواسط ماه می، حرکت بسیاری از آلتکوین‌ها شروع شد.

در هفته گذشته وی چین (VET) به عنوان سومین ارز دیجیتال برتر هفته شناخته شد. برخی رشد وی چین را به شرکت کردن تیم این ارز در یک کنفرانس بزرگ (و پیش‌بینی ارائه یک محصول جدید) ربط می‌دهند. برخی دیگر نیز اعتقاد دارند که احتمال لیست شدن این ارز در کوین‌بیس سبب رشد این ارز بوده است.

در 11 ژوئن، کوین بیس (Coinbase) گفت بود که در حال بررسی VeChain و 19 ارز دیجیتال دیگر برای لیست کردن است. با اشاره به VeChain، این صرافی گفت:

امروز ما اعلام می‌کنیم که در حال تحقیق درباره افزودن طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال جدید هستیم. به عنوان بخشی از فرآیند تحقیقاتی، مشتریان ممکن است علائمی را مشاهده کنند. این ها همه بخاطر کارهایی است که برای پشتیبانی از این ارزهای دیجیتال در حال انجام است.

در کار این موضوع، قرار است استلار و کاردانو نیز بروزرسانی‌هایی را در پروتکل خود داشته باشند. فورک سخت کاردانو قرار است در تاریخ 30 جولای فعال شود. به طور کلی در هفته گذشته با توجه به بروزرسانی‌ها و محصولات جدید، احساسات نسبت به آلتکوین‌ها مثبت بوده است.

چین لینک نیز پس از یک ماه سخت در جولای توانست به بیشتر ارزش خود در تمامی دوران برسد و از آن فراتر برود. و باید گفت که تقاضا برای آن حتی پس از شکستن این رکودر نیز باز هم افزایش یافت!

در همین حال، دوج کوین (Dogecoin)، که تحت تاثیر یک چالش تیک تاکی قرار گرفت، بهترین عملکرد ارزهای دیجیتال با سهم بازار زیر 700 میلیون دلار را داشت. این ارز دیجیتال به بالاترین ارز خود در دو سال اخیر رسید.

منبع: کوین تلگراف

فصل جدید ارز های دیجیتال ! عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین