تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که یک حرکت گاوی، بیت کوین را تا 150 هزار دلار و اتریوم را تا 9 هزار دلار بالا می‌برد | تحلیل قیمت بیت کوین 21 خرداد

تحلیل قیمت بیت کوین , تحلیل قیمت اتریوم , تحلیل قیمت بیت کوین 21 خرداد

بازار گاوی به ارزهای دیجیتال بر خواهد گشت و با افزایش 1400 درصدی، قیمت بیت کوین را تا 150،000 دلار بالا خواهد برد. علاوه بر این، آلتکوین‌های قدرمتند دیگر مانند اتریوم حتی رشد بیشتری خواهند داشت.

سیمون ددیک، بنیان گذار بلاک‌فایر (Blockfyre)

تحلیل قیمت بیت کوین 21 خرداد

سیمون ددیک (Simon Dedic)، بنیانگذار شرکت بلاکفایر (Blockfyre)، یکی از شرکت‌های تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، معتقد است که بازار گاوی (روند مثبت و صعودی) دوباره باز خواهد گشت و قیمت بیت کوین (BTC) را به 150،000 دلار بالا خواهد برد.

سیمون ددیک، در روز پنجشنبه و در توئیتی اظهار داشت که این روند صعودی برای همه‌ی ارزهای دیجیتال اتفاق نخواهد افتاد و تنها بیت کوین و آلتکوین‌های قدرمتند از آن بهره‌مند خواهند شد. آلتکوین‌هایی مانند اتریوم (ETH).

جو روانی سال ۲۰۱۷ دوباره شکل نخواهد گرفت

صعود دیوانه وار بیت کوین به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ در سال ۲۰۱۷، با جو رسانه‌ای که درباره ارزهای دیجیتال در آن زمان به وجود آمده بود کامل شد.

این اتفاق همراه با رونق عرضه های اولیه (ICO) و ترس سرمایه‌گذاران از از دست دادن سرمایه‌هایشان، پول‌ها را به سمت پروژه‌هایی (آلتکوین‌ها) سوق داد که احتمال می‌رفت سودهایی مشابه بیت کوین داشته باشند.

همین اتفاق باعث شد تا تقریبا تمامی آلتکوین‌ها در آن سال به پیروی از بیت کوین سودهای زیادی را تجربه کنند.

دوباره بازار گاوی در پیش است، اما نه مانند سال ۲۰۱۷

در حالی که ددیک معتقد است این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد، او پیش بینی می کند که یک روند صعودی (گاوی) دیگر باز خواهد گشت و تنها تعداد محدودی از آلتکوین‌ها را منفجر خواهد کرد.

او حتی برخی از قیمت‌ها را پیش‌بینی هم کرده است. بیت کوین، با بیش از 1400٪ سود از قیمت فعلی خود در حدود 9،750 دلار به 150،000 دلار.

طبق گفته ددیک، اتر (ETH) حتی وضعیت بهتری خواهد داشت و با رشد 3570 درصدی از 245 دلار به 9000 دلار خواهد رسید! پیش بینی می شود که بایننس کوین (BNB) نیز با رشد 2750 ذرصذی به قیمت 500 دلار برسد.

درصد رشدهای بیشتری هم پیش‌بینی شده است. چین لینک (Link) و تزوس (XTZ) هر دو با رشدی 4450 و 6800 درصدی به قیمت 200 دلار خواهند رسید.

ددیک، نسبت به وی چین و تزوس، رشد زیادی را برای وی چین (VET) پیش‌بینی نمی‌کند. طبق گفته او وی چین با رشد 14100 درصدی از 0.007 دلار به 1 دلار خواهد رسید.

وی چین (VeChain) به تازگی با عرضه‌کنندگان گوشت گرم در چین و والمارت چین، برای شفاف‌تر شدن روند توزیع گوشت‌ها و محصولات غذایی مشارکت می‌کند.

منبع: کوینتلگراف