رشد ۲۰ درصدی دوج کوین و چالش تیک تاکی

دوج کوین تیک تاک

داستان تیک تاک و دو جوین | قیمت دوج کوین این هفته تقریبا ۲۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد، اتفاقی که بخاطر یک چالش در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) بود. این چالش کاربران را ترغیب می‌کند تا ثروتمند شوند، اتفاقی که رسیدن قیمت این ارز به 1 دلار میسر خواهد شد.

دوج کوین و تیک تاک | افزایش ۲۰ درصدی قیمت دوج کوین بخاطر یک چالش تیک تاکی
دوج کوین و تیک تاک

ارز دیجیتال دوج کوین طی 24 ساعت 18، و در طی یک هفته تقریبا 20 درصد جهش کرد. این اتفاق با به راه افتادن چالشی در تیک تاک (TikTok) و با به سر زبان‌ها افتادن دوج رخ داد. در این چالش افراد به پولدار شدن با استفاده از رساندن قیمت دوج به ۱ دلار ترغیب می‌شوند.

معروفترین ویدئو مربوط به این چالش که از هشتگ #DogecoinTiktokChallange هم استفاده می‌کند، تا کنون بیش از نیم میلیون بازدید داشته است. این ویدئو در تاریخ ۱۲ تیر و توسط کاربری با نام jamezg97 منتشر شد. ویدئویی که در آن طرح پامپ دوج مطرح می‌شود:

بیایید همه ثروتمند شویم! دوج کوین عملا بی‌ارش است. تیک تاک ۸۰۰ میلیون کاربر دارد. تنها 25 دلار در دوج سرمایه گذاری کنید. وقتی ارزش آن به 1 دلار رسید، 10هزار دلار پول خواهید داشت.

دوج کوین و تیک تاک

در یک ویدیوی دیگر، کاربری به نام kindashortidiot در حالی که تصویر نمودار دوج کوین در پشت سر او است، می‌گوید: «همه لطفا به من گوش دهید. این دوج کوین است. اگر درمورد سرمایه گذاری چیزی نمی‌دانید ، مهم نیست. بروید و 25 دلار از آن بخرید، که در حال حاضر برابر است با 10000 دوج کوین. اگر قیمت دوج به یک دلار برسد، شما 10000 دلار پول خواهید داشت. امتحانش کن! همین الان برو و قیمت را بالا ببر!»

در حال حاضر دوج با قیمت 0.002758 دلار معامله میشود (رشدی ۱۸ درصدی) و از نظر ارز بازار، رتبه ۳۳ را دارد.

مهر تأیید ایلان ماسک

دوج کوین، یک ارز دیجیتال مبتنی بر لایت کوین (LTC) است که توسط برنامه نویس آمریکایی، بیلی مارکوس و با الهام از میم (meme) دوج (Doge) ایجاد شده است. با وجود اینکه این ارز در سال 2013 به عنوان یک ارز دیجیتال دوج به بازار معرفی شد، اما تا کنون بازار خوبی را در توییتر و ردیت پیدا کرده است.

مشهورترین حامی دوج، ایلان ماسک است. در آوریل ۲۰۱۹، ماسک تویت کرده بود که دوج احتمالا ارز دیجیتال مورد علاقه من است و به نظر میرسد این ارز بسیار جالب باشد. در نظرسنجی در همان زمان در توییتر، جامعه ارزهای دیجیتال به ماسک به عنوان بهترین نامزد مدیر عاملی این دارای رای دادند.

منبع: کوینتلگراف

مطالب مرتبط: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، بایننس کوین (BNB)، تزوس (XTZ)، اتریوم کلاسیک (ETC)، ایاس (EOS)